Перейти до змісту

ebay


DasBoot

Рекомендовані повідомлення

Тьху тьху тьху, моє поштове відділення навіть телефоном повідомляє коли прибула посилка, за що я дуже вдячний працівницям

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 68
  • Створено
  • Остання відповідь

в мене теж не прийшло декілька посилок з Китаю за останні 2 місяці. Одна без трекінга, а 3 посилки з трекіннгом . Наскільки я розумію, проблема якась була на китайській пошті, і ще завісли посилки в терміналах в Росії - а в сукупності це дало такий результат.

Перед тим одна посилка з Китаю йшла 2.5 місяці, я вже пізно схаменувся відкривати диспут, але все ж отримав. (замовляв 14 вересня)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хочу підняти знов цю тему по поводу ебея. хто доставляв сюди в україну? хто користувався послугами фірми Федекс?

Якщо цікавить відправка з США, то...

Федекс буде дуже дорого, уже з пів-року користуюся http://ukraine-express.com/

В середньому доставка вам обійдеться в 7 доларів за кілограм, по Україні - доставка новою поштою до вас додому! Маленькі дорогі електронні речі будуть полюбому дорожче... в общім, якщо потрісно - можеш у них взнати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

FedEx - тут, кажуть, проблема не стільки в ціні, скільки у можливих проблемах із розмитненням...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проблеми з розмитненням можуть бути у будь якого оператора. Мав місяць назад, доречі. Але після 2х тижнів спілкування з митними брокерами, та надання інвойсів з цінами проблема владналась)))) Головне більш-менш реальну ціну декларувати, а не тащити П'ятий аплофон і писати, що він коштує 50 баксів)))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

купив планшета майже нового за 670 баксів + пересилка 50 дойшло в київ бистро а от в києві сидить ше досі розмитнювали оцінили шо маю заплатити 620 грн. + брокеру 400 грн. кароче шкурка виченки нестоіть

незручно довго дорого. обійшовся майже в 7000 грн. притому шо в нас у львові монабуло взяти за 6900 з гарантією і купою дожаткових плюсів http://aukro.ua/novyj-apple-new-ipad-3-wi-fi-4g-64gb-garantiya-6m-i2896128450.html

порадьте як можна вести сюди шось закордону шоб це було як можна дешевше

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

порадьте як можна вести сюди шось закордону шоб це було як можна дешевше

Хочете везти "як можна дешевше" - варіантів є купа. Полонез, МІСТ, Дніпро.

Тільки буде іти місяць, морем і часто без трек-номера.

Ви повинні самі ще на етапі замовлення прорахувати кінцеву вартість товару. Є калькулятори вартості доставки.

Поцікавтесь елементарними нормами Митного кодексу щодо оподаткування і розмитнення міжнародних поштових відправлень, і потім оцінюйте - треба Вам то, чи ні.

Почитайте спеціалізовані форуми.

Тут треба дивитися кожен випадок окремо, бо "універсальних таблеток" нема.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а от наприклад якшо я купив б.у. річ і по сумі вона має до 300 євро але митникам може стрелити в голову шо річ не дооцінена і прийдеця платити мито? як на рахунок таких випадків страхуватись?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а от наприклад якшо я купив б.у. річ і по сумі вона має до 300 євро але митникам може стрелити в голову шо річ не дооцінена і прийдеця платити мито? як на рахунок таких випадків страхуватись?

А ніяк ти від цього не застрахуєшся в наших реаліях

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а якшо попросити відправника роздрукувати скріни з самого ебея і з отриманих коштів на пейпал цеж буде засвічувати дійсну вартість продукту чи таке тоже їм непідходить?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а от наприклад якшо я купив б.у. річ і по сумі вона має до 300 євро але митникам може стрелити в голову шо річ не дооцінена і прийдеця платити мито? як на рахунок таких випадків страхуватись?

Вказувати в інвойсі, де опис товару, Used або Gebraucht (якщо з Німеччини).

Не занижувати суттєво вартість товару. А ще ліпше - не занижувати взагалі, а вказувати реальну вартість. Навіть якщо вона трохи перевищує ліміт у 300 євро.

Митники теж не дурні, і приблизно орієнтуються в цінах на той чи інший товар. Особливо, якщо він популярний (як Ipad, для прикладу).

Треба пам'ятати і той факт, що митники перевіряють не всі абсолютно посилки, а вибірково. Це своєрідна лотерея.

Керуйтеся принципом - скупий платить двічі чесним бути завжди вигідніше

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

можна шукати посередників по eBay які доставляють на поріг. Тобто за ними купівля, упаковка, пересилка, митниця. Все що ви їм оплачуєте: вартість лота, відсоток за посередництво, вартість пересилання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мене цікавить чи можна розтаможувати товар без посередника. фірма федекс вислала мені договір і сказала оплатити, а як розплачуватись з таможнею напряму? і чи взагалі так можливо.

і вот договір який мені прислали від федекса Договор.doc

і в мене вийшло ше 400 грн за те шо хтось за мене заплатив державі мито.

як обходити такі фірми, і сплачувати мито напряму.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

договір не від федекса, а від митного брокера. Працювати з митнецею на пряму без митного брокера - смерті подобно. Шкурка вичинки не буде вартувати. У вас 2 виходи: купувати товар який теоретично буде проходити "безмитний коридор" по ціні в 300 евро/день, або ж працювати з дешевшим митним брокером. В іншому випадку будете сплачувати бл.30% за все що подан межу в 300 євро.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Знаючі люди не рекомендують зв'язуватися з комерційними кур'єрськими службами на кшталт FedEx саме через проблеми із розмитненням.

Користуйтеся стандартною поштовою доставкою або EMS і буде вам щастя!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Таке питання. Чи можу я через термінали приватбанка гривнями поповнити свою віртуальну доларову картку відкриту в приваті спеціально для розрахунків через інтернет? Раніше завжди переводив через приват24 з гривеневої на валютну по курсу продажу привата, а зараз виникла така необхідність.

зайди в чат Приват24 і задай там це питання - отримаєш 100% вірну відповідь

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Таке питання. Чи можу я через термінали приватбанка гривнями поповнити свою віртуальну доларову картку відкриту в приваті спеціально для розрахунків через інтернет? Раніше завжди переводив через приват24 з гривеневої на валютну по курсу продажу привата, а зараз виникла така необхідність.

Раніше можна було точно так поповнювати. Але давно вже так не поповнював, тому 100%, що зараз можна не скажу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Таке питання. Чи можу я через термінали приватбанка гривнями поповнити свою віртуальну доларову картку відкриту в приваті спеціально для розрахунків через інтернет? Раніше завжди переводив через приват24 з гривеневої на валютну по курсу продажу привата, а зараз виникла така необхідність.

Не можна валютну выртуалку поповнити. Я попповнюю гривневу выртуалку і купую вже тоді долари. Комісія виходить 10 коп від операції

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не можна валютну выртуалку поповнити. Я попповнюю гривневу выртуалку і купую вже тоді долари. Комісія виходить 10 коп від операції

Реальну карту теж так не поповниш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 року потому...

а для чого?

І що значить "перестали користуватись"? Заплатив і не користуєшся до наступного разу... А наступний раз хто-зна коли, і взагалі буде чи ні... Будь-якою кредиткою теж не користуєшся, допоки вона не потрібна, але ж не бугаєш закривати-відкривати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Будь-якою кредиткою теж не користуєшся, допоки вона не потрібна, але ж не бугаєш закривати-відкривати...

якщо немає 10 баксів обслуговування в рік

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

перестали- значить, термін картки закінчився а іншу не привязали. от питаю чи закривали, чи не має пені за те що не користуєшся. ось що мені цікаво.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...