Перейти до змісту

ebay


DasBoot

Рекомендовані повідомлення

доброго дня усім!підкажіть будласка знаючі люди як купити товар на ебей правильно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 68
  • Створено
  • Остання відповідь

доброго дня усім!підкажіть будласка знаючі люди як купити товар на ебей правильно

http://pages.ebay.co...buy/basics.html

та це зрозуміло.скажим так я виграв лот як його оплатити правильно.і всі останні питання з пересилом вирішити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 тижнів потому...

... в продовження теми:

Хто купував з форумчан на eBay через посередників?

Багато читав відкликів про megazakaz, але звичайно є сумніви.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доречі останнім часом в мене з ebay без трекінга не прийшла жодна посилка. Причому посилки з різних країн від різних продавців. :(

З треком поприходили.

Напевно наша пошта взяла приклад з російської і тепер всі посилки без трека чудовим чином "перевіряються" її співробітниками.

Так що я тепер без трекінга нічого не купую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

поддерживаю. например, пи%дят уже второй акку для айфона. неясно даже зачем? ну кому нужен запасной акку.. может, конечно, отправитель там что-то про айфон написал на конверте и почтовики думают, что им перепал телефон.. первый раз я думал, что банально не отправили, тем более отправитель не мог предоставить документы подтверждающие отправку. но второй раз я получил сканы и даже фото конверта. вот, полтора месяца прошло и нифига :dont: до этого тоже всякая мелочевка пропадала, именно которая без трека.

но я тут как-то мимо службы занятости шел и обратил внимание на бегущую строку. там предлагали работу почтальона за 1245 вроде бы гривен и, внимание, начальника почтового отделения за ~2300. как бы все встало на свои места - за такие деньги честно работать там будет разве что слабоумный, ибо система, похоже, не заинтересована в честности сотрудников вовсе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

... в продовження теми:

Хто купував з форумчан на eBay через посередників?

Багато читав відкликів про megazakaz, але звичайно є сумніви.

Якщо з американського е-бею, то бери shipito.

Якщо продавець лоту відправляє за кордон, то працюй напряму, дивлячись на репутацію продавця.

Все просто і чотко.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в налом людині погуглити, чи пояндексувати, хоче щоб їй розжували і пояснили, якби то була одна людина, а якщо таких як ви 10 :)

можу допомогти, навіть коли нам не шлють продавці, але то не буде "на халяву" це точно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Shipito ставки не маленькі)))) Стикнувся ще зараз з такою проблемою, що на атлантичному побережжі після урагану Сенді, проблеми з відправкою вантажів. Хто що чув?

Також можу допомогти, якщо щось неважке та недороге потрібно пригнати! Часто щось собі беру, з кимось буде дешевше)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Roman_1984 а ти в америці буваєш чи просто сюди замовляєш бо багато продавців які продають нехочуть відправляти в україну неможу поняти яка їм різниця куди відправляти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сюди замовляю, але є добрі люди які готові допомогти у США, тому маю лише проблему, що не на всіх сайтах мою картку приймають, а з доставкою все ок.

В Україну не хочуть відправляти (з ібея) бо потім проблематично вирішувати проблеми з клієнтом, а на ібеї з цим серйозно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

поддерживаю. например, пи%дят уже второй акку для айфона. неясно даже зачем? ну кому нужен запасной акку..

Цікаво, це має загальноукраїнський масштаб, чи тільки у нас в Луцьку. Можливо ще у когось за останні 1-2 місяці не прийшли посилки. Якщо це так, то можливо є сенс звернутись в Урпошту з колективною скаргою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поштовий скандал у Дніпропетровську. Молодик замовив в Інтернеті светра із закордонного сайту, втім пакунка так і не дочекався. Парубок не раз ходив до поштового відділення шукати своє замовлення, доки не зустрів там працівницю, вдягнену в його новий светр. І не аби кого, а заступницю керівника.

Яскравого светра з останньої колекції Микола замовив ще на початку вересня. Розповідає - зазвичай товар з Англії надходить за два тижні, але цього разу чомусь затримали. згадав як в новинах показували http://ntn.ua/uk/video/news/2012/10/23/8600

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Трошки не про ebay,але про почту №26(Кравчука).Замовляв у людини один і то й лікарський настій,але гроші основну сумму(500 гр) домовились відправляти з останьою посилкою(їх було декілька).Коробка з грубого картону,замотана скотчем була розірвана у единому місці де не було скотча.Відмазка була така-"я нечайно прорвала коли перекладала посилкі",там реально не кожен чоловік прорве той картон.Не вдержалась "бідна" поштарка,що ж там у невеличкій коробці аж на 500 гр :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Купував багато разів, дякувати Богу, всьо добре, все доходило.

Напевно все залежить від людей на місцях.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я раніше також все вдало купував. Проблем з тим, щоб щось не дійшло не було. А з осені без трека почало пропадати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З приводу Укрпошти. Не отримав дуже ну просто дуже важливого листа, який мені надіслав суд рекомендованою поштою. 2 рази їздив у Рівне його шукати, взнав штрих-код ідентифікатор, виявилось, що він вручений мені 3 тижні назад)))))) Наваляв скаргу у Кийов. Три рази приходила поштарка і шукала листа по сусідах. В минулу пятницю лист знайшовся. До мене особисто приходила керівник відділення звязку і просила, щоб я письмово відмовився від скарги, бо мали звільняти поштарку. Я відмовився, бо було шкода людини. Сьогодні принесли офіційного листа з пошти, що моє питання вирішене)))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ппц...то вони за тебе підписалися?....а з вмістом хоч не ознайомилися?....ну просто жах. Тепер зрозуміло звідки беруться сірі айфони..митниця/пошта "прихватизовують".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тільки що на 1+1 в програмі Гроші був сюжет на тему. В принципі все чітко показали, як крадуться бандеролі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ппц...то вони за тебе підписалися?....а з вмістом хоч не ознайомилися?....ну просто жах. Тепер зрозуміло звідки беруться сірі айфони..митниця/пошта "прихватизовують".

Сказали, що підпис поставила вахтер на першому поверсі))) Повідбирав підписи у всіх вахтерів не з чиїм не зійшовся))) Лист цілий, і у мене було стільки радості, що він знайшовся, що вже не було бажання ні з ким сваритись)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не дивуйтесь, на пошті в Луьцку головний старий пердун, який дбає тільки про себе, тільки й вміє підписувати грамоти, і забирати у людей премію, навіть тоді коли вона вже тіпа нарахована, але раз заднім числом все міняється назад.

І тих поштарок за людей не має, вимагає в них щоб підбивали людей виписувати непотрібні їм газети і так далі. мені не шкода я виписую на прохання, але шкода просто за державу із-за таких горе директорів.

Говорю не по наслишці, колись там працював. Система налагоджена от і до (є куча інструкцій), і все чітко. Просто такі пердуняри сидять не в тому кріслі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

хочу підняти знов цю тему по поводу ебея. хто доставляв сюди в україну? хто користувався послугами фірми Федекс?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хочу підняти знов цю тему по поводу ебея. хто доставляв сюди в україну? хто користувався послугами фірми Федекс?

доставляли, очевидно всі ті, хто купує з України. FedEx"ом не користувався, стандартні пошти влаштовують повністю, поки...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...