Перейти до змісту

ebay


DasBoot

Рекомендовані повідомлення

перестали- значить, термін картки закінчився а іншу не привязали. от питаю чи закривали, чи не має пені за те що не користуєшся. ось що мені цікаво.

нема,

я свій 2 рази переставав використовувати з перервою в роки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 68
  • Створено
  • Остання відповідь

перестали- значить, термін картки закінчився а іншу не привязали. от питаю чи закривали, чи не має пені за те що не користуєшся. ось що мені цікаво.

нема,

я свій 2 рази переставав використовувати з перервою в роки

во..по дєлу :_25:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нічого не закривав. Закінчилась картка і все. Стало потрібно знову - прив'язав нову і все, користувався далі. Воно ж їсти не просить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нічого не закривав. Закінчилась картка і все. Стало потрібно знову - прив'язав нову і все, користувався далі. Воно ж їсти не просить.

В мене також одна картка прив'язана була до пейпала, строк закінчився, банк (ПБ) видав нову, вона автоматично зачислилась до пейпала, тоді закрив її і відкрив голдовсюку, все так само, користуюсь і далі.

Пейпал навіть мені повернення коштів робив на мою картку ПБ робив (невдала покупка з ebay), гроші повернули на рахунок пейпалу протягом 2 хв, а на картку ПБ впали через 3 неділі.

за користування системою пейпал бере комісію раз в рік, там вродь до 10у.є. було, зараз не згадаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут вертілась цифра у 300євро , яка реально вона зараз?

Дякую!

в смислі?

погано пояснив: тут писали про 300 євро -

договір не від федекса, а від митного брокера. Працювати з митнецею на пряму без митного брокера - смерті подобно. Шкурка вичинки не буде вартувати. У вас 2 виходи: купувати товар який теоретично буде проходити "безмитний коридор" по ціні в 300 евро/день, або ж працювати з дешевшим митним брокером. В іншому випадку будете сплачувати бл.30% за все що подан межу в 300 євро.

який ліміт зараз? Ніби мені доказували що 150 євро

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тицніть в лінк, про комісію.

Можливо це за реєстрацію було, я ж не доказую з піною :)

А щодо комісії то її ПБ бере в розмірі 2 чи 3 відсотки з операції, протягом неділі пропадають гроші, в приват24 чомусь не відобразилось, смс не прийшло. Розбиратись почав, звернувся на вдділення та на гарячу лінію, там мені й повідомили про комісію за проведення такого роду операцій.

П.С. користуюсь до 10 років (+/-).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тицніть в лінк, про комісію.

Можливо це за реєстрацію було, я ж не доказую з піною :)

А щодо комісії то її ПБ бере в розмірі 2 чи 3 відсотки з операції, протягом неділі пропадають гроші, в приват24 чомусь не відобразилось, смс не прийшло. Розбиратись почав, звернувся на вдділення та на гарячу лінію, там мені й повідомили про комісію за проведення такого роду операцій.

П.С. користуюсь до 10 років (+/-).

ну то раз розбирався, то вже скажи ж внятно, що за комісія, за що і скільки ж відсотків (2 чи 3). А то "чув дзвін, та не заю, де він".

В ПБ в тебе кредитка? валютна? для розрахунків? яка?

Коли перераховуєш (вірніше, перераховував раніше) свої гроші (гривні), то ти мав можливість вибору місця конвертації - чи в самому своєму банку, чи в ПейПелі. Курс, бувало, дуже різнився, але зазвичай вигідніше було тут в банку.

Далі, при купівлі товарів (до операції прикріплюється відповідний чекбокс) ПейПел відсотки з тебе не бере, а бере з отримувача (продавця).

А от якщо ПейПел використовується для переказу коштів, то там вже нараховуються відповідні відсотки.

По відсотках для нас виходить 3,4%(при сумі до 3000$)+0,3%, тобто, завжди виходило щось біля 4%.

тут про комісії, а тут якийсь калькулятор (сам не юзав)

Але зараз я чув по ББС, що там наші банки щось намутили і накидають 30%, щоб не виводилась валюта... Але нічого толком не знаю, ще не копав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кредитка універсальна (або голд)

4% з кредитних коштів

1% з власних

з картки для виплат (наприклад зп) комісії не бере.

Пейпал Комісії за операцію не бере.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кредитка універсальна (або голд)

4% з кредитних коштів

1% з власних

ну то це стандартні тарифи корристування приватівською кредиткою, до ПейПела воно ніякого відношення не має.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

хто часто замовляє з ebay - відпишіться, будь-ласка, потрібна консультація

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
  • 2 тижня потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...