Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

оновлено 25 квітня 2013р.

Увага!

У Луцьку починаються безкоштовні курси «Веди – джерело надлюдського знання». Приходьте та приводьте своїх друзів!

Теми лекцій та практичних занять:

• Наше відначальне положення .

• Карма. Доля та свобода вибору.

• Підсвідомість.

• Йога. Рівні йоги.

• Закон пожертвування.

• Вселенський хід часу. НЛО і паралельні світи.

• Ведична медицина - Аюрведа. Здоровий спосіб життя.

• Сімейні відносини. Гармонія. Рівні сумісності.

• Веди і Україна.

• Звук. Мантра-медитація.

• Мистецтво жити щасливим.

Запрошуємо відвідати Курси з ведичної філософії та культури, що проходитимуть за адресою: Луцьк, вул. Рівненська, 48 (магазин «Фокстрот»), 4-й поверх, кім. 423.

Вступна лекція – в суботу 27 квітня о 17.00

Довідки за телефоном: 050 378 10 51

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Giant, 30 днів БАН-у, за порушення Закону україни про свободу віросповідання. За перехід на особистості та образи учасників конференції.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 місяців потому...

Увага!

У Луцьку починаються безкоштовні курси «Веди – джерело надлюдського знання». Приходьте та приводьте своїх друзів!

Теми лекцій та практичних занять:

• Наше відначальне положення .

• Карма. Доля та свобода вибору.

• Підсвідомість.

• Йога. Рівні йоги.

• Закон пожертвування.

• Вселенський хід часу. НЛО і паралельні світи.

• Ведична медицина - Аюрведа. Здоровий спосіб життя.

• Сімейні відносини. Гармонія. Рівні сумісності.

• Веди і Україна.

• Звук. Мантра-медитація.

• Мистецтво жити щасливим.

Запрошуємо відвідати Курси з ведичної філософії та культури, що проходитимуть за адресою: Луцьк, вул. Рівненська, 48 (магазин «Фокстрот»), 4-й поверх, кім. 423.

Вступна лекція – в суботу 27 квітня о 17.00

Довідки за телефоном: 050 378 10 51

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Забув додати,ще в планах курси кулінарії.

супер

они бы еще кафешку открыли!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Giant, 30 днів БАН-у, за порушення Закону україни про свободу віросповідання. За перехід на особистості та образи учасників конференції.

Дуже вдячний канєшно, але закон український не ідеальний...

Якщо я бачу, і знаю на 100% що це темрява а не релігія, і ні до чого вона хорошого не приведе, тількі від неї ще далі зайде людина в тупік, то я і виражаю свої думкі. А якщо Ви мене або і інших учасників заблоковуєте того що я виразив свої думкі щодо цього культу, то про яку демократію і закон україни ми можемо говорити? Якщо у на є свобода слова, я можу писати все що я думаю (крім морольної етики).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Giant, 30 днів БАН-у, за порушення Закону україни про свободу віросповідання. За перехід на особистості та образи учасників конференції.

Дуже вдячний канєшно, але закон український не ідеальний...

Якщо я бачу, і знаю на 100% що це темрява а не релігія, і ні до чого вона хорошого не приведе, тількі від неї ще далі зайде людина в тупік, то я і виражаю свої думкі. А якщо Ви мене або і інших учасників заблоковуєте того що я виразив свої думкі щодо цього культу, то про яку демократію і закон україни ми можемо говорити? Якщо у на є свобода слова, я можу писати все що я думаю (крім морольної етики).

Не суди і не судимий будеш(с). Це по перше. По друге, зніми нафіг шори своєї "релігії", у кожної людини є право вірити у що вона хоче, хоч це 1 Бог, хоч кілька, хоч наша судочинна система, чи навіть інопланетяни.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо я бачу, і знаю на 100% що це темрява а не релігія, і ні до чого вона хорошого не приведе, тількі від неї ще далі зайде людина в тупік, то я і виражаю свої думкі.

вот оно - истинное просветление!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дуже вдячний канєшно, але закон український не ідеальний... Якщо я бачу, і знаю на 100% що це темрява а не релігія, і ні до чого вона хорошого не приведе, тількі від неї ще далі зайде людина в тупік, то я і виражаю свої думкі. А якщо Ви мене або і інших учасників заблоковуєте того що я виразив свої думкі щодо цього культу, то про яку демократію і закон україни ми можемо говорити? Якщо у на є свобода слова, я можу писати все що я думаю (крім морольної етики).

Чужу культуру та історію треба поважати. Ще Шевченко казав "учітесь читайте і чужому научайтесь й свого не цурайтесь". З індійської культури можна багато чого взяти. Не рівняйте її з сектою, бо так ви виражаєте свою необізнаність.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По друге, зніми нафіг шори своєї "релігії", у кожної людини є право вірити у що вона хоче, хоч це 1 Бог, хоч кілька, хоч наша судочинна система, чи навіть інопланетяни.

Продовжуйте, Ви майже зрозуміли :)

Giant'у ж за такі думки дали місяць РО.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ходив на кілька занять - 6-8, десь так. далі не було часу та можливості.

не переживайте- вас там не "острижуть" в кришнаіти чи ще кудись - просто в них є цінна інформація і вони хочуть поділитися з вами, причому безкоштовно. інформація отримана з книжок, від Вчителів, з власного досвіду - те, що дозволить стати здоровішим фізично і душевно, те, що дозволить розвиватись духовно і більш ширше та глибше дивитись на світ та на людей, котрих зустрчаєте на своєму шляху.

звісно людям простіше жити стереотипним, за звичай однотипним життя, не турбуючись про наслідки своєї життєдіяльності (думки, слова, дії) і не задумаючись про причини своїх проблем та хвороб. бо інаше треба буде змінюватись. а мінятись люди ой я не хочуть...

це право вибору і нам це право подароване Богом, Вищими силами і т.д. - назви різні, а суть одна.

Моя порада - просто сходіть, лишня година-півтори не спотворять ваш життєвий графік, а ось шанс почути те, що вам потрібне - великий.

p.s. Дякую Масиму та Олександру за ті знання, якими вони щиро ділились на заняттях.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я їх не осуджую, їх осудить Бог!

Індійська культура і все що з ними повязане це взагалі не християнська культура і духовно чи душевно там точно не розвинитесь.

Про мою обізнаність не треба судити. Я знаю хто такі кришнаїти, і що вони собою представляють.

А тепер послухайте мене: Є один Бог, якій створив світ і є йому противник Диявол якій раніше був ангелом якій потім возгордився, і його Бог зкинув з неба. Бог створив світ, людей і дав право вибору для людини. Якщо люди повірять в Нього отримають спасіння і будуть жити з ним в раю. Якщо життя людьськє аморальне і без Бога прожите, будуть вічність в пеклі. І ці всякі кришни, і веди це не від Бога, тому що там дозволено аморальне життя, яке протирічить Біблії і християнству в цілому. Якщо хочете бути здоровішим займайтесь спортом, а ті всякі йогі не поможуть!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я їх не осуджую, їх осудить Бог!

Індійська культура і все що з ними повязане це взагалі не християнська культура і духовно чи душевно там точно не розвинитесь.

Про мою обізнаність не треба судити. Я знаю хто такі кришнаїти, і що вони собою представляють.

А тепер послухайте мене: Є один Бог, якій створив світ і є йому противник Диявол якій раніше був ангелом якій потім возгордився, і його Бог зкинув з неба. Бог створив світ, людей і дав право вибору для людини. Якщо люди повірять в Нього отримають спасіння і будуть жити з ним в раю. Якщо життя людьськє аморальне і без Бога прожите, будуть вічність в пеклі. І ці всякі кришни, і веди це не від Бога, тому що там дозволено аморальне життя, яке протирічить Біблії і християнству в цілому. Якщо хочете бути здоровішим займайтесь спортом, а ті всякі йогі не поможуть!

Друже, ти за Бога не вирішуй, для нього всі рівні, і не діли на своїх та чужих.

очевидно ти якісь не ті букви в Біблії читав.

ти вважаєш, що Бог не знає про веди чи кришнаїтів? якщо Бог дав нам вибір - то ти повинен знати, що люди там народились і їм не ставили вибір - вони народились в такій культурі,а отже Бог дозволив це.

і ще - Бог і Диявол - це не два дідуся в білому та чорному- це те, що ти обираєш - живеш в любові, людяності, добрі -живеш з Богом в серці, обираєш шлях осуду, зла, негативу і ворожості - твій вибір впускає Диявола у душу.

подумай над цим.

і ще одне - думаєш чому Бог дозволяє дияволу існувати -напевно тому, щоб люди самі обирали з ким вони, не Бог і не Диявол керують людьми, а люди обирають з ким бути...

ти правильно кажеш - Диявол - падший ангел, а Ангели служать Богу, вони йому не рівня - зрозумій це...

і ще - згідно твого поділу 2/3 землян тобі вороги - бо вони не християни (по твоїй класифікації) - задумайся чи Богові це було б потрібно саме таке, але ж гординя стимулює бути "обраним" бути "кращим" від інших, бути "християнином", при цьому заганяючи в грязь та ображаючи всіх хто не з тобою - це по християнськи?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я їх не осуджую, їх осудить Бог!

Індійська культура і все що з ними повязане це взагалі не християнська культура і духовно чи душевно там точно не розвинитесь.

Про мою обізнаність не треба судити. Я знаю хто такі кришнаїти, і що вони собою представляють.

А тепер послухайте мене: Є один Бог, якій створив світ і є йому противник Диявол якій раніше був ангелом якій потім возгордився, і його Бог зкинув з неба. Бог створив світ, людей і дав право вибору для людини. Якщо люди повірять в Нього отримають спасіння і будуть жити з ним в раю. Якщо життя людьськє аморальне і без Бога прожите, будуть вічність в пеклі. І ці всякі кришни, і веди це не від Бога, тому що там дозволено аморальне життя, яке протирічить Біблії і християнству в цілому. Якщо хочете бути здоровішим займайтесь спортом, а ті всякі йогі не поможуть!

Розумію Ваше обурення,яке,сподіваюсь,викликане не радикалізмом і сталою ненавистю,а просто браком знань про ведичну культуру.Якщо Ви звернули увагу,то курси не індійської культури,а ведичної.

Веди-не релігія.Веди не належать якійсь нації,території чи народу. Концепція Вед входить у всі існуючі релігії світу в тій чи іншій мірі. Веди дають знання саме про Бога,про душу,про гармонію їх відносин.Веди включають в себе багато напрямків культури,розвитку та відносин(прочитайте перелік тем). Веди пояснюють чому ми живемо саме тут і саме зараз і саме в такій формі.Вони також пояснюють для чого Бог створив цей світ і помістив сюди нас. Вони пояснюють.що в Бога немає національності чи релігійної приналежності.

Ви пишете,що ведична культура аморальна.Добре,давайте глянем на цю кричущу аморальність:

- не грати в азартні ігри та не займатись грошовими маніпуляціями

- не вживати інтоксикації(наркотики.тютюн,алкоголь і напої з вмістом кофеїну)

- не вживати у їжу тварин,рибу і яйця,оскільки це продукти насильства.

- жити статевим життям тільки в законному(зареєстрованому) шлюбі.

- захищати дітей і немічних та поважати старших

ну і далі в тому ж руслі можна продовжувати і продовжувати. Ці засади аморальні? Де?В християнстві,іудаїзмі.ісламі,буддизмі?

Я не думаю. Хіба може Бог засудити того,хто приймає ці засади і намагається їх дотримуватись?Дуже сумніваюсь.

Можливо після цього у Вас виникне бажання ознайомитись глибше з ведичною культурою,яка до речі не так давно була присутня на всій території України і аж ніяк не може нам бути чужою(ця цікава тема також буде розкрита на курсах).Можливо тоді Ваші аргументи будуть більш обгрунтованими,а не заснованими на вигадках.

Щасти Вам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Індійська культура і все що з ними повязане це взагалі не християнська культура

а ты то сам чьих будешь?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Індійська культура і все що з ними повязане це взагалі не християнська культура

а ты то сам чьих будешь?

судячи по агресії - МП

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я їх не осуджую, їх осудить Бог!

Індійська культура і все що з ними повязане це взагалі не християнська культура і духовно чи душевно там точно не розвинитесь.

....

Прекрасно. Ви виразили свою думку і вона почута тими хто її прочитав. Крапка. Це розділ "Релігія", а не спеціалізований суто під християнство.

...

Якщо життя людьськє аморальне і без Бога прожите, будуть вічність в пеклі. І ці всякі кришни, і веди це не від Бога, тому що там дозволено аморальне життя, яке протирічить Біблії і християнству в цілому. Якщо хочете бути здоровішим займайтесь спортом, а ті всякі йогі не поможуть!

Ви судите про аморальність і далі по тексту опираючись лише на своє суб'єктивне бачення. Якщо щось протирічить Біблії (яку ви читаєте), то це ваша особиста трагедія. Не треба її навязувати іншим. Подальші вислови в такому контексті призведуть до повторного терміну РО. Я вас попередив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гарна пісенька, але й слова варто прочитати:)

Адам и Ева проснулись с утра

Их друг Гелиос гордился работой

Всю неделю будет жара

Эльфийский оракул следил за погодой

Карлик небесный - крылатый Колибри

Любил на заре напиться росою

Зебры, кентавры, волки и тигры

Мифы бурлят горной рекою

Я верю в Иисуса Христа

Я верю в Гаутаму Будду

Я верю в пророка Мухаммеда

Я верю в Кришну, я верю в Гаруду

Я верю в Иисуса Христа

Верю в Гаутаму Будду

я верю Джа, я верю Джа

Я верю Джа и верить буду

Хромой Вулкан разводит огонь

Тору нужен кованый молот

Единый Творец держит ладонь

над картой жизни, где будет город

Легенды делают нас мудрей

Мы чувствуем пульс единой вселенной

Апостол Пётр - хранитель ключей

В волшебном танце с Прекрасной Еленой

Я верю в Иисуса Христа

Я верю в Гаутаму Будду

Я верю в пророка Мухаммеда

Я верю в Кришну, я верю в Гаруду

Я верю в Иисуса Христа

Верю в Гаутаму Будду

я верю Джа, я верю Джа

Я верю Джа и верить буду

Я верю в Иисуса Христа

Я верю в Гаутаму Будду

я верю в пророка Мохаммеда

Я верю в Кришну, я верю в Гаруду

Я верю в Иисуса Христа

Я верю в Гаутаму Будду

я верю Джа, я верю в Любовь

Я верю в Добро и верить буду

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я їх не осуджую, їх осудить Бог!

Індійська культура і все що з ними повязане це взагалі не християнська культура і духовно чи душевно там точно не розвинитесь.

Про мою обізнаність не треба судити. Я знаю хто такі кришнаїти, і що вони собою представляють.

А тепер послухайте мене: Є один Бог, якій створив світ і є йому противник Диявол якій раніше був ангелом якій потім возгордився, і його Бог зкинув з неба. Бог створив світ, людей і дав право вибору для людини. Якщо люди повірять в Нього отримають спасіння і будуть жити з ним в раю. Якщо життя людьськє аморальне і без Бога прожите, будуть вічність в пеклі. І ці всякі кришни, і веди це не від Бога, тому що там дозволено аморальне життя, яке протирічить Біблії і християнству в цілому. Якщо хочете бути здоровішим займайтесь спортом, а ті всякі йогі не поможуть!

Знал, что религиозники не прошибаемы, но чтоб настолько !!! "що там дозволено аморальне життя"...это-то в Ведах !? Надо плохо знать или вообще ничего не знать про Ведическую культуру, чтобы такое писать.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рома це не загальна тема обговорення релігії, а повідомлення для людей, котрим цікава пропозиція в назві топіка.

Припиняємо балаган.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...