Перейти до змісту

Історія сьогоднішнього ранку. :)


kmd

Рекомендовані повідомлення

Діти за кермом - страшна річ. нема 20-ти років а він себе перцем червоним відчув на дідовому Жигулі .

Женя! мать мать мать! В наступний раз сам будиш їхати :D

2кмд! невже після впадіння на асфальт, історія на тому закінчилась? А як же корона фраза тобі ... і т д.

пля, то ти був?????

Випав! :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 74
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Всі ми не безгрішні, але велосипедист не прижимає маршрутку до бардюра, не можне спричинити Жигулю серйозні пошкодеження з летальним наслідком (хіба для себе), проїжджаючи на червоне світло світлофора на пішоходному переході не зіб"є на смерть пішохода, п"яний велосипедист не перелетить бардюр, тротуар, газон і на вб"є на дитячому майданчику двох дітей...............................

Максимум що може бути від "в пориві показати своє веломайстерство" це трама цього ж велосипедиста і дай Бог щоб якомога легша.

Все ІМХО.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

п"яний велосипедист не перелетить бардюр, тротуар, газон і на вб"є на дитячому майданчику двох дітей...............................

тьфу-тьфу...

но это и пьяный пешеход может :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всі ми не безгрішні, але велосипедист не прижимає маршрутку до бардюра, не можне спричинити Жигулю серйозні пошкодеження з летальним наслідком (хіба для себе), проїжджаючи на червоне світло світлофора на пішоходному переході не зіб"є на смерть пішохода, п"яний велосипедист не перелетить бардюр, тротуар, газон і на вб"є на дитячому майданчику двох дітей...............................

Максимум що може бути від "в пориві показати своє веломайстерство" це трама цього ж велосипедиста і дай Бог щоб якомога легша.

Все ІМХО.

Тут спокійно можна з Тобою спорити! Велосипедист багато ділов може натворити! Виїхати на зустрічну, де машина поверне вправо і виїде на тротуар і т д.... Так що правильно сказав. Не безгрішні ми!

Приймаючи міри для уникнення зіткнення з цим пепелацом, маневрую в ліво.

Ти говорив про випередження? Якраз таки це називається обгоном! Тому що випередження рахується коли машину об"їжаєш справа, а обгон - зліва!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти говорив про випередження? Якраз таки це називається обгоном! Тому що випередження рахується коли машину об"їжаєш справа, а обгон - зліва!

двояшник. Ты правила в жизни видел? Или как подобные укурки-малолетки ездишь на жигулях дедовских за сало?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Згоден з Lexx_Giant на всі 100%..

Назар - я не тебе конкретно мав на увазі.. :D

ТИ почитай газети що пишуть (я саме це мав на увазі тільки не сказав звідки воно) - я процитую як знайду..

от знайшов :D газета "Всім про головне" №21 від 27 червня 2007 року. стор.3 .

інформація подана

post-118-1185454434.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

останнім часом часто почав їздити додому на обід. на перемоги та біля варшавки - ужос*ля шо робиться.

а на рахунок маневрів - в мене без небезпеки для себе вдається показати тільки мій лівий поворот. ліва рука в мене слабша і велосипед маневрує як пяний по тротуару коли показую правий :D. але в більшості ситуацій правий поворот можна і не показувати - все-одно їдеш зкраю справа і нікому не заважаєш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

А права рука крепка, можеш нею руль впевнено тримати :D?

якщо так - то правий поворот можна і лівою рукою показувати зігнувши її в лікті догори.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Правый поворот можно и левой рукой показывать, если кто невкурсе :D левая рука согнутая в локте показывает правый поворот

ЗЫ Необратил внимание на пост Сереги :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А права рука крепка, можеш нею руль впевнено тримати :)?

якщо так - то правий поворот можна і лівою рукою показувати зігнувши її в лікті догори.

Ага і праву ногу зігнувши на кут 90 градусів в сторону правого повороту .... Уявляю картину :-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Обігнавши пепелац повертаюсь в лівий ряд до бровки.

Тут з лівої сторони зімною рівняться чудо на жигулях і робить корявий маневр щоб мене підрізати,

То він за тобою по бровці чи по тротуару їхав ? :-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

difoto!

Найкращий захист - це напад! Читай правила дорожнього руху України! Кажу, незнав би - неспорив!

випередження — рух транспортного засобу із швидкістю, що перевищує швидкість попутного транспортного засобу, що рухається по суміжній смузі
(ще знаю як в ДОСААФі на права здавав, вчитель наголошував на тому, що обгоном рахується об"їзд ТЗ зправа, ну а випередження зліва)

...

обгін — об'їзд одного або кількох транспортних засобів, пов'язане з виїздом із займаної смуги руху і наступним поверненням на неї. Обгін може бути як з виїздом на смугу зустрічного руху, так і без виїзду;

Так що тримай мінус! Непоставив би ти мені, я б тобі також! Ладно б було б за що...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

без бійки молоді люди - Діфото - ти ж старший - міг би й уступити

Назар - молодий та гарячий - не вподобляйся іншим май свою думку а не ти мені я тобі..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

без бійки молоді люди - Діфото - ти ж старший - міг би й уступити

Назар - молодий та гарячий - не вподобляйся іншим май свою думку а не ти мені я тобі..

Причом тут то? Реально він мені мінус поставив не защо! А я йому, за те що спорить незнаючи правий він чи ні!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

(ще знаю як в ДОСААФі на права здавав, вчитель наголошував на тому, що обгоном рахується об"їзд ТЗ зправа, ну а випередження зліва)

Щось нечув ніколи такого щоб обганяли зправа :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

(ще знаю як в ДОСААФі на права здавав, вчитель наголошував на тому, що обгоном рахується об"їзд ТЗ зправа, ну а випередження зліва)

Щось нечув ніколи такого щоб обганяли зправа :)

Ой сорі! Я перепутав сторони! Температура блін...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Причом тут то? Реально він мені мінус поставив не защо! А я йому, за те що спорить незнаючи правий він чи ні!

насколько я понял, вы за ПДД зарубились. я хоть и не драйвер (пока), а только собираюсь, уточнил про обгон и опережение у пара человек. поскольку, вопрос, действительно, прозрачный, но ПДД однозначны:

опережение - движение с большей скоростью в другой полосе

обгон - смена полосы с повышением скорости, с последующим возвратом в ту же полосу.

это не цитирование, это изложение :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

опережение - движение с большей скоростью в другой полосе

Забули сказати! Нів"якому разі, полоса не має бути зустрічною :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

опережение - движение с большей скоростью в другой полосе

Забули сказати! Нів"якому разі, полоса не має бути зустрічною :)

"движение" как таковое по встречной - вроде тоже запрещено

или я заблуждаюсь:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

почему? в случае если разделительная прерывистая или разметки нет вообще, то очень даже разрешена. например для обгона. кроме случаев, когда водитель создает аварийную ситуацию, разумеется. так как приоритет все равно за водителем двигающимся по своей полосе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

почему? в случае если разделительная прерывистая или разметки нет вообще, то очень даже разрешена. например для обгона. кроме случаев, когда водитель создает аварийную ситуацию, разумеется. так как приоритет все равно за водителем двигающимся по своей полосе.

речь шла об "опережении", а оно не предполагает перестраивание из одной полосы в другую. поэтому опережение по встречке - как факт недопустимо :)

хотя... если разметки нет ваще - это ваще :) это Украина... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14.1. Осуществлять обгон нерельсовых транспортных средств

разрешается только слева (кроме случая, когда водитель движуще-

гося впереди транспортного средства подал сигнал о повороте на-

лево и начал выполнение этого маневра).

Курим ПДД тут

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...