Перейти до змісту

До лучан 19 вересня приїде футболіст Андрій Шевченко


pura

Рекомендовані повідомлення

...

Принципово не хочу углублятися в політичний аналіз особистості Шевченка.

Я знаю одне - дітям і фанам байдуже, якого кольору в нього нижня білизна. Аби м1яча копав.

...

А кому та подія приносить дискомфорт, усе просто - не ходіть в Олімпію.

:) а ти думаєш "боси" йому зара там дадуть про м'яча розповідати? ;) Він якраз приїхав про колір білизни вам втирати :)

Ой, певно, "діти і фани" будуть розчаровані кумиром...

---------

Тебе так зачіпає моя точка зору на приїзд Шевченка... Не парся, розслабся.. :)

Згадується відома фраза: кто про что, а вшивый - про баню.

:) чудний :) і з чого ти взяв, що мене зачіпає твоя точка :) та ще й так, щоб напрягатись :) Я тільки співчуваю тобі і таким, як ти, на кого і розрахований оцей "подарунок з царського плеча"
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А йому один хрен, що рекламувати, пепсі чи Королевську

Та да..У великих кількостях і перше, і друге викликає діарею.

Принципово не хочу углублятися в політичний аналіз особистості Шевченка

А Шевченка можна аналізувати як політика? Це ручна мавпочка із золотим м"ячиком. Я ніразу не применшую його спортивних

досягнень, але я не поведу свого сина дивитися на клоуна, який снізошол до того, щоб попідписувати діткам папірці.

І снізошол не по доброті своїй, а за великі гроші, я не бачу тут прикладу для наслідування: не той момент, не ті причини його спонукають.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"подарунок з царського плеча"
з Королівського Королевського плеча ;)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лучани матимуть змогу почути і побачити Андрія Шевченка, відомого українського футболіста

Не плутайте. До нас приїде не футболіст, а провладний кандидат в депутати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Принципово не хочу углублятися в політичний аналіз особистості Шевченка.

Я знаю одне - дітям і фанам байдуже, якого кольору в нього нижня білизна. Аби м1яча копав.

:) а ти думаєш "боси" йому зара там дадуть про м'яча розповідати? ;) Він якраз приїхав про колір білизни вам втирати :)

Ой, певно, "діти і фани" будуть розчаровані кумиром...

Я не збираюсь будувати версії про те, що він буде там говорити.

Мені на це байдуже.

А ти сходи і послухай.

Тоді буш мати повне право засуджувати.

А так... Я ненавижу сплетни в виде версий © В.Высоцкий

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тебе так зачіпає моя точка зору на приїзд Шевченка... Не парся, розслабся.. :)

Згадується відома фраза: кто про что, а вшивый - про баню.

:) чудний :) і з чого ти взяв, що мене зачіпає твоя точка :) та ще й так, щоб напрягатись :) Я тільки співчуваю тобі і таким, як ти, на кого і розрахований оцей "подарунок з царського плеча"

Зачіпає, інакше ти б не відписував на мій перший пост, а пройшов повз.

Співчувати мені не треба.

Я щасливо живу, незалежно ні від Шевченка, ні від тебе. :)

Поспівчувай краще собі і таким, як ти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в 12:45 орієнтовно "звізда" має бути у нас ))), чуваки з камерами вже займають "пазіциї" :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Принципово не хочу углублятися в політичний аналіз особистості Шевченка

А Шевченка можна аналізувати як політика? Це ручна мавпочка із золотим м"ячиком. Я ніразу не применшую його спортивних досягнень, але я не поведу свого сина дивитися на клоуна, який снізошол до того, щоб попідписувати діткам папірці.

І снізошол не по доброті своїй, а за великі гроші, я не бачу тут прикладу для наслідування: не той момент, не ті причини його спонукають.

Якщо захотіти, можна провести політичний аналіз будь-якої особистості.

Навіть твоєї. Але для чього?

Тебе ніхто й не змушує вести дитину в Олімпію.

Туди підуть ті, кому це цікаво.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Краще б спочатку навчились нормально керувати транспортним засобом: Милиция скрывает серьезное ДТП в которое попали Наталья Королевская и Андрей Шевченко?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Він тупо бабло своє тратить. Політика йому не нада. В Мілані, Челсі заробив дофіга грошей, а що з ними ще робити не знає. От і створи партію. Так хоббі має і все.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ті 10 млн грн , котрі він перерахував на Буратіну- це насправді здача з грошей.які йому Королевська за вступ до ,,партії,,

хоббі в нього гольф.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Біля "Олімпії" поки все спокійно, мужики з голосними матами грають в футбол, діти з батьками на це дивляться!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

звьозди роздали автографи, і укатілі :)

Вчасно прибули?

Я добровільно-примусово йду на зустріч до "Олімпії". Цікаво чи довго доведеться чекати зірок?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчасно прибули?

вчасно, все зайняло десь 30-35 хв., при чому говорили дуже тихо, і 90% аудиторії не чули їхніх обіцянок :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На зупинці бачив що на театральному майдані Шева і Королевська будуть о 18:30

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А до "Олімпії" він прибув із запізненням...на годину...

Сказав декілька слів, роздав м"ячі тенісистам та футболістам, дав автографи

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шевченко в Луцьку прокоментував матч «Динамо» і «ПСЖ»

Футболіст Андрій Шевченко переконаний, що вчорашня гра французького ФК «Парі Сен-Жермен» ‒ найкраща у цьому сезоні, хоча «динамівці», на його думку, гру почали добре.

Про це він заявив під час прес-конференції в Луцьку 19 вересня.

За словами Шевченка, найбільш виразними й вирішальними у грі французів були індивідуальні дії футболістів, а не командна гра. «…Ті індивідуальні футболісти, які грали на футбольному полі, якІбрагімовіч (Златан Ібрагімовіч, – «ВН»), як і інші, зробили різницю. По командних діях, можна сказати, такої великої різниці не було, а от в індивідуальних діях я її побачив».

Шевченко відзначив, що «Динамо» просто «не змогло реалізувати свій момент», водночас висловив переконання, що ця гра стане хорошим уроком для столичної команди. «Я вірю в те, що «Динамо» зможе вийти з цієї групи, я впевнений, що команда мобілізується, головне, добре готуватися», ‒ додав Шевченко.

Нагадаємо, вчора «Динамо», граючи на виїзді з «ПСЖ», поступилося французам, завершивши поєдинок з рахунком 4:1.

http://www.volynnews.com/news/sport/shevchenko_v_lutsku_prokomentuvav_match_dynamo_i_pszh/
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

... Шевченко поспілкується з дітьми, нагородить їх за спортивні успіхи, вручить подарунки, відповість на запитання, а також проведе майстер-клас.

...Сказав декілька слів, роздав м"ячі тенісистам та футболістам, дав автографи
"Шевченко поспілкується з дітьми" -> "Сказав декілька слів"

"нагородить їх за спортивні успіхи, вручить подарунки" -> "роздав м"ячі тенісистам та футболістам, дав автографи"

"відповість на запитання" -> "Сказав декілька слів"

...

а майстер-клас?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...