Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

кстати, а что случится по поводу сабжа с виртуалом, который Jeans? вполне логично подумать, что этот бренд останется без изменений, но вдруг и туда яйцо дорисуют :smile3:

дорисуют 2 яйца и еще кое чего.

а вообще - молодежь рулит (sts чуть повыше) Джинс - он от МТС-а и вырос.

а лучше сказать: ноги Джинса от яиц МТС выросли :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 50
  • Створено
  • Остання відповідь

А от і нові тарифи від МТС-Україна

http://www.mts.com.ua/ukr/compare_tariffs.php

Оцінюйте.... Як на мене, нічого нового-революційного... :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як на мене то старі тарифи були більш привабливі :blink:

Тра куплять другий телефон і шукати цікавий тариф

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та ну на такие тарифы... Хотя они ж вроде обесчали, что существующие тарифы не поменяют...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як на мене то старі тарифи були більш привабливі :blink:

Тра куплять другий телефон і шукати цікавий тариф

особенно рулит оставшаяся "плата за з'еднання"...

Билайн по настоящему рулит...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Билайн по настоящему рулит...

может Пчелайн и рулит.

только вот МТС предлагает тарифы, ИМХО, хуже чем было у ЮМС

и выбор просто огроменный :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та ну на такие тарифы... Хотя они ж вроде обесчали, что существующие тарифы не поменяют...

Так старі тарифи УМЗ залишаються.... поки.... в кого вони є, але нових абонентів вже напевно до старих тарифів не підключають. Цікаво, в мене десь валяється стартовий Сім-Сім ще запечатаний. На коробці написано, що використати до 31.12.2007 р. А якщо його зараз активувати, що з того вийде?... Але він мені без потреби. Мо кому тра?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нічого не вийде, скоріше за все. В мене також валялись такі - просто не реєструються в мережі...

Цікаво, а з Нового Року всіх ЮМС-шників переведуть на тарифи МТС?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво, а з Нового Року всіх ЮМС-шників переведуть на тарифи МТС?

тогда у них станет на 3 абонента меньше - гарантированно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ursa Дата Сегодня, 11:11

Нічого не вийде, скоріше за все. В мене також валялись такі - просто не реєструються в мережі...

Цікаво, а з Нового Року всіх ЮМС-шників переведуть на тарифи МТС?

У меня было три стартовых пакета UMC, тоже не регестрировались в сети ,хотя срок активации не закончился. Позвонил оператору, проверили ,через две недели получил по почте три новых стартовых пакета.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну их... Киевстары, Билайны и Лайфы... На ЮМС уже более 3-х лет... пока переходить не буду ибо номер дорог, а тарифы я думаю со временем станут более человеческими...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І чого ви так на яйця накинулись? :)

Я наприклад завтра поїду переходити на Безлімітний Легкий. за 210 грн отримую 1000 хвилин розмов, 200 СМС, 50 ММС, 50 метрів жопорізу і 5 метрів вап. Шкода що плата за з'єднання є (15 коп), але куди вже від того подітись...

До речі, плату за з'єднання забрати в контрактних і корпоративних тарифах, а в припейді лишили, і в анліми добавили (останнє -- парадокс).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звонил на МТС (111). Девочка сказала что меня автоматом перевели на новые тарифы.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну хз... У мну при проверке счета показывает "риздвяный минимальный"... Ниче вроде не поменялось

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І чого ви так на яйця накинулись? :D

Я наприклад завтра поїду переходити на Безлімітний Легкий. за 210 грн отримую 1000 хвилин розмов, 200 СМС, 50 ММС, 50 метрів жопорізу і 5 метрів вап. Шкода що плата за з'єднання є (15 коп), але куди вже від того подітись...

До речі, плату за з'єднання забрати в контрактних і корпоративних тарифах, а в припейді лишили, і в анліми добавили (останнє -- парадокс).

плата за з'єднання є, як результат всеодно будеш витрачати в місяць десь 350 грн

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

плата за з'єднання є, як результат всеодно будеш витрачати в місяць десь 350 грн
Не 350, а десь до 300, до того ж контракт я оформив на фірму, так що поверну 20% ПДВ і спишу гроші, витрачені мобільний зв'язок в витрати по фірмі, тобто зекономлю ще 25% на податку на прибуток. Це всеодно менше, ніж я зараз плачу за Sim-Sim. До того ж там відразу передплачено 50 метрів GPRS і 200 смсок, які я зараз оплачую додатково.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...
и выбор просто огроменный :)

Зроблено для бабушок, яких огроменний вибір того-ж Білайна вводить в кататоністічєскій ступор. :bayan:

А на мій погляд тарифи непогані - 10 коп. перша хвилина + 3 коп. послідуючі. Да, є ПЗС, диявольська спокуса маркетологів однако :bayan: . В контрактників ПЗС зняли, правда абонку 15 грн. добавили.

Ітог: хоч до Лайфа з Білайном новим тарифам далеко (бо ПЗС), але абонентів в УМЦ в Луцьку все-таки більше, особливо серед забезпечених людей (бо з"явилось раніше). Для студентів всеодно, але для бізнесу це важливо.

А взагалі, я до того, що "слонам", типу МТС чи КС на "мосьок" глубоко плювать, вони воюють між собою. Зразу видно, що нові тарифи - це серйозне зниження доходів компанії на користь клієнта.

На мою думку - це не тільки солодка пілюля під зміну вивіски, але й удар на випереження по КС, який 1 вересня св"яткуватиме 10-річчя і обов"язково будуть і подарунки і акції, і тарифні плани нові, ато вже шось давно не мінялись. От тоді й подумаємо :bayan:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 7 місяців потому...
Сначала Билайн, теперь МТС...

Лайв турецкий, ДСС и прочие Голден Телекомы не представляют никакой конкуренции.

Остался только Киевстар.

Грустно...

UMC Куплений МТС уже 4 з більшим роки, просто бренд планували міняти пізніше.

Прикольно, коли на мобілці навіть пише назви сіл.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В КС можна не набирати коду міста, на відміну від subj.

В Хацапетовках не працює.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...