Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

сегодня утром пришла СМС,

что ЮМС блаблбалбла переходит в МТС блаблбалбла чтобы вам было блаблбалбла...

хотел отписать что про них думаю, нажав "риполей"

но получил "error" при отсылке

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 50
  • Створено
  • Остання відповідь
сегодня утром пришла СМС,

что ЮМС блаблбалбла переходит в МТС блаблбалбла чтобы вам было блаблбалбла...

хотел отписать что про них думаю, нажав "риполей"

но получил "error" при отсылке

Твоя думка їх не цікавить апсолютно. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора навіть назву ввечері поміняли на головному офісі :blink:

Міняли хлопці зі львова - дивно невже в луцьку ніхто не займається зовнішньою рекламою ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

идентификатор оператора пока что UA UMC

Наскільки я знаю щоб в телефоні замість лого ЮМС стало писать МТС потрібно помінять сім-катру :sm128:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Однозначно. У меня было несколько карточек ЮМС, на одних писало в две строчки UMC, UA UMC, на другихтолько UA UMC, а были и просто с лаконичной надписью UMC.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Однозначно. У меня было несколько карточек ЮМС, на одних писало в две строчки UMC, UA UMC, на другихтолько UA UMC, а были и просто с лаконичной надписью UMC.

не знаю чи це залежить від сімки, але від телефона залежить однозначно. На всіх телефонах Nokia, які в мене були, пише просто UMC. Ті ж самі сімки в телефонах Ericsson/SonyEricsson пишуть UA UMC і т.д.

Я так розумію, що сімка має два дескриптори -- UMC та UA UMC, а який саме з них (чи обидва разом) буде відображатись на дисплеї обирає вже телефон.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У меня все варианты отображались на одном телефоне (Siemens).

Может, карточки разного времени выпуска имеют разные дескрипторы?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сначала Билайн, теперь МТС...

Лайв турецкий, ДСС и прочие Голден Телекомы не представляют никакой конкуренции.

Остался только Киевстар.

Грустно...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Остался только Киевстар.

как и ПриватБанк... а ноги то из одного места растут :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

є така функція в телефонах пошук мережі так зараз УМЗ визначається як UA UMC, a найближчим часом напевно буде UA MTS

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я так розумію, що сімка має два дескриптори -- UMC та UA UMC, а який саме з них (чи обидва разом) буде відображатись на дисплеї обирає вже телефон.

Как правило все современные телефоны умеют вытягивать название из современной карты. Но если тел не новый или карта старая то тел вытягивает название из своей памяти. По коду опера, УМЗ например 255-01. Помню совсем древние нокии на экране писали на какого-то опера 255-06.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мене більше цікавлять тарифи МТС -- і чи буде там з*єднання.

бо Київстар своїми високими задовбав а лайф -- паршивим зв*язком.

хто що чув?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вот мы уже официально с МТС :lol:

Forever Autumn, ты позвони 111 и послушай про тариф. Он пока один. И плата за соединение, кажись, 30 копеек.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Помню совсем древние нокии на экране писали на какого-то опера 255-06.

255-06 це Life! якщо вірити телефону в мене в машині :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чув інфу, що завтра в МТС день відкритих зверей (читай - дверей) :lol:

в мене два тела (одне СЕ на ЮМЗ, друге Гнусмас на Лайфі) показують, що тіпа ще ЮМЗ (гнусмас - смарт тикає, що тіпа бачить оператора УА ЮМЗ..) поки нічо не змінилось.. Але десь тиждень назад прийшла смс з текстом тіпа ваш тариф автоматично переведено на МТС-доступний.. тарифи ті само.. жуйте! :lol: а рахунок показує шо тариф Для Всіх... нафік тоді голову морочили?? і десь на днях прийшла смс- тіпа вітаємо! можете поміняти цю смс на новий пакет ЮМС за пів ціни! (12,50)! Який їм резон продавати старі брендові пакети, як на днях в них вже усьо міняється (бренд, і т.д.)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кстати, а что случится по поводу сабжа с виртуалом, который Jeans? вполне логично подумать, что этот бренд останется без изменений, но вдруг и туда яйцо дорисуют :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Біжи в ЦОА міняти картку. Буде МТС

кстати, а что случится по поводу сабжа с виртуалом, который Jeans? вполне логично подумать, что этот бренд останется без изменений, но вдруг и туда яйцо дорисуют :smile3:

Домалюють МТS ззаду. Буде Jeans-MTS

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так Джинс - це ж і є МТС-овській продукт. В моєї сестри в Москві джинс.. по-моєму безяйцевий :smile3:

там тіко в правому кутику білий кружечок і три букви: МТС

во, нарив: рашн джинс

post-1917-1185318087.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

если кто игрался с нэт монитором в старых нокиях ... код базовой станции оператора определяется набором кодов - 1- код страны 2 - код оператора 3 код региона 4 код базы+сектора

соответственно есть таблица типа ДНС - соответствия кодов и названий стран и операторов ... чем новее телехвон - тем новее и ета база ... кроме того есть два варианта - када мабилка читает данные с симки, либо с внутренней памяти, либо комбинированный способ ... завит от производителя...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...