Перейти до змісту

"Зомбування росіян (і не тільки)", чи "Як їм малюють нас"


jack74

Рекомендовані повідомлення

Як варіант:

н-да, журналюги ще ті.

1 хв. 10 сек. Про Бандеру (якого чомусь називають бендера) - "лидер националистического движения, отличавшегося особой жестокостью в годы гражданской войны"

піпл хаває

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 90
  • Створено
  • Остання відповідь

Народ, нам черговий раз кинули кістку, що б її обсмоктувати. Ну "нахіба" вона нам треба? А? Ці два відео зроблено в кращих традиціях п.Геббельса. Всім і так усе зрозуміло. ЗМІ Росії свідомо формують думку про Зх.Україну. А як наслідок - ми маємо таке ставлення росіян до нас. Маю досвід спілкування з росіянами щодо цих питань історії України - як і позитивний, так і негативний.

Цей сюжет що, комусь "Америку відкрив"? Плюньте та розітріть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а пипл хавае,и разносит это, и подобное этому дерьмо по всей хате, споря,ссорясь,ругаясь между собой, вброс защитан

вы только немного включите мозг,если он есть.

из-за чего вы тут спорите? для кого? и главное...ЗАЧЕМ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а це хто? тож УПА? нєєєє, це рускіє на службє у фошиздов

ca09172-1.jpg

хотя про це ми скромно в пєдєраче промовчим

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як кажуть москалі 'В своем глазу бревна не видешь,зато в чужом соринку замечаеш'.Не шибко вони люблять згадувати РОА Власова і отамана Краснова.От ті дійсно з фашистами водилися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кто то очень плохо владеет русским языком,и пишет так,что Доска позора рыдает :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може УПА виграли війну? :_36:
:huh::0017:

Можна й по-іншому подивитись, уже повторююсь:

За що воював Вермахт?

За Третій Рейх.

Третій Рейх є?

Нема.

За що воювала Червона Армія?

За СРСР.

СРСР є?

Нема.

За що воювала УПА?

За незалежну Україну.

Незалежна Україна є?

Є.

Вітаю переможців!

P.S. Найшли що обговорювати... Підтримую Smith'а про кістку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гетто,я спілкуюся на Українській.Пишу теж нею.І ні разу не шкодую,що купу помилок наделал.А ти,якщо такий крепкий поліглот і так очі моя російська ріже,то запости на 'Доску позора' і помилки повиправляй.А я тобі ще й плюсану за це.Чи ти тільки флудити,тролити і срач розводити можеш,в темах,де немає що сказати по суті?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

плюсовати мені не потрібно,я на подібні речі взагалі увагу ніколи не звертаю.

мене цікавить інше: по якій саме суті ти хочеш отримати відповідь в даній темі?ти був безпосереднім учасником подій тих часів? чи ти просто піпл,котрий хаває...? в жодному разі без образ...нічого особистого...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Жодних образ.Я просто,був час,цікавився діяльністю УПА.Замовляв в Неті книги про Бандеру,УПА,СС Галичину,Українсько-Польську різню і т.д..Багато читав.Просто хотів більше дізнатися для себе.На основі прочитаного висловив свою думку,от і все.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мене цікавить інше: по якій саме суті ти хочеш отримати відповідь в даній темі?ти був безпосереднім учасником подій тих часів? чи ти просто піпл,котрий хаває...?
І це пише бібляіотекар... :0159:
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ти був безпосереднім учасником подій тих часів?

Буквально на днях почула слова сусідської бабусі, що пережила ті часи. І певно маючи уже власних дітей, я зі своїми націоналістичними, патріотичними поглядами (називайте як хочете), її зрозуміла, вірніше мене так зачепило...

А вона казала про те, що воювали чоловіки в одному селі, в одній родині, один на тому боці, один на іншому, а жінки з дітьми мусили в ті часи виживати, дбати про дітей і про своїх воюючих чоловіків. І кожному, хто завітає в хату мусили дати кожуха, харчів і т.д. чи з власної волі чи під дулом пістолету.

Блін, чоловіки, не ведіться на таку хєрню!!! Маєте державу, будуймо її, щоб процвітала, тоді і нас поважатимуть, і нашу історію!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ти багато читав,замовляв книги і знову читав. а ти ніколи не думав про те,що перше ніж ця книга потрапить в твої руки,а потім в твої мізки,вона пройде багато цензур,виправлень,змін,корегувань...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти інші способи отримати інформацію знаєш?І поясни,як цензурою можна виправити історичні факти,що мали місце,конкретну дату і т.д.?А причини і наслідки тих подій я для себе сам аналізував.Як прочитав,як зрозумів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мені пощастило бути особисто знайомим з такими людьми,котрі не лише пережили ті лихі часи,а й присвятили своє життя вивченню тої біди.

На моє запитання, то хто ж ворог,я отримав лаконічну, і в той же час приголомшливу відповідь: Бувало по всякому.

Вот тебе и ответ на многие вопросы

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

м-даааа.... Здавалося б, дорослі люди, а знову перетворили все на війну какашками в пісочниці...

Ви що, не зрозуміли, про що тема?!

Тема не про те, хто колись з ким за кого проти кого... Тема про ЗАРАЗ! Про те, що імперія ніяк заспокоїтись не може, і знову в черговий раз ллє бруд на нас перед своїм "піплом"!

А що отримує у відповідь за це?! А НІЧОГО! Ми, як завжди, починаємо гризтися між собою, замість того, щоб гідно відповісти!

... спробували б наші показати щось схоже про "старшого брата".... Ті б це так не ковтнули ... А ми....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Те, що бояться сформулювати, наші сопливі горе-патрійоти мав сміливість виголосити Іван Франко в тексті "Nieco o sobie samym" (1895) своєї авторської передмови до перекладу польською мовою збірки власних новел під назвою "Obrazki galicyjskie". Слухайте - до вас більше, ніж через сторіччя, звертається не стільки Каменяр, Мойсей чи Месія, а МИСЛИТЕЛЬ і ПРОРОК Іван Франко:

"Насамперед признаюся в тому гріху, що його багато патріотів уважає смертельним моїм гріхом: не люблю русинів. Проти тієї гарячої любові до "братнього племені", яка часто бризкає зі шпальт польських реакційних газет, моя сповідь може видатися дивною. Але що ж робити, коли вона правдива? Я вже не в літах наївних і засліплених коханців і можу про таку делікатну матерію, як любов, говорити тверезо.

І тому повторюю: не люблю русинів. Так мало серед них знайшов я справжніх характерів, а так багато дріб’язковості, вузького егоїзму, двоєдушності й пихи, що справді не знаю, за що я мав би їх любити, незважаючи навіть на ті тисячі більших і менших шпильок, які вони, не раз з найкращим наміром, вбивали мені під шкіру.

Зрозуміло, знаю між русинами декілька винятків, декілька осіб чистих і гідних усякої пошани (говорю про інтелігенцію, не про селян), але ці винятки, на жаль, тільки стверджують загальний висновок.

Признаюсь у ще більшому гріху: навіть нашої Русі не люблю так і в такій мірі, як це роблять або вдають, що роблять, патентовані патріоти. Що в ній маю любити? Щоб любити її як географічне поняття, для цього я занадто великий ворог порожніх фраз, забагато бачив я світу, щоби запевняти, що ніде нема такої гарної природи, як на Русі.

Щоб любити її історію, для цього досить добре її знаю, занадто гаряче люблю загальнолюдські ідеали справедливості, братерства й волі, щоб не відчувати, як мало в історії Русі прикладів справжнього громадянського духу, справжньої самопожертви, справжньої любові.

Ні, любити цю історію дуже тяжко, бо майже на кожному кроці треба б хіба плакати над нею. Чи, може, маю любити Русь як расу – цю расу обважнілу, незграбну, сентиментальну, позбавлену гарту й сили волі, так мало здатну до політичного життя на власному смітнику, а таку плідну на перевертнів найрізнороднішого сорту?

Чи, може, маю любити світлу будущину тієї Русі, коли тої будущини не знаю і для світлості її не бачу ніяких основ?

Коли незважаючи на те, почуваю себе русином і по змозі й силі своїй працюю на Русі, то, як бачиш, шановний читачу, цілком не з причини сентиментальної натури. До цього примушує мене почуття собачого обов’язку.

Як син селянина-русина, вигодований чорним селянським хлібом, працею твердих селянських рук, почуваю обов’язок панщиною всього життя відробити ті шеляги, які видала селянська рука на те, щоб я міг видряпатись на висоту, де видно світло, де пахне воля, де ясніють вселюдські ідеали.

Мій руський патріотизм - то не сентимент, не національна гордість, то тяжке ярмо, покладене долею на мої плечі. Я можу здригатися, можу тихо проклинати долю, що поклала мені на плечі це ярмо, але скинути його не можу, іншої батьківщини шукати не можу, бо став би підлим перед власним сумлінням.

І якщо щось полегшує мені нести це ярмо, так це те, що бачу руський народ, який, хоч гноблений, затемнюваний і деморалізований довгі віки, який хоч і сьогодні бідний, недолугий і безпорадний, а все-таки поволі підноситься, відчуває в щораз ширших масах жадобу світла, правди та справедливості і до них шукає шляхів. Отже, варто працювати для цього народу, і ніяка праця не піде на марне".

PS: Під словами "русин", "Русь" слід розуміти "українець", "Україна"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

м-даааа.... Здавалося б, дорослі люди, а знову перетворили все на війну какашками в пісочниці...

Ви що, не зрозуміли, про що тема?!

Тема не про те, хто колись з ким за кого проти кого... Тема про ЗАРАЗ! Про те, що імперія ніяк заспокоїтись не може, і знову в черговий раз ллє бруд на нас перед своїм "піплом"!

А що отримує у відповідь за це?! А НІЧОГО! Ми, як завжди, починаємо гризтися між собою, замість того, щоб гідно відповісти!

... спробували б наші показати щось схоже про "старшого брата".... Ті б це так не ковтнули ... А ми....

Простим росіянам абсолютно плювати на на те що тут робиться. Сам там бував: максимум що вони мені казали:" Вы к нам едете на работу а не мы к вам!"

До Бандери в них ставлення негативне, пропаганда робить своє. Я не хочу влазити у дискусії, скажу лише що диму без вогню не буває.

А щодо того чи можемо дати відповідь та як вони її витримають... Вибачте, у Росії при владі ті люди, які будують Росію, й дбають про РОСІЙСЬКІ національні інтереси. Після п'янички Єльцина зараз при владі у них досить жорскі, цинічні та прагматичні люди типу Путіна та Мєдвєдєва. А у нас, на УКРАЇНІ, при владі ті люди яким плювати на УКРАЇНСЬКІ національні інтереси, й вони дбають тільки про свої кармани.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...