Перейти до змісту

Покататься сейчас


starOFF

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 56
  • Створено
  • Остання відповідь

Згадалось, як раніше збиралися ввечері і катали по місту.. правда обираючи для цього не міський трафік.. а, наприклад парк.. і рубали квача на велах біля фонтану навпроти ВДУ... ))

ЕЕЕЕЕЕЕх... класні були часи.. перший раз на контактах, зламаний обод, касета Діор, рибки під льодом.)))))))

організуйте щось подібне і буде цікаво. особисто для мене одне коло по 15-му маршруту це чудове тренування після сидячого робочого дня, як то кажуть на колір і смак олівці різні. :-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Выехал вечером в сторону Ровно. В Піддубцях развернулся и поехал назад - палят ветки\траву, нечем дышать. Утром едешь на работу, Богдан как газанет чёрным дымом, так это пипец.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на колір і смак олівці різні. :-)

Да, действительно, выхлоп А-76 от Аи-95 отличается заметно, не говоря уже о дизельных испражнениях :)

організуйте щось подібне і буде цікаво

А самоорганизоваться и выехать - никогда не приходила такая идея? ;)

Лучше сделать два-три круга по парку, по дамбе, вдоль или вокруг Стыря - и разминка, и воздух гораздо чище ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вечером машин мало, ( только пьяные гоняют и такситы :) ) дорого освещена неплохо, асфальт местами ровный :) В парке не разгонишься, хотя просто катиться тоже можно. Сегодня катнули с ТохаВикингом кружок, норм ваще. Жаль села мп3, а нa телефоне не та музыка :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Темнота, город, нет шлема, зато есть наушники... Фары/маячка тоже нет?

Хороший коктейль получается...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Темнота, город, нет шлема, зато есть наушники... Фары/маячка тоже нет?

Хороший коктейль получается...

в кого як) особисто в мене весь набір

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фара, маячок есть. Да ладно...есть вообще слепые велосипедисты, ездят и норм :) Сегодня на 21 30 возле драма

Темнота, город, нет шлема, зато есть наушники... Фары/маячка тоже нет?

Хороший коктейль получается...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...есть вообще слепые велосипедисты, ездят и норм :)

И что по твоему нормально?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Темнота, город, нет шлема, зато есть наушники... Фары/маячка тоже нет?

Хороший коктейль получается...

Додати ще:

Вечером ....... только пьяные гоняют и такситы :) ) ....

прям "грємучая смєсь" виходить....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Волей судеб сегодня был закинут в потемневший город и носился по нему минут сорок. Ничего приятного не обнаружил - дышать нечем, несмотря на собирающийся дождь, постоянно в поисках внезапностей с тротуаров или сзади...

Катайте осторожно, ничего не разглядеть ведь - т.е. водители вас обычно видят уже перед бампером или слышат, зацепив бочиной :)

Как вариант уйти от смога - юзать объездные дороги, там хоть ветер с полей пролетает...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вечерняя покатуха набирает обороты ))) Сегодня катнули с Miro и попали под жесткий дождь. Укрывались от дождя в пиво-квас с 911

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вирішили катнути маршрутом Центр - Рівенька - Піддубці(Рівенська) - Ківерці - Центр, щоб розтягнути задоволення. Але на початку Волі відром лийнув дощ, за Лучеськом вже були повністю мокрі. Дощ був щільний настільки, що навіть промайнула боягузлива думка повертати додому. Відігнали її до гірших часів, погнавши далі, лише трішки змінивши машрут. Ливень періщив далі, видимість була обмежена до 70метрів(заливало очі), тому повернули на кільці і погнали до "Епіцентру", а там - у Ліпіни, біля перехрестя неподдалік Шимановичів наліво - і до літака по Соборності мимо 6-го відділу. Звернули біля Історичного на Шопена, трішки посиділи у Ігоря в літньому кафе, задоволені. Покатушка вдалась! І ні дощ, ні хмари.. :_02:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Если не будет дождя кто хочет катнуть 35+ (очень жесткая покатуха) по городу на 21 00 возле драм театра

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нету шлема, резину нужно менять, в ПЛ наверно очень грязно

Краще сюди катнись

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я к тому, что на этой неделе ко мне за шлемом приезжало всего двое. Оба уехали в шлемах;)

Если ты искал, то не тчательно:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в теперішній час купити шолом взагалі 0 проблем, я думаю не всі ж будуть ганятись хто туди поїде, я особисто потусуватись і з людьми познайомитись, а як зроблю медичну страховку))) тоді і лихачити можна

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я думаю не всі ж будуть ганятись хто туди поїде, я особисто потусуватись і з людьми познайомитись

Відкрию один секрет: для цього регатись не треба :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Страховка это круто! Интересно сколько она стоит?

в теперішній час купити шолом взагалі 0 проблем, я думаю не всі ж будуть ганятись хто туди поїде, я особисто потусуватись і з людьми познайомитись, а як зроблю медичну страховку))) тоді і лихачити можна

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Катнули с другом немного раньше, примерно в 21 05 был возле драма, подождал минут 10 и поехал....видел пару человек возле драма когда отезжал.

Покатуха получилась быстрая, средняя 35 км\ч, второй круг немного помедленнее около 30.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...