Перейти до змісту

Покататься сейчас


starOFF

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 56
  • Створено
  • Остання відповідь

вечерняя покатуха перед сном на 21 00 возле драма на ступеньках. Легкая покатушка по городу или за город

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Жаль села мп3, а нa телефоне не та музыка :)

Без шолома, вночі з пяними і таксистами.... і з мр3??? раджу проїхатись по кладовищу і вибрати собі місце....

А якщо серйозно, то хлопче те що ти тут пишеш сприймається, як дешеві панти і безглузда спроба самоутвердитись перед громадою...Але здивую тебе тут всі дорослі і адекватні люди..а те про що ти пишеш це для більшості безглузде загравання з долею, яка як показує практика таких жартів не розуміє і я теж тебе не розумію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да ладно....много людей ездит без шлемов вечером с мп3, если быть внимательным ничего не случиться. Такие советы оставь при себе. Я не перед кем не пантуюсь я просто люблю покататься.

Жаль села мп3, а нa телефоне не та музыка :)

Без шолома, вночі з пяними і таксистами.... і з мр3??? раджу проїхатись по кладовищу і вибрати собі місце....

А якщо серйозно, то хлопче те що ти тут пишеш сприймається, як дешеві панти і безглузда спроба самоутвердитись перед громадою...Але здивую тебе тут всі дорослі і адекватні люди..а те про що ти пишеш це для більшості безглузде загравання з долею, яка як показує практика таких жартів не розуміє і я теж тебе не розумію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Конечно же, людей, которые гибнут, или травмируются, не так много, как тех, что еще катаются. Но тебе лично не покажется мало, если ты попадешь в их небольшое число.

Катайся на здоровье. Желаю только удачи

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шолом коштує менше ніж лікування травм черепа без шолома тільки по двору катаюсь на дорогу навіть не сунусь і староффу рекомендую придбати на безпеці не економ а хочеш музику слухати прилаштуй собі стерео маленьке

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Велосипедисты Луцка самые оптимистические велосипедисты! И все же на 21 00 возле драм театра на ступеньках

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...