Перейти до змісту

Ігрові релізи,або в що пограти(нове)


Set

Рекомендовані повідомлення

Zerotul, згоден що не шедевр, але в цьому напрямку ігор практично немає і якщо фанат серії - то ну просто мусово пройти хоч разок.

І доречі результат зможу сказати лише після того як пройду, Завжди посміхали на форумах коменти що типу сюжет гавно від людей які не грали всю серію і в самій грі пройшли лише десяту частину. Адже всі рецензії і коменти - то чиясь суб"єктивна думка.

Мав необережність почитати якогось форума про Assassin's Creed III де більшість відгуків були негативні. Але для мене це супер-цяцька з класним завершеним сюжетом.

Фанаты любой серии получат удовольствие от очередного любимчика, даже если там далеко не конфетка. Поэтому доверять фанату оценивать игру его любимой серии никак нельзя. Для более менее правильного восприятия я обычно ищу более прагматичные, даже критические превью , чтобы потом особо не плеваться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Класні ігри 2012 року

Assassin's Creed 3

Far Cry 3

Need for speed Most Wanted 2

Battlefield 3

Need for Speed Hot Pursuit

Diablo III

Call of Duty: Black Ops 2

Mass Effect 3

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Класні ігри 2012 року

Assassin's Creed 3

Far Cry 3- еще даже не вышел, что тут можно оценить

Need for speed Most Wanted 2- сделано косольщиками для Пекарей, ничего общего с оригиналом

Battlefield 3

Need for Speed™ Hot Pursuit- консольный разраб+ПК продукт=Бзе слез не глянешь

Diablo III Разочарование года

Call of Duty: Black Ops 2 -достаточно неплохое продолжение серии, не более

Mass Effect 3 - выпилили рпг, оставили крошилово+ мутные концовки. За такое надо на колл сажать

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фанаты любой серии получат удовольствие от очередного любимчика, даже если там далеко не конфетка. Поэтому доверять фанату оценивать игру его любимой серии никак нельзя. Для более менее правильного восприятия я обычно ищу более прагматичные, даже критические превью , чтобы потом особо не плеваться.

Помічав зворотню тенденцію, людина яка є фанатом якоїсь серії, або взагалі слідкує за трейлерами та ходом розробки має певні сподівання відносно якості продукту, які дуже часто не співпадають з реальністю і навпаки людина яка вперше побачила гру - вона не має на певний момент жодного враження про гру, і може сформувати свою власну думку, а не навіяну трейлерами та обзорами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Call of Duty: Black Ops 2 -достаточно неплохое продолжение серии, не более

З якого це перяку? Якщо тільки завдяки мультіку - то спорити не буду, не грав, але ось сінгл - ніякий!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

консольный разраб+ПК продукт=Бзе слез не глянешь

Нононо, є непогані цацки з консолі на ПК. Правда, я стикнувся тільки з двома ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

консольный разраб+ПК продукт=Бзе слез не глянешь

Нононо, є непогані цацки з консолі на ПК. Правда, я стикнувся тільки з двома ^_^

Я лично вспомнил только Gears of War который был на отлично портирован на ПК-без лагов и без особых багов.Жалко эту традицию не продолжили.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я лично вспомнил только Gears of War который был на отлично портирован на ПК-без лагов и без особых багов.Жалко эту традицию не продолжили.

Cold Fear плюс BloodRayne 2

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Девіл мей край4, Алан вейк ітд ітп досить чудові порти на які нема нарікань а навпакі одні плюси в виді графікі ітд.

Нинче навпакі, тупі порти вроді Dark Souls скоріше виключення

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Assassin's Creed III пройшов, дуже порадувала як і кожна частина до цієї. ІМХО взагалі чи не єдина гра в якої кожна нова частина суттєво краща за попередню і жодної поганої.

Крута цяцька, особливо порадували бої на короблях, атмосферно.

Але я думав, що це кінець... А після проходження ще більше запитань :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якби, які там запитання то - головний герой помер. Закінчили гарно - тра було 4 частини григоцати що потім тебе завалили :) зате світ спас.

Сказали що будуть далі серію робити але вже якась інша історія.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

*******

От не вчила мама що незя спойлерить ?

А знаешь как приятно выходя из кинотеатра и проходя мимо очереди в кассы громко рассказать концовку премьеры.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • 3 тижня потому...

Календар релізів. 2013 Січень

тут текстовий і повний варіант релізів Іго кварталу 2013

Особисто я чекаю на Dead Space 3

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чекаю DmC, Tomb Raider, StarCraft 2: Heart of the Swarm, Grid 2, BioShock: Infinite, CRYSIS 3, GTA V, Resident Evil 6. Питання тільки купляти ігровий пк чи консоль, залишається відкритим.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...