Перейти до змісту

Кабельно-провідникова продукція від виробника


Asbarik

Рекомендовані повідомлення

Одеський завод кабельно-провідникової продукції (КПП) "Тумен" відкрив регіональний склад в

м. Луцьк. Весь кабель власного виробництва, січення можете перевіряти, можу легко дати під будь-яку лабораторію, все робиться по ДСТУ (ГОСТ). Наш кабель ви можете побачити і потрогати у "Новій Лінії", а придбати можна по вул. Рівнеській 48 оф.215(склад тут же). тел. 78-35-02, та мобільний (095)874-07-93.

Забув додати, що якщо вас цікавлять лампи, світильники, автоматика, розетки та інші електротехнічні вироби, можете теж звертатись до нас, так як ми являємось і диллерами багатьох виробників

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ВВП-1 2х1,5 провод 3 341,67 км. ВВП-1 2х2,5 провод 5 349,60 км. ВВП-2 2х1,5 провод 3 577,88 км. ВВП-2 2х2,5 провод 5 763,61 км.

Зразу ж додам що ціна може виявитись не найдешевшою(але досить адекватною, на мою думку), але за якість ручаємось і відповідаємо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Asbarik, сайт в "Одеського заводу кабельно-провідникової продукції (КПП) "Тумен"" є?

Оптичний кабель вони роблять? Ціни?

ПиСИ

Вже знайшов сам http://www.twomen.odessa.ua/

Прайс в них гарний :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прайс в них гарний :D

Типу не відкривається? Якщо треба прайс, можу надати в повному обсязі на продукцію власного виробництва

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прайс в них гарний :D

Типу не відкривається? ...

скачується... відкривається... :) тільки там чистий лист

(і дата - 04.11.2011 - майже рік назад ;) )

...Якщо треба прайс, можу надати в повному обсязі на продукцію власного виробництва

Ні, мені прайс не потрібний, мене цікавила оптика, а в них її нема.

Хоча якщо ціни цікаві (конкурентні з іншими на нашому ринку), то, я думаю, всім було б цікаво.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а можна мені прайс

не можу прикріпити файл, дайте будь-ласка сволю електронку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Діє серпневий розпродаж! Лампи, світильники, розетки, вимикачі, щити а також металоконструкції по цінах нище ніж у виробника! Також у розпродажі є КПП (куски від 10м до 90м, а також і бухтами) за ДУЖЕ низькими цінами, включаючи і силовий кабель. Є файл з прайсом на розпродаж, але не можу прикріпити. Кого цікавить - відправлю ел.поштою

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

З 10-го вересня на складі поповнення! Продукція АВВ та АСКО у асортименті. Автомати, шини, хомути та багато іншої продукції!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

УВАГА! На всю продукцію знижено ціни!!!

Скинь прайс, будь-ласка.

Адресу ел.пошти будь-ласка!

мене також цікавить! скиньте будь-ласка прайс. [email protected]

На цю адресу не хоче відправлятись, відправте порожній лист на мою [email protected], і я відповім

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні витратив даремно 2 години свого безцінного часу , плюс транспортні витрати. Приїхав в 11-00, зачинено. Повештався по навколишніх магазинах до 12-30, підіймаюсь на другий поверх, знову зачинено. На дверях ніякої записки (обід, сан-день, прийом товару, пішла в нужник....), нічого, вахтерка також не знає чому не працюють і коли будуть. Ось думаю, можливо спершу потрібно було дзвонити і записатись на прийом (взнати явку і пароль)? Шкода втраченого даремно часу. :_03:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні витратив даремно 2 години свого безцінного часу , плюс транспортні витрати. Приїхав в 11-00, зачинено. Повештався по навколишніх магазинах до 12-30, підіймаюсь на другий поверх, знову зачинено. На дверях ніякої записки (обід, сан-день, прийом товару, пішла в нужник....), нічого, вахтерка також не знає чому не працюють і коли будуть. Ось думаю, можливо спершу потрібно було дзвонити і записатись на прийом (взнати явку і пароль)? Шкода втраченого даремно часу. :_03:

По-перше, приношу свої вибачення, так буває раз в два-три тиждні, коли я їду відвантажувати продукцію в магазин "Нова Лінія", і в мене на цей процес завжди йде по пів дня, ну і як не дивно приїхали ви сюди саме в такий день, я так здогадуюсь саме за "законом подлости" все і вийшло.

А по-друге, в свій захист скажу, що в будь-якому разі краще зателефонувати і уточнити. Для цього на фасаді приміщення розміщений восьмиметровий банер з номером мобільного. Я не думаю що записка "відвантаження товару" вам би дуже допомогла. Ще раз вибачаюсь, але наголошую - ТЕЛЕФОНУЙТЕ :_40:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

СіПи є?

Прайс, будь-ласка.

Давайте трохи конкретизуємо. На складі СИПи є, але не нашого виробництва, є різні. Тому і ціни, як ви розумієте різні. Який, або які СИПи, яка кількість?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Сигналізаційні кабелі СКВВ 2х0,4, 4х0,4, 6х0,4, 8х0,4. Доступні варіанти виконання нг або нг-LS (підвищеної пожежостійкості) в мідному екрані або без. Пропозиція (ціна/якість) -одна з найкращих в Україні. :_25:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Виту пару возите?

Так. Зазвичай стандартні 4х2х0,51 (UTP-cat.5е) та 4х2х0,51 (FTP-cat.5е)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...