Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

На 50 ТВК (DVB-T) добавився ще один телеканал: ZIK 576i 4:3 SD mono

Він вже тиждень транслюється (на тв LG), а на приставці VorldWision t55d на 50-у каналі тільки 2 к. знаходить: тоніс і 112. Хто знає чому так?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

от в мене теж євроскай 3010 знайшов Зік, а VW Т37 - тільки тонісХД і 112ХД.

Доречі да )))

Включив Т37 на 50-му при силі сигналу 30-34 % знайшов : 112ХД

Включив Т35 на 50-му при силі сигналу 38-42 % знайшов : 112ХД та тонісХД

Включив Т55 на 50-му при силі сигналу 38-42 % знайшов : тонісХД

Включив Т34 на 50-му при силі ( не в процентах а кольорових бубках на повну шкалу) знайшов : ЗІК та тонісХД

Т34А вже ліньки включати

Думаю якщо потестити і штук п"ять приймачів однієї моделі то результати також будуть різними.

Тест робив на пасивній логоперіодичній антені з центра міста.

Змінено користувачем Otto Kreer
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто може підказати, чи буде ловити канали Т2 в межах району багатоквартирної забудови, якщо точніше це новобудова на вул. Федорова, 4Б, 6й поверх. Яку антену порадите?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто може підказати, чи буде ловити канали Т2 в межах району багатоквартирної забудови, якщо точніше це новобудова на вул. Федорова, 4Б, 6й поверх. Яку антену порадите?

я живу біля риббази, метрів 150 від вашого будинку і теж на 6 поверсі. Антена польська із встановленою платою узгодження., висить на балконі в напрямку колізея(кравчука) Тягне всі мультиплекси з підгайців 50 -90 відсотків показник сигналу. З Крз 21 канал 100 відсоткі, 50- не дуже.. Пробував ще на кімнатній дециметровій щось тяне, щось ні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто може підказати, чи буде ловити канали Т2 в межах району багатоквартирної забудови, якщо точніше це новобудова на вул. Федорова, 4Б, 6й поверх. Яку антену порадите?

В мене на молоді, 4 поверх тягне на звичайну кімнатну антену КВАНТ-ЕФІР.

Але тягне тільки в одній точці - шукав декілька днів (так щоб не морочитись із зовіншніми).

Якість відмінна, всі канали.

Буває деколи треба сантиметр туди сюди підкрутити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Рекомендую. Для тих хто питає - а мені б щось не китайське )))

На пульті і приймачі є для вас написи - Golden Media Germany

Bearbeitet%20Web.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Плюс плюс та ще деякі канали у всіх пропали, чи тільки в мене після грози 6 травня. Роблю пошук заново не знаходить тільки 38 каналів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Плюс плюс та ще деякі канали у всіх пропали, чи тільки в мене після грози 6 травня. Роблю пошук заново не знаходить тільки 38 каналів.

Офіційних є 32 канали, решта каналів як би від лукавого, я б на них не покладав особливих надій.

І більше того , саме через ці додаткові канали мені деякі покупці виносять моск. Сигнал на них порівняно слабкий, зображення розсипається, а винуватим в цьому ділі бачать виключно приймач.

Змінено користувачем Otto Kreer
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Плюс плюс та ще деякі канали у всіх пропали, чи тільки в мене після грози 6 травня. Роблю пошук заново не знаходить тільки 38 каналів.

Офіційних є 32 канали,

Навіть не 32, а менше. 4 чи 5 каналів не показують. Тай серед тих немає що толком дивитись.

решта каналів як би від лукавого, я б на них не покладав особливих надій.

І більше того , саме через ці додаткові канали мені деякі покупці виносять моск. Сигнал на них слабкий, зображення розсипається, а винуватим роблять приймача.

Ці канали працюють у стандарті DVB-T (не T2!) на 21 частотному каналі в тестовому режимі. Якість сигналу там нормальна. Навіть у мене в Ківерцях на подарованому азірівському Стронзі якість і рівень сигналу майже 100%.

Правда деякі телевізійні канали там то вмикають то вимикають. Тому іноді треба пересканувати 21 частотний канал.

Останнім часом та з"явився Аверс, який вимкнули за неоплату з Т2. Правда якість в нього шось сильно шкутильгає, шось вони там не докрутили свій VHS.

Ще з"являлись деякі канали на 50 частотному каналі, але зараз там глухо.

Ну а те, що деякі тюнери Т2 не всі канали показують у стандарті Т, то проблема тюнерів, а не в якості передавача та сигналу.

Імхо...

Змінено користувачем Basil
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Basil, А на рахунок плюс плюс на данной момент він працює? А то в мене як я вже вказував в попередньому пості після грози пропав, та при повторному пошуку не знаходить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Національна рада залишила без розгляду заяву ТОВ «Телемережі України» (телевежа на Карбишева)

Регулятор залишив без розгляду заяву компанії «Телемережі України», яка подала заяву на отримання ліцензії провайдера програмної послуги у цифровій телемережі МХ-4, з кількох причин.

По-перше, видача ліцензій і розбудова цифрової багатоканальної телемережі МХ-4 можлива за умови наявності висновків УДЦР.

По-друге, Національна рада відповідно до чинного законодавства ухвалює рішення та оголошує прийом заяв і пропозицій суб’єктів господарювання на розбудову цифрової багатоканальної телемережі.

Після здійснення низки технічних і технологічних завдань, пов’язаних із поданням заявки до УДЦР на прорахунок частот, та отримання висновків, має бути оголошено відбір претендентів на здійснення провайдерських послуг. ТОВ «Телемережі України» разом із іншими суб’єктами господарювання зможуть взяти участь у цьому відборі.

Нацрада

Змінено користувачем Panek
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Basil, А на рахунок плюс плюс на данной момент він працює?

А то в мене як я вже вказував в попередньому пості після грози пропав, та при повторному пошуку не знаходить.

Ні. На його місці (21 частотний канал) зараз Аверс у поганій якості.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

профілактика

http://www.zeonbud.com.ua/grafik_rabot.html

Змінено користувачем n_a_p
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чуть меньше месяца осталось до той даты, когда Украина обязана начать отключать аналоговое эфирное телевидение.

Это предусмотрено международным женевским соглашением, подписанным Киевом еще в 2006 году.

1-%D1%82%D0%B5%D0%BB%D0%B5%D0%B2%D0%B8%D0%B7%D0%BE%D1%80-%D0%BD%D0%B5-%D1%80%D0%B0%D0%B1%D0%BE%D1%82%D0%B0%D0%B5%D1%82-%D0%BF%D0%B0%D1%80%D0%B5%D0%BD%D1%8C.jpg

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

профілактика

http://www.zeonbud.c...afik_rabot.html

після тієї профілактики пропала тестова трянсляція DVB-T на 21 частотному каналі... :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Украина обязана начать отключать аналоговое эфирное телевидение

Вже писали, що Україна просить відтермінувати ці сроки, бо немає грошей на повноцінне втілення проекту!
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

після тієї профілактики пропала тестова трянсляція DVB-T на 21 частотному каналі... :(

Профілактика була на Зеонбуді, а 21 канал до цієї компанія ніяким боком.

Я нещодавно вже писав - не звертайте увагу на ліві канали, вони невсерйоз і тим більше не надовго.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

також кодую за даними каналами. На них було можна дивитися більше, аніж на 32 Т2.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нарешті підключив батьками .

Антена https://www.satmarket.com.ua/goods_antenna_qsat_ref_em-35_u-v_kombi.htm

Антена --- супер , рекомендую . Польська і близько не лежить .

Розміри в зібраному стані десь 1300 х1100 мм

store_apendix_large708_2095.jpg

Від Підгаєць 21 км , від Антополя --- 54 .

Антена на горищі будинку під шиферним дахом

Направив на Антопіль --- відразу впіймав всі 32 канали

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...