Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

А як це Ви виявили? Вікно виходить на Ковель?

Потібно подивитись по мультиплексах, можливо він ловить все ж таки з Підгаєць, але так званий ехо (відбитий) сигнал.

А на рахунок "польскої антени" особисто мені вона дуже гидка. Навіть ворони бояться на них сідати із-за низької міцності її елементів )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Із розділу і сміх і гріх - декілька днів назад до мене позвонив клієнт з Копачівки. Виявилось йому порекомендували перепрошити приймач і у нього після цього відсканувались 101 !!! польских каналів, але після цього він не може вийти з меню і запитував що йому робити.

Нашу розмову не дала довершити його дружина - чути було як вона його матюкала і відключила телефон )))

Змінено користувачем Otto Kreer
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

особисто мені вона дуже гидка

На вкус и цвет....

А по темі - польська працює і це головне. А на конкурс краси можете брати іншу яку вподобаєте.

Перешкоди є - інші будинкі

Вони вище розташовані ніж ваша антена?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На вкус и цвет....

А по темі - польська працює і це головне. А на конкурс краси можете брати іншу яку вподобаєте.

Даремно ви так - людина яка побудувала собі будинок і дбає про його зовнішній вигляд сім раз подумає що на нього вішати - банки від пива, польску чи логоперіодичну.

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Додам - ловить буквально пів метра від телевізора і на визначеній висоті (см. в будь-яку сторону всьо), якби біля телевізора то поставив би кімнатну і все, а підвішувати в залі посередині антену якось не хо-хо. Буду брать ще сьогодні якісь на проби антени! Відпишусь шо да як

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На вкус и цвет....

А по темі - польська працює і це головне. А на конкурс краси можете брати іншу яку вподобаєте.

Даремно ви так - людина яка побудувала собі будинок і дбає про його зовнішній вигляд сім раз подумає що на нього вішати - банки від пива, польску чи логоперіодичну.

А якщо в людини зарплата(пенсія і т.д.) тільки в два рази перевищує вартість антени, тоді що?

Я ж написав, на вкус і цвет...

Хтось на мерсі їздить а хтось на жигулях. Порівняння можна писати до бескінечності. Тема не про те.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так вони й були раніше. Останній тиждень точно

Змінено користувачем arrival22
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

один канал добавився і трохи канали помінялися місцями. було 6 каналів, стало 7.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зявилися канали СК та Плюс Плюс. Хтось знає звідки?

C ретранслятора ;)

kachetkar, бесплатно!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сколько сейчас подключение стоит?

Если у вас есть ТВ тюнер Т2 (вшитый в ТВ) или приставка - вам обойдется подключение в 0грн. 0коп.

в мене телевізор без Т2

n_a_p, так тема о цифровом телевидении (Т2), а не о аналоговом.
  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене телевізор без Т2

так DVB-T це теж цифра

Да, но для приема нужен соответствующий тюнер, разве нет?

А насколько я понял у вас его нет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У мене ось такий, але не ловить наші канали тільки 23 Канала, нового, ictv,tet....... Не знаходить в чому може бути причина?

hjZPw.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У мене ось такий, але не ловить наші канали тільки 23 Канала, нового, ictv,tet....... Не знаходить в чому може бути причина?

hjZPw.jpg

крути антену

в мене телевізор без Т2

так DVB-T це теж цифра

Да, но для приема нужен соответствующий тюнер, разве нет?

А насколько я понял у вас его нет.

тюнер в мене є, але по супутнику на телевізорі 40 дюймів картинка краща, ніж те Т2.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви часом не тюльпанами тюнер підключили? Чи через hdmi інтерфейс?

, если вопрос был к Ura - то да, подключено тюльпанами + переходник с тюльпанов на скарт.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

підключення по hdmi. тюнер трімах T2 і супутниковий Openbox S6 Pro+ HD, картинка на супутниковому, на мій погляд, краща.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

n_a_p,Крутив, не допомогло, можливо треба для нього якась карточка? Бо я в цьому т2 та приймачах нуб.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

можливо антена, можливо кабель не правильний, а може щось є на першкоді. направлення на Підгайці. карточок точно ніяких не потрібно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

можливо антена, можливо кабель не правильний, а може щось є на першкоді. направлення на Підгайці. карточок точно ніяких не потрібно.

Антена ось такаcGfB5.jpg кабель білий з мідним плетінням, груба жила. На одній друбі стоїть дві антени моя зверху, друга знизу одна біля одною, та що знизу ловить 39 каналів, направлені в одному напрямку, підключався до нижньої все добре теж 39 каналів підключаю до своєї 23 та й все, внизу ось такого типу.gnq8R.jpg
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...