Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

Вибачте нуба, але в мене в тв є DVB-t і я просканувавши ефір знайшов 6 каналів на 21 каналі. Аде всі 32? Чи то так і має бути

так і має бути..

для того, щоб було ще 32 канали, потрібно щоб тюнер був стандарту DVB-T2.

то трохи інше, ніж DVB-Т.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тема й для мене актуальна, дивлячись на ситуацію довкола цього зараз мабуть для власників старих телевізорів без потрібних тюнерів Т-2(в мене теж такі стоять) мабуть краще й дешевше буде купити супутикову антену ніж тюнер Т2 й не морочитись з тим цифровим телебаченням з якого сьогодні то знімають кодування так само можуть і поставити або й платним зробити, ну і каналів більше на супутниках.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зеонбуд зняв кодування!

Тепер все транслюється відкрито!

А транслюється лише з Підгаєць чи вишка на КРЗ теж вже передає?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зеонбуд зняв кодування!

Тепер все транслюється відкрито!

А транслюється лише з Підгаєць чи вишка на КРЗ теж вже передає?

З Підгаєць ретранслюють 32 канали в стандарті DVB-T2,а з телевишкі на Карбишева(КРЗ) 6 каналів в стандарті DVB-T.

Докладніше ТУТ.

Змінено користувачем Panek
  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підтверджую, кодування знято. Тепер є 32 канали у DVB-T2 діапазоні, та 6 у DVB-T, разом 38 каналів.

Що це значить для кінцевого користувача - можливість купувати приймач не за 600грн. а наприклад за 450грн., і не потрібно CAM-модуль(за 400грн.) для телевізорів обладнаних вбудованим Т2-приймачем.

А от вибір супутник чи Т2 це вже питання смаку. В супутнику є більше каналів, але мінімальна вартість комплекту зараз десь 1000грн. і для мене там є суттєвий мінус - коли транслюють футбол (Лігу Чемпіонів наприклад) можуть кодувати канал на час матчу. В Т2 такого немає, і воно дешевше. 38 каналів для більшості людей також достатньо.

На кінець вітаю всіх із зняттям кодування і з Новим роком!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

з тих 38, мо каналів з 10, що ще можна переглянути... інші ж туфта повна.... імхо

чи то мо я такий предвзятий до тб...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а наприклад за 450грн

де??

мо тут?

з часом думаю кількість моделей збільшиться, відповідно ціни мають падати... імхо

Змінено користувачем Basil
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сам купляв перед Новим роком на 123kupi.net, все працює, гарантію дають. Брав з післяоплатою при отриманні так як не знав шо за контора, можете теж так брати. Тіж самі моделі є і на Аукро, можна і там. До речі на ринку теж такі моделі завозять. В магазинах ще поки немає, але думаю скоро теж будуть, цифру ж відкрили.

Кого цікавить брав модель - World Vision T55 з функцією запису на флешку і з паузою прямого ефіру. Аналогічний Стронг був за 600грн., тобто на 30% дорожче.

До речі зараз ця модель вартує 385 грн.

І ще додам, в цій моделі є DVB-T і DVB-T2.

Змінено користувачем andrik_w
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

з тих 38, мо каналів з 10, що ще можна переглянути... інші ж туфта повна.... імхо

чи то мо я такий предвзятий до тб...

Я якщо чесно, дивлюсь ще менше каналів, а конкретно тільки бокс, футбол, біатлон і інколи новини. Але не в цьому суть.

Якщо взяти супутник і переглянути їх список то враження може скластись аналогічне.

Як варіан для себе і для таких як Basil - IPTV, ну або ж шаринг. Правда виходить суттєво дорожче але контент і якість картинки в десятки разів кращі.

Змінено користувачем andrik_w
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні зранку знову на деяких каналах вмикнули кодування...

Змінено користувачем Basil
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні зранку знову на деяких каналах вмикнули кодування...

Станом на 12:28 02,01,2014 на моєму тюнері немає жодного закодованого каналу. Лише Банк-ТБ та XSport не транслюються (статична кольорова заставка). Всі решта працюють штатно.

andrik_w, а куди краще направляти антенну (Т2) чи направлення без змін?

Напрямок має значення - конкретно на передатчик (Т2 - Підгайці, Т-на Карбишева). Але якщо раніше у Вас все показувало то нічого міняти не треба.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кого цікавить брав модель - World Vision T55 з функцією запису на флешку і з паузою прямого ефіру.

Протестив Т34, Т43 і Т55, з них самий швидкий Т55. Рекомендую.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хтось таке робив своїми руками?

шкода 400-600грн давати за антену... а ще якщо їх потрібно 4 шт.

uhf-262_enl.jpg

volna_1-10_enl.jpg

1344157655_www.satsis.info_sovremennyy-volnovoy-kanal.jpg

Змінено користувачем Oli
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

andrik_w,

користуюсь такою 2перших мультиплекса не показує, або з затримками кожні 5 сек. і пише "нет сигнала"

у сусіда антена такого плану він віддав 560грн у Луцьку, у його все показує нормально.

тюнер за 50 км від Луцька, та ще й у долині(ямі).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З Різдвом Христовим!

Кодування зняли назавжди чи через деякий час знову закодують?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

andrik_w,

користуюсь такою 2перших мультиплекса не показує, або з затримками кожні 5 сек. і пише "нет сигнала"

у сусіда антена такого плану він віддав 560грн у Луцьку, у його все показує нормально.

тюнер за 50 км від Луцька, та ще й у долині(ямі).

Прочитайте пост #270

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

andrik_w,

користуюсь такою 2перших мультиплекса не показує, або з затримками кожні 5 сек. і пише "нет сигнала"

у сусіда антена такого плану він віддав 560грн у Луцьку, у його все показує нормально.

тюнер за 50 км від Луцька, та ще й у долині(ямі).

Тоді спробуйте таку DEKTA

post-15977-0-29197900-1420663206_thumb.j

вона коштує десь біля 100грн. і краща за польську. Купіть, але домовтеся якщо не буде тягнути то повернете назад.

І ще, чи можливо підняти антену на кілька метрів вверх?.

І який населений пункт вкажіть, можливо Вам потрібно направляти на інший передатчик (не на Підгайці) - інфа про передатчики тут.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І який населений пункт вкажіть, можливо Вам потрібно направляти на інший передатчик (не на Підгайці) - інфа про передатчики тут.

міряю лінійкою гугла показує до передатчика на Дубнівській67 31.2км.

Антопіль м.Рівне 43.6км.

http://goo.gl/maps/u8ShO

Мотылек® 310 грн

Комплектация №4

Коэффициент усиления: 26-28 дБ

http://tvantenna.com...omplektatsiya-4

Змінено користувачем Oli
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...