Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

хе, так Зеонбуд зразу говорив що зніме кодування лишень тимчасово, на дві неділі )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хе, так Зеонбуд зразу говорив що зніме кодування лишень тимчасово, на дві неділі )))

Сьогодні знову показують 20 каналів без модуля. Містіка))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хе, так Зеонбуд зразу говорив що зніме кодування лишень тимчасово, на дві неділі )))

Сьогодні знову показують 20 каналів без модуля. Містіка))))

бііілін ! я продав зранку один тюнер, побачим що мені скаже клієнт з Торчина )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Хтось знає чому після 23год перестає показувати перший національний? Знову починає показувати зранку десь після 9год.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На ці питання наврядчи хто зараз дасть відповідь. То вони знімають кодування, то знов кодують. Зеонбуд включив дурачка перед нацрадою і нічого не робить... Поживем побачимо, що нова рада буде робити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

А хто в курсі, звідки взялися ще шість цифрових некодованих каналів на 22 каналі? Зараз тюнер приймає 38 каналів, 32 тих що були в стандартному списку Т2, плюс ще шість звідкись з"явилися. Підкажіть звідки вони транслюються, і що то за чудеса в телеефірі відбуваються ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А хто в курсі, звідки взялися ще шість цифрових некодованих каналів на 22 каналі? Зараз тюнер приймає 38 каналів, 32 тих що були в стандартному списку Т2, плюс ще шість звідкись з"явилися. Підкажіть звідки вони транслюються, і що то за чудеса в телеефірі відбуваються ?

Приєднуюсь. Теж виявив недавно кілька каналів, без кодування (ТВІ та ін.). Можливо транслюються на регіональному рівні?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А хто в курсі, звідки взялися ще шість цифрових некодованих каналів на 22 каналі? Зараз тюнер приймає 38 каналів, 32 тих що були в стандартному списку Т2, плюс ще шість звідкись з"явилися. Підкажіть звідки вони транслюються, і що то за чудеса в телеефірі відбуваються ?

Приєднуюсь. Теж виявив недавно кілька каналів, без кодування (ТВІ та ін.). Можливо транслюються на регіональному рівні?

конкретніше які самі напишіть назви: на якиц тюнер на якому каналі???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, все вірно - на DVB-T у мене показують у досить пристойній якості канали:

+ Євроньюз

+ канал 24

+ ТВі

+ Піксель

+ Мега

+ Перший (здається так)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, все вірно - на DVB-T у мене показують у досить пристойній якості канали:

+ Євроньюз

+ канал 24

+ ТВі

+ Піксель

+ Мега

+ Перший (здається так)

дуже чудова новина що у DVB-T залишається визначити з якої вежі і хто транслює, можливо з Карбишева, прохання хто знає уточнити інформацію.

Змінено користувачем dima125
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знайшов на твк 21 (DVB-T)

що просканувало які канали?

- Євроньюз

- канал 24

- ТВі

- Піксель

- Мега

- Перший Ukraine

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Більшість жк телевізорів приймають DVB-T. Вчова ввечері вже ці канали не показували, але сигнал на 21 каналі ще був. Я так розумію, що їх просто включають для тестів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Більшість жк телевізорів приймають DVB-T. Вчова ввечері вже ці канали не показували, але сигнал на 21 каналі ще був. Я так розумію, що їх просто включають для тестів.

У мене вчора всі 6 шт. показували! Але без звуку!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Просканував сьогрдні своэ т2, а там уже 38 каналів, приэмно бачити новинки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Просканував сьогрдні своэ т2, а там уже 38 каналів, приэмно бачити новинки

Які нові телеканали доступні?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...