Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

Mykola81,

де брали? ціна?

без підсилювача, як підключати?

мож то і собі взяти, мені на 30км. потягне?

Змінено користувачем Oli
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут , ще місяць тому https://www.satmarket.com.ua/goods_antenna_qsat_ref_em-35_u-v_kombi.htm

Плюс в тому , що не треба підсилючачів і БП =)

Повинна потягнути . Залежить від рельєфу і висоти антени .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як сказати, трохи долина...

в дощ все показує прекрасно, як сонце то підвисає-обривається на 1-2секунд.

був би карман для підсилювача, сьогодні би і замовив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це логоперіодична антена , причому на фотці , що я дав зібрана трохи неправильно =)

Підсилення дуже велике , як для пасивної антени , десь 12 дБ

Там Ф-роз"єм для кабеля . Підсилювач можна брати такий ---- він живитися від приймача .

Власне , я так і думав зробити , якщо антени буде мало --- купити підсилювач і два Ф-роз"єми і підключити його біля антени

ampl_t2__enl.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ці підсилювачі :-D , брав на продаж 5 шт.

Змінено користувачем Sergijko
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тут є продавці? хотів би взяти антену "Ворона" на тест, без підсилювача, типу як вище.

повернення коштів не потрібно, якщо небуде ловити візьму потужнішу з підсилювачем.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось нормальна польська логоперіодична антенна. А всі інші ворони, це не завжди якісна копія. Попадались львівські логоперіодичні, Приходилось допрацьвувати напильником. З польськими, такого типу проблем ніколи не було. Ціна правда у нас на ринку 18$, а в зв"язку з курсом трохи кусюча.

Antena telewizyjna szerokopasmowa logarytmiczno - periodyczna LOG 21-69 DIGITAL

Kod towaru: A4015

Cena netto Cena brutto Rabat Ważność 44,00 PLN 54,12 PLN 0 % —

Gwarancja - 24 miesiące

dipol.jpg

a4015.jpg

Widok anteny

Antena logarytmiczna A4015 dedykowana do odbioru naziemnej telewizji cyfrowej. Do cech charakterystycznych anteny zaliczyć można łatwość montażu, płaskość charakterystyki zysku w całym paśmie UHF oraz dopasowanie impedancyjne 75Ω, dzięki któremu antena nie wymaga stosowania symetryzatora.

Dane techniczne

Nazwa LOG 21-69 Kod A4015 Pasmo [MHz] 470-870 Zysk [dBi] 11 VSWR <1,5 Promieniowanie przód/tył [dB] 20-30 Polaryzacja H/V Ilość elementów 28 Impedancja wyjściowa [Ω] 75 Masa [kg] 0,6 Wymiary [mm] 1040x330x40 Szerokość wiązki H/V [st.] 30-40

a4015++.gif

Zysk energetyczny anteny LOG 21-69 DIGITAL

Cena netto Cena brutto Rabat Ważność 44,00 PLN 54,12 PLN 0 % —

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось нормальна польська логоперіодична антенна. ... Ціна правда у нас на ринку 18$, а в зв"язку з курсом трохи кусюча.

Antena telewizyjna szerokopasmowa logarytmiczno - periodyczna LOG 21-69 DIGITAL

Де таку в Луцьку можна придбати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чоловіче , що можна не так зробити в антені ?

Я в кінці 1990-х зібрав їх чимало --- тупо механічна робота : розмітив , посвердлив , зробив узгодження . І все . Більше нічого не потрібно . Розрахунків логоперіодичних антен --- валом , і готових варіантів , і програми для розрахунків

Ця за 18 баксів нічим не відрізняється ві тієї , що за 6 .

Я просто порахував , що дешевше купити , ніж самому пиляти

Крім того , польська слабша по підсиленню порівняно з тією , що купував я --- достатньо прикнинути кількість та розмір елементів

Змінено користувачем Mykola81
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось нормальна польська логоперіодична антенна. ... Ціна правда у нас на ринку 18$, а в зв"язку з курсом трохи кусюча.

Antena telewizyjna szerokopasmowa logarytmiczno - periodyczna LOG 21-69 DIGITAL

Де таку в Луцьку можна придбати?

як варіант. Варшавка. Ряд з рибальським приладдям. Або по Кравчука. як іти в сторону слона. Район входу до автостанції.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чоловіче , що можна не так зробити в антені ?

Я в кінці 1990-х зібрав їх чимало --- тупо механічна робота : розмітив , посвердлив , зробив узгодження . І все . Більше нічого не потрібно . Розрахунків логоперіодичних антен --- валом , і готових варіантів , і програми для розрахунків

Ця за 18 баксів нічим не відрізняється ві тієї , що за 6 .

Я просто порахував , що дешевше купити , ніж самому пиляти

Крім того , польська слабша по підсиленню порівняно з тією , що купував я --- достатньо прикнинути кількість та розмір елементів

Якщо не знати як повинно бути. То наробити можна багато. Траплялись антенни з різним розміром елементів. ( а мали би бути однаковими) Може і не суттєво, але ... ІМХО

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На ринках, в магазинах та інтернеті сьогодні у нас продається багато підробок. Суть підробки у тому, що виготовляється лише візуальна копія антени, без дотримання точних розмірів елементів та відстаней між ними. Такі антени не будуть працювати належним чином, а заявлених децибел, звісно, що там не буде. Та й до АЧХ таких антен також будуть запитання. В умовах потужного сигналу та прямої видимості ви цього можливо не побачите. А от на відстані в кілька десятків км від передавача ці огріхи при виготовленні антени будуть мати дуже велику вагу. Та й на підсилювач у такому випадку надто надіятися не варто.

Саморобна, точно виготовлена антена може виявитись значно кращою і ефективнішою, аніж красива магазинна підробка.

Для тих, кому цікаво, можу запропонувати розміри сертифікованої широкополосної дециметрової антени, котра повинна охоплювати увесь сьогоднішній Т2 діапазон.

93b2b8c04278db4e079eed60222bb5e2.jpg

Однак, для прийому з відстаней понад 30 км потрібна більш потужніша антена.

Якщо у когось є можливість зняти та опублікувати точні розміри з оригінальних сертифікованих антен, типу DIPOL 16\21-69, Dipol DIP 19/21-69 або Locus L 020.12, думаю, що чимало користувачів будуть вам вдячні.

Змінено користувачем Sefirot
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На World Vision Club опубліковано ось таке попередження. Цитую:

"warning.pngВнимание пользователей DVB-T2 приставок World Vision T40 и World Vision T34 !!! Участились случаи выхода из строя приставок по причине включения питания антенны в программном обеспечении приемника при подключении к короткозамкнутой антенне . Прошу быть внимательными при настройке оборудования и не использовать данную функцию если у Вас антенна не имеет усилителя . Спасибо за понимание !!!"

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хто знає? будуть колись показувати ті чотири канала

де зара постійно на екрані кольоровий матрас

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хто знає? будуть колись показувати ті чотири канала

де зара постійно на екрані кольоровий матрас

У цих матрасів заборгованість за трансляцію більше чим по року, їм пропонують відновити трансляцію якщо вони заплатять хоч за поточний місяць. Матраци відморожуються

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось нормальна польська логоперіодична антенна. ... Ціна правда у нас на ринку 18$, а в зв"язку з курсом трохи кусюча.

Antena telewizyjna szerokopasmowa logarytmiczno - periodyczna LOG 21-69 DIGITAL

Де таку в Луцьку можна придбати?

Валя на Варшавці тел кину в ПП

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я так і знав ...

Відключення аналогового телебачення 17 червня не відбудеться.

Про це заявив голова Нацради з питань телебачення і радіомовлення Юрій Артеменко, відкриваючи засідання регулятора в четвер, пише "Інтерфакс-Україна".

"17 червня автоматично не відключать телесигнал. Нацрада декларує неготовність відключати сигнал, поки не буде виконано низку умов", - сказав він. Серед них - достатнє покриття цифровим сигналом, достатнє забезпечення малозабезпеченого населення цифровими приймачами і прояснення статусу єдиного провайдера цифрового телемовлення ТОВ "Зеонбуд".

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думається що ще не скоро вони його вимкнуть.... у наших сусідів у Білорусі залишилося увімкненими тільки 2ва канали... хоч вони більш пішли у перед порівняно з нами

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Білоруси у цьому плані значно випередили Україну. У них два заводи ("Витязь" та "Горизонт") виробляють ряд власних цифрових ресиверів.

По всій території працює дві цифрові мережі.

DVB-T:

Телеканали: Беларусь 1, Беларусь 2, Беларусь 3, ОНТ, СТВ, НТВ-Беларусь, РТР-Беларусь, Мир.

DVB-T2:

Телеканали: Русский иллюзион, Еврокино, Детский мир/Телеклуб, «Беларусь 5», ВТВ, 8 канал, Наше кино, ТВ-3, S*TV, Europa Plus TV, Карусель, Шансон, Моя планета, Россия-Культура, Охота и рыбалка, Усадьба, Сетанта Спорт, КХЛ, Совершенно секретно, 24 Техно, Кухня ТВ, БелМузТВ, RTVi, ТВ 21, Союз, Жест, ТРО, Tiji, Gully, Детский, Мультимания, TV1000Action, TV1000, НТВ Кинохит, Индия ТВ, ТВ 1000 Русское кино.

  • +1 2
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...