Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

Толкові канали транслюються в Білорусі, не те що у нас :_20:

Змінено користувачем Master77707
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як то краще підключити до монітора (VGA) через hdmi? конвертер потрібен? ціна?

звук зніму тюльпанами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як то краще підключити до монітора (VGA) через hdmi? конвертер потрібен? ціна?

звук зніму тюльпанами.

Декілька раз використовував для відеонагляду ось такий.

Тюльпан АV в VGA.

Змінено користувачем Otto Kreer
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Otto Kreer, а в зворотній бік не зустрічали? Хочу подати на якійсь з каналів ТВ сигнал з камери, або цифрової, або АV

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

там же in VGA

184479515_4_644x461_preobrazovatel-tsifrovogo-signala-v-analogovyy-vga-av-biznes-i-uslugi.jpg

знайшов що мене цікавить, але одне питаня як бути з HDCP?

тут пише що Т2 не підтримує http://aukro.ua/hdmi-v-na-vga-video-adapter-konverter-s-audio-i5417633206.html

а тут що так http://uzhgorod.zak.olx.ua/uk/obyavlenie/adapter-perehodnik-hdmi-to-vga-audio-dlya-pristavki-t2-IDcVSUD.html#ba6ea2f901

Змінено користувачем Oli
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

там же in VGA

якщо ви уважніше подивитесь на малюнок то там два VGA

ось вам сторінка яка відкривається - тиць - тиць

Конвертер TV в VGA (ТВ в VGA)

Данный конвертер преобразовывает аналоговый видеосигнал (входные разъемы RCA, S-Video, D-Sub(VGA)) в аналоговый видеосигнал для подлючения по стандарту VGA(стандарт мониторов и видеоадаптеров).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

знайшов що мене цікавить, але одне питаня як бути з HDCP?

тільки спробувавши можна щось сказати і то не певно

почитайте форуми по приймачах Т2, косяки з зображенням наприклад зрив синхронізації виникають навіть при класичному підключенні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

перевірив на конвертері AV - VGA модель EN-VXG3 - на моніторі показує нормально без зривів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Опробував ще один конвертер - все нормально.

Дозволяє підключати на монітор і системний блок і наприклад як у нашому випадку приймач Т2. Перемикаються вхідні сигнали нажаттям масєнької кнопочки.

Також є можливість вибору формату 16:9 або 4:3

в комплекті є шнур ВГА

BNC-VGA-Converter-2T.jpg

waWUH.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Otto Kreer,

59 долярів за перехідник... це ж ще 2тюнера можна взяти +антена.

ось тут відписав що все працює нормально, да і його як продавця знаю давно...

http://uzhgorod.zak.olx.ua/uk/obyavlenie/adapter-perehodnik-hdmi-to-vga-audio-dlya-pristavki-t2-IDcVSUD.html#ba6ea2f901

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Oli, 530 грн це не 59 долярів, наразі, а 23 ))) а на аукро можна взяти за 370 грн, це 16 баксів ))

Але питання не в тому, для чого ганяти через аналоговий вихід, якщо можна прогнати через цифру ;)перехідник

як ви справедливо і зауважили, Oli

Змінено користувачем Antiphase
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

це у мене одного появилися польські канали 26шт.?

антена полячка. тюнер strong 8500

рівень 93

якість 85-100

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це у мене одного появилися польські канали 26шт.?

антена полячка. тюнер strong 8500

рівень 93

якість 85-100

певно лупонули ще один передавач DVB-t (або перейшли на інші частоти) поляки поблизу кордону http://www.dvbtmap.e...mux.html?pl-mux . І таке враження, що більша половина Волинської і певно половина Львівської областей може тепер дивитися 3 мультиплекси у вільному доступі (з нормальною антеною)

Вся справа в тому, що в Волинській (прикордонній області) мали вимикати аналог в червні, але в нас аналог не вимкнули, але це нікого не цікавить згідно підписаними договорами про перехід на цифрове і розподілом частот мовлення . Тому певно поляки і збільшили сигнал десь на 100 км згідно графіку

Тепер маємо TVp 1,2 в HD чим погано? polsat sport news, декілька каналів, по яких поляки часто показують фільми, на деяких додатково англійська доріжка окрім польської

Змінено користувачем charlie
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хлопці, на яких частотах польські канали? тільки що просканував в телевізорі і на World Vision T55D, вони нічого нового не знайшли.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хлопці, на яких частотах польські канали? тільки що просканував в телевізорі і на World Vision T55D, вони нічого нового не знайшли.

Аналогічно! Сканував на вбудованому в телевізор тюнері, нічого нового, окрім 32 наших каналів не знайдено.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

антена має стояти високо, якщо ви в самому місті, то можливо багатоповерхівки мішають. Куди повертати, то багато що залежить від антени і від місця де ви знаходитесь. Польська антена має таку властивість захоплювати сигнал не тільки з тієї точки куди повернута а і з боків, а точно направлені певно треба повертати на польщу. В кого хороші антени і нічого не заважає пробуйте на ковель повернути

А і не забувайте там DVB-T, а не DVB-T2

Я налаштовував в селі і з нашого t2 мене тільки сміх бере. Від села до шацька 30 км (сигнал 95 на 80), до ковеля 50 км (сигнал 100-60/90), до кордону десь 50 км і сигнал від поляків 95 на 95, сміх

Змінено користувачем charlie
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Судячи по тому, що більше ніхто не відписався, це було тропосферне проходження радіохвиль. Це явище короткочасне, на декілька годин. Та й не думаю, що поляки такі дурні, щоб поширювати сигнал своїх телеканалів на Україну. Прикордонні райони це одне, але до Луцька на вряд чи сигнал дійде.

Змінено користувачем SJSerg30
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Судячи по тому, що більше ніхто не відписався, це було тропосферне проходження радіохвиль. Це явище короткочасне, на декілька годин. Та й не думаю, що поляки такі дурні, щоб поширювати сигнал своїх телеканалів на Україну. Прикордонні райони це одне, але до Луцька на вряд чи сигнал дійде.

Згоден, років десять назад був свідком подібного - на 33-му на маленьку антену приймалися декілька польських каналів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Otto Kreer, аналогічно, потім скільки не пробували не повторилися , хіба з сильними перешкодами. Дубнівська..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Otto Kreer, аналогічно, потім скільки не пробували не повторилися , хіба з сильними перешкодами. Дубнівська..

Хе, Дубнівська практично на кордоні з поляками ))) У середині 80-х з 5-ти поверхівки на Дубнівській ми постійно приймали польські УКХ станції .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

антена полячка, недуже приймає сигнал, завжди блимає через 40-60секунд. а тут як зловило....

не Луцьк, за 50км від Луцька.

post-6726-0-56393400-1436115973_thumb.jp

post-6726-0-45914600-1436115975_thumb.jp

post-6726-0-64414900-1436115977_thumb.jp

post-6726-0-24789600-1436115980_thumb.jp

post-6726-0-49853000-1436115982_thumb.jp

post-6726-0-34996800-1436115984_thumb.jp

post-6726-0-27263600-1436115986_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...