Перейти до змісту

Поштові скриньки (відправляти листи)


Oksana04

Рекомендовані повідомлення

Можливо є якась карта-схема, на якій нанесене місцезнаходження поштових скриньок в м.Луцьку.

Підкажіть, якщо чули про таке.

Або напишіть, хто знає, ДЕ є такі скриньки.

Бо, іноді, треба, але крім скриньок безпосередньо у відділеннях та перед ними більше ніде не помічала цих ящичків...

Та, якою користуюсь:ofo.jpg

Цікавлять саме окремостоячі ящички, а не відділення зв"язку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Места дислокации.Первая возле кольца Грушевского - Стрилецька, остальные Грушевского,Перемоги и одна на Винниченка

img1173.jpgimg1174.jpg

img1175.jpg

img1176.jpg

img1178.jpg

img1179.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Места дислокации.

Гетто, от вроді і поміг, а з іншої сторони ніх.я не поміг...

Ти бачив, ЯК я помітила скриньку, чи ЯК описав місцезнаходження скриньок Микола???

А ти??? Ну ти ж вмієш нормально!!!

Якщо дійсно хочеш допомогти, а не просто відмітись в темі - конкретніше будь ласка.

Я розумію, що фоти - це вже конкретніше нікуди.

Але не настільки добре я знаю Луцьк, щоб по кущах вичислити де це..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ёпт, та неужели улицы Грушевского, Перемоги и Вынныченка где то на хуторе в Копачивци, что надо конктетно описывать местонахождения...

Ладно:

№1 Начало улицы Стрилецька, прямо через дорогу от остановки, возле кольца.

№2 Грушевского, на фото видно стену стадиона "Авангард"

№3 Грушевского, укрыта в каких то кустах.по левой стороне, если ити в направлении к ЖД вокзалу,(её заметить можно только проходя рядом) хз, какой там номер дома, но это где то по середине всей улицы Грушевского.

№4 Небольшая улица (не помню названия), она как перемычка между Груш. и Перемоги. Рядом мост, где под ним мусорные баки.

№5 Перемоги.На фоне в левом верхнем углу виднеется кусок стены кафе Любе.

№6 Винниченка. На фоне видно вход в интернет кафе Максим, (по моему, на Винниченка оно только одно)

как то так...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та неужели улицы Грушевского, Перемоги и Вынныченка где то на хуторе в Копачивци, что надо конктетно описывать местонахождения...

Розумієш на хуторі якраз вулиць немає, а в Луцьку вулиці складаються не з кількох будинків, а простягаються на кілька кілометрів)

Сховай, плз, фоти в спойлер і пронумеруй їх.

Це типу, якби я про ту "свою" написала: на Ковельській)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На перехресті Рівненської і Задворецької, біля податкової, є поштова скринька.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Шопена є, біля магазину «Арка», це через дорогу від краєзнавчого музею.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ёпт, та неужели улицы Грушевского, Перемоги и Вынныченка где то на хуторе в Копачивци, что надо конктетно описывать местонахождения...

Действительно, неужели не понятно в каком месте находится этот кусок железа?

img1175.jpg

Такое невероятное количество подсказок на изображении нужно еще поискать. Да там их сотни!

Стыдно не знать свой город, стыдно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ëпт. просто не правильный ракурс вышел.если сфоткать збоку, то там и стадион Ааангард будет,и ремонт Жд вокзала и ешë половина обьектов, известных во всëм городе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По Рівненській.Одна біля Фокстрота.Інша навпроти.Магазин 'Обнова'/оф.'Фронт змін'.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Выемкой писем с ящиков занимается "Цех по обработке почты". У них есть полный перечень всех ящиков с адресами. Цех расположен на самом ЖД вокзале. Номер тел. дает справочное.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...