Перейти до змісту

Вибори в Верховну Раду - 2012


kudrom

  

515 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Хто ці 10 небайдужих людей які не купились на проплачену агітацію і брехню з заходу, та проголосували за партію яка будує! я хочу знати їх ніки щоб особисто вручити призи!

А 5 небайдужих людей які не купились на проплачену агітацію і брехню з заходу, та проголосували за компартію - без призів залишаться???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Курортінг, можеш подякувати мені за те що мажоритарники від ОО курять бамбук по декількох округах :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Те, що черговий мільйонер хоче купити всіх та все, мене особисто не дивує. А от, те що в нас в Луцьку так багато людей, які готові продатися - ось це дуже прикро. Є ще й такі, які вже продались і агітують інших продатися. Ось таким, напевно, треба плюнути в обличчя. Вони не заслуговують на достойне життя, бо вони торгують собою, своїми принципами...

Как сказал-бы, э-э-э... ну впрочем неважно кто:

— Оцените красоту игры. Мы их развели как котят. Они опять идут голосовать.

:0104::duel::boks::friday::101010::sm110::0016::0016::0016:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ми свої п"ятсот отримали) І чесно, поклавши руку на серце, підемо голосувати за Свободу і іже с німі))) Цікаво, ЯК вони проконтролюють?

контролювати не треба, просто там де треба впишуть ваші паспортні дані в потрібний бюлетень.... і буде Ваш голос врахований двічі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ми свої п"ятсот отримали) І чесно, поклавши руку на серце, підемо голосувати за Свободу і іже с німі))) Цікаво, ЯК вони проконтролюють?

контролювати не треба, просто там де треба впишуть ваші паспортні дані в потрібний бюлетень.... і буде Ваш голос врахований двічі...

В бюлетень вписуються паспортні дані???

)))

380_300_5081297df3c7d.jpgтутика

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в кожного бюлетеня є свій номер. і видаючи вам бюлетень виборча комісія записує кому який бюлетень видавався

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні ніби останній день агітації, так?

Я зі своїм вибором визначився.

По списках це

"Свобода". Це зрозуміло. Багато розповідати не буду.

Звісно, як і в кожної політичної сили, у "Свободи" є певні негативи. Однак у порівнянні з іншими партіями цих негативів найменше.

По мажоритарних кандидатах у Луцьку

у Луцьку я підтримаю Віктор Федосюк

Чому:

1. З моральної точки зору до Федосюка у мене найменше застережень. Або, якщо бути точнішим, їх взагалі нема. Я люблю голосувати по совісті, незалежно від рейтингів.

2. Якби проти Федосюка щось серйозне мали, то цю інфу би вже запустили в хід.

Щодо іншого "рейтингового" непровладного кандидата, то я йому не довіряю, бо вважаю, що це готова тушка. Її залишилось лише трішки підсмалити, і вона вже подана регіоналам на стіл.

3. Федосюк православний християнин. Підтримував і підтримує УПЦ Київського Патріархату.

4. Цей кандидат є націоналістом, тобто людиною, яка сповідує подібні мені політичні погляди. Вважаю, що Федосюк ні за яких обставин не підтримає антиукраїнські закони.

Він - один із перших рухівців на Волині. Це для мене багато говорить.

5. Віталій Федосюк благодійник у хорошому і справжньому значенні цього слова. Знаю з розповідей багатьох товаришів-громадських активістів, як він підтримує громадські та мистецькі заходи.

"Бандерштат", джазові фести, квартирники - це лише те, що я особисто можу згадати. Без таких речей (з їх позитивами і негативами) Луцьк би взагалі перетворився у цілковиту діру на культурній мапі України.

При цьому він свою благодійність не підганяє під вибори, як дехто, і часто залишається анонімним. Як для кандидата така сором'язливість зайва. Як для людини і християнина - це похвально.

6. Федосюк очолює видавництво "Ініціал". Там випускаються хороші і ЯКІСНІ україномовні книги, часто патріотичного спрямування.

При нинішньому стані українського книговидавництва та, загалом, читання, в парламенті потрібні люди, які розбираються у цій темі, які бачать проблеми і здатні запропонувати шляхи їх вирішення.

7. Виборча кампанія Федосюка була не такою масовою, як у основних конкурентів, але якісною і цікавою водночас. Там були нестандартні ходи.

Він називав речі своїми іменами, відкрито критикував опонентів. При цьому не ховаючись за анонімними цидулками і подібного роду продукцією. Це мені нагадує принцип князя Святослава "Іду на Ви".

8. Восьмий аргумент. Для мене останній, хоча у суспільному сприйнятті на ньому насамперед акцентують увагу. Віталій Федосюк - козак.

Я у свій час був трошки заангажований у сучасне козацтво, тому знаю ситуацію зсередини. Федосюк разом із товаришами створили Козацьке стрілецьке братство.

Їх охайні чорні однострої і гармати стали окрасою багатьох свят у Луцьку і не лише. Братчики реконструювали Чорних запорожців - військову формацію доби УНР.

Як на мене, то це стало своєрідною революцією у сучасному козацтві. До того це було або шароварщина із горілкою і тужливими піснями, або а-ля ментівські мундири з величезними зірками генерал-прапорщиків і, навіть "маршалів". Генералів і маршалів практично без війська.

До речі, з Федосюка конкуренти стібалися, мовляв, це козацький генерал. Насправді його чин, як я з'ясував, значно нижчий - сотник. Доволі скромно, як для сучасних козацьких отаманів. Думаю, стати генералом чи полковником козацтва для Федосюка - не проблема. Але він, мабуть, тверезо оцінює кількість свого війська і тому не ганяється за званнями.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

контролювати не треба, просто там де треба впишуть ваші паспортні дані в потрібний бюлетень.... і буде Ваш голос врахований двічі...

А де в бюлетені вписуються паспортні дані?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ми свої п"ятсот отримали) І чесно, поклавши руку на серце, підемо голосувати за Свободу і іже с німі))) Цікаво, ЯК вони проконтролюють?

Ну що ж, тепер виявляється що проголосуєте ви не лише за Свободу, а й за Партію Регіонів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в кожного бюлетеня є свій номер. і видаючи вам бюлетень виборча комісія записує кому який бюлетень видавався

В кожного корінця від бюлетня є свій номер. Корінець залишається в члена комісії. А якщо двічі використовувати паспортні дані, то скажіть будь-ласка, що заважає взяти паспортні дані "з неба"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В кожного корінця від бюлетня є свій номер. Корінець залишається в члена комісії. А якщо двічі використовувати паспортні дані, то скажіть будь-ласка, що заважає взяти паспортні дані "з неба"?

Наскільки я знаю бюлетені, а також очевидно і їх корінці. зберігаються певний час після виборів, що б можна було перевірити чи не було фальсифікацій. Фіктивні паспортні дані при такій перевірці легко виявити. Наскільки розумію саме тому і потрібні реальні дані. Недарма ж в держструктурах втіхаря збирали їх. Спосіб фальсифікацій описаний rl72 як на мене виглядає дуже ймовірним.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всім прийшов рахунок від ігоря палиці з проханням сплатити 209,65 грн??? :huh:

Освітлення Центрального парку культури та відпочинку міста Луцька - 44,54

Реконструкція Театрального майдану - 37,16

Літній сонячний годинник "Парад планет" - 20,00

Арт-шоу "Ніч у Луцькому замку-2012" - 13,64

Решта послуг населенню м. Луцька :unsure: - 79,99

Театралізоване дійство "Бабине літо" - 14,32

Итого: 209,65

Отримувач Благодійний фонд ігоря палиці "Новий Луцьк" код ЄДРПОУ 53873213 р/р бла-бла...

Я навіть незнаю як це прокоментувати :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Учасник Ініціативної групи «Першого грудня» Мирослав Маринович: «Я пропоную не вибирати між добром і злом, між меншим і більшим злом — я пропоную вибрати добро, яким є усунення від влади нинішньої адміністрації. Це для мене є однозначне добро».
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да ... Це звичайно вражає ... Хоча сама по собі ця бумажка звичайно нічого неварта. Але це показово ...

Дивно що туди не включили рядок: "За компютери для Гетто" :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Курортінг, можеш подякувати мені за те що мажоритарники від ОО курять бамбук по декількох округах

Залиште свої дані, ми обов'язково подякуємо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фоткав на пачку соку

Щодо годинника - таке враження, що його привезли або з подвір'я самого Палиці, або від когось з його знайомих.

Не сподобалось, або робили перепланування - от і всунули як благодійність.

Чесно, він там ну НІЯК не вписується. Та ще й під деревами.

АК88 згадав Федосюка і козаків. А це, часом, не ті козаки, що Палиці орден дали і в свої ряди прийняли?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

АК88 згадав Федосюка і козаків. А це, часом, не ті козаки, що Палиці орден дали і в свої ряди прийняли?
Ні, не ті.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я зі своїм вибором визначився.

По мажоритарних кандидатах у Луцьку я підтримаю Віктор Федосюк

Знаю Федосюка особисто і дуже добре. Тому голосувати за нього не буду.

Має дві сім*ї - говорить лише про одну.

Не вміє, не хоче і не приймає рішень у гострі моменти. Самоусувається від вирішення болючих питань.

Зарплата на Ініціалі завжди була аж надто скромна в порівнянні з цінами на продукцію для замовників.

Зараз іде затримка виплати на 4 місяці.

Поводить себе у бізнесі НЕПОРЯДНО.

Конкуренти не звертають на нього уваги, бо вважають непрохідним.

Це - суто суб*єктивна моя особиста точка зору. Не претендую на об*єктивність.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знаю Федосюка особисто і дуже добре. Тому голосувати за нього не буду.

Має дві сім*ї - говорить лише про одну.

Не вміє, не хоче і не приймає рішень у гострі моменти. Самоусувається від вирішення болючих питань.

Зарплата на Ініціалі завжди була аж надто скромна в порівнянні з цінами на продукцію для замовників.

Зараз іде затримка виплати на 4 місяці.

Поводить себе у бізнесі НЕПОРЯДНО.

Конкуренти не звертають на нього уваги, бо вважають непрохідним.

Це - суто суб*єктивна моя особиста точка зору. Не претендую на об*єктивність.

А що означає непорядна поведінка в бізнесі? Дві сімї - це як?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знаю Федосюка особисто і дуже добре. Тому голосувати за нього не буду.

Має дві сім*ї - говорить лише про одну.

Не вміє, не хоче і не приймає рішень у гострі моменти. Самоусувається від вирішення болючих питань.

Зарплата на Ініціалі завжди була аж надто скромна в порівнянні з цінами на продукцію для замовників.

Зараз іде затримка виплати на 4 місяці.

Поводить себе у бізнесі НЕПОРЯДНО.

Конкуренти не звертають на нього уваги, бо вважають непрохідним.

Це - суто суб*єктивна моя особиста точка зору. Не претендую на об*єктивність.

А що означає непорядна поведінка в бізнесі? Дві сімї - це як?

Наведу один приклад. Було замовлено продукцію: зробити в певний термін за певну ціну. Уклали договір. Термін було перевищено втричі, ціна виросла теж. Обгрунтування вирослої ціни: "Так ми ж так довго працювали над продукцією!"

Друга сім*я - офіційно не визнана. Є жінка, мати-одиначка, яка має дитину від ВФ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Залиште свої дані, ми обов'язково подякуємо.

Звертайся прямо в спортлото.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...