Перейти до змісту

Вибори в Верховну Раду - 2012


kudrom

  

515 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

http://zik.ua/ua/new...12/10/28/376079

"Перепишіть це місто на кота!" – напис на бюлетені в Луцьку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ПР чітко вловила, що для українців найголовніше , щоб його не чіпали.Звідси і ставка на стабільність.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут гонять що в Луцьку проголосували за палицю.

А за кого в Луцьку було голосувати?

За Кравчука? Знайшли б.. кого висувати. Він показав по своїй роботі в Києві що він нічого не вміє. І коли він прийшов до влади почав пресувати ВОлинь і відбирати в людей те, чим вони користувались десятками років.

ЦЕй округ був зданий спецом під палицю. Якби замість Кравчука поставили Грицюка то він би я думаю палицю обскакав, може не набагато, але все ж палиця не пройшов би.

Що б не писали що я підтримую палицю, на свому бюлетні по мажоритарці я поставив тупо хрест на весь бюлетень.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і при чому ці брехуни ще й виглядають сильними, на відміну від опозиційних.

А ще вони при грошах і при владі....та й проти Ляшка набагато красивіші.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мля, який пафос...гвалтувати..

Для естетів виправив.

ЗІ:можна це назвати як завгодно,але суті не міняє.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Людей нічог оне навчили ці роки... 35% ПР...де я живу? половині країни тупо пох...ще половина з тих щ оприйшли ідіоти які повелись на рекламу...хоча це анпевно пенсіонери, вони ж вірять зомбоящику...СТАБІЛЬНІСТЬ І ДОБРОБУт :_11:

ви справді не розумієте, що є люди які вірять цим брехунам, так само, як ви іншим?

чому одразу пенсіонери й зомбоящик?

Я? Вірю? Ой не смішіть. Голосував за тих кого ще в раді не бачив...треба ж трошки змінювати цей цирк...а то приївся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Об’єднана опозиція оголосила попередні результати паралельного підрахунку голосів:

Партія регіонів - 29,75%

ВО «Батьківщина» - 25,17%

партія «Удар» – 12,95%

ВО «Свобода» – 11,18%

КПУ – 11,12%.

Щось схоже як і при екзит-полах, я думаю, це і є більш-менш реальні дані, тепер побачимо "офіційну" домальовку

Так і є. Члени ДВК і спостерігачі відрапортували по факту перерахованих голосів в штаб по телефону. Навіть по самих великих дільницях закінчився підрахунок десь близько 6-7 ранку. Але ця статистика буде трошки відкорельована на похибку помилок. Копії протоколів з мокрими печатками доїдуть до штабу і опрацюються до вечора, я думаю.

По ситуації мажоритарників і ОО я вже писав раніше. Мельника не врахував, бо цей округ випав з поля мої уваги. Ще Курортінг вякав там шось в мою сторону. Факт - одна з західний областей злила мажоритарні округи. З їхнім потенціалом це фейспалм в десятій степені.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Людей нічог оне навчили ці роки... 35% ПР...де я живу? половині країни тупо пох...ще половина з тих щ оприйшли ідіоти які повелись на рекламу...хоча це анпевно пенсіонери, вони ж вірять зомбоящику...СТАБІЛЬНІСТЬ І ДОБРОБУт :_11:

Я б все-таки не був таким категоричним на рахунок всіх пенсіонерів. Кому як не їм знати що таке СТАБІЛЬНІСТЬ - СТАБІЛЬНО пробувати виживати на свою мізерну пенсію (принаймі більшості пенсіонерів). І ДОБРОБУТ - декому аж по 3 грн добавили до пенсії, і настав для них справжній ДОБРОБУТ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Об’єднана опозиція оголосила попередні результати паралельного підрахунку голосів:

Партія регіонів - 29,75%

ВО «Батьківщина» - 25,17%

партія «Удар» – 12,95%

ВО «Свобода» – 11,18%

КПУ – 11,12%.

Щось схоже як і при екзит-полах, я думаю, це і є більш-менш реальні дані, тепер побачимо "офіційну" домальовку

Що-до "офіційної домальовки" вже висловилася Анна Герман, кажучи щось типу цього:

"При оглашении официальных результатов, я думаю у ПР голосов будет на много больше чем огласили экзитполы"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Людей нічог оне навчили ці роки... 35% ПР...де я живу? половині країни тупо пох...ще половина з тих щ оприйшли ідіоти які повелись на рекламу...хоча це анпевно пенсіонери, вони ж вірять зомбоящику...СТАБІЛЬНІСТЬ І ДОБРОБУт :_11:

Я теж шокований. я вже думав людей довели до ручки і цього разу нарешті ті, що стояли раком, випрямляться і не віддадуть голос за пахана.

але видно, або ще мало нагинають, або добре живеться людям в україні, і не тре гвандіти що ця влада погана, адже ви її обирали!

звісно ригі накрутили собі 5-10% адмінресурсом і фальсифікаціями. будь вибори чесними, набрали б вони як і комуняки, відсотків 15 з натяжкою.

як там говорили: саме цікаве по переду. подивимся хто зможе сформувати кааліцію…

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

laser, завдяки мажоритарникам коаліція буде в руках ПР

Цікаво глянути ще в такому розрізі:

http://www.cvk.gov.u...001f01=900.html

Від ПP аж рябить в очах... :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мдя, після виборів мажоритарники будуть як дівчата на конкурсах Главацького - хто більше заплатить, той і придбає.

Ригоанали, мабуть, будуть брати оптом <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Від ПP аж рябить в очах... :(

Слово "регіонів" - 117 разів.

Слово "самовисування" - 45 разів.

Слово "Батьківщина" - 38 разів.

Слово "Свобода" - 11 разів.

Слово "УДАР" - 6 разів................

% опрацьованих протоколів - 52.26

Upd. Решта 8 - ЄЦ (3), РПУ(Ляшко) (1), Народна партія (3), Союз (1). Жодного комуніста.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щодо обласного центру, то тут перемагає самовисуванець Ігор Палиця з 40,01%. Друге місце «взяв» представник ОО «Батьківщина» Петро Кравчук ‒ 26,37%. З 9,74% на третьому місці опинився «ударівець» Ігор Алєксєєв. Четвертою стала Олена Голєва з 5,58%. Далі ‒ Віталій Федосюк, який висувається Українською Народною Партією, з 3,8%, Юрій Недужко ‒ 3,44%, «комуніст» Віктор Пащук ‒ 3%, «регіонал» Петро Гайдучик ‒ 2,48%, Андрій Козюра ‒ 2,32%, Тарас Божидарнік ‒ 1,96%, Сергій Сітуха ‒ 0,68%, Ярослав Плакса ‒ 0,56%.

http://www.volynnews.com/news/analytic/lidery_volynskoyi_mazhorytarky/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Завдяки мажоритарці ПР взяли у своїх областях 100% результат, чого ніяк би не було при голосуванні за партіїї.

У регіонів є стабільна підтримка в 30% , цієї цифри вистачає для проходження по одномандатному округу.

Правильнішим був би другий тур голосування, щоб переміг кандидат, що набирає більше 50%.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Слово "регіонів" - 117 разів.

Слово "самовисування" - 45 разів.

Турчинов тільки що сказав, що вони виграють всі в Києві і 2 в Харківський області. Так що, ці офіційні результати не відповідають дійсності

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://www.pravda.com.ua/news/2012/10/29/6976054/

Партія "УДАР" пропонує опозиції скасувати мовний закон, Харківські угоди, здійснити антикорупційні заходи і встановити кримінальну відповідальність за голосування чужими картками.

"Ухвалимо закон України про порядок імпічменту президента та створимо Тимчасову слідчу комісію Верховної Ради України з питань усунення президента Януковича від влади. Почнемо процедуру імпічменту чинного глави держави", - йдеться в заяві.

Поки що оптимістичні заяви від "УДАРу", непогано, побачимо, як там буде з процесом "тушканізації"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мене більше, ніж результат Палиці, дивує ситуація у львівській обл ОВО №120 Дубневич Ярослав Васильович, самовисування 49.25 14 734

46.96

Один з братків Дубневичів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Від ПP аж рябить в очах... :(

Слово "регіонів" - 117 разів.

Слово "самовисування" - 45 разів.

Слово "Батьківщина" - 38 разів.

Слово "Свобода" - 11 разів.

Слово "УДАР" - 6 разів................

% опрацьованих протоколів - 52.26

Upd. Решта 8 - ЄЦ (3), Ляшко (1), Народна партія (3), Союз (1). Жодного комуніста.

А якщо ще перевести відсотки по одномандатному (ПР-34,86; ОО-22,07; КПУ-14,86; УДАР-12,88; Св-8,44) в кількість мандатів, то сумарно виходить:

ПР - 84+117 = 201.

Батьківщина = 53+38 = 91.

УДАР = 31+6 = 37.

Свобода = 21+11 = 32.

КПУ = 36.

НПУ = 3.

РПУ = 1.

ЄЦ = 3.

Союз = 1.

Самовисуванці = 45.

ОО+УДАР+Свобода+РПУ=161.

ПР+КПУ+НПУ+ЄЦ+Союз = 244.

Навіть якби всі самовисуванці приєднались до ОО, то все одно прольот.

Чекаєм >90% оброблених протоколів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А за такими кількостями як 2 пальці референдум, недовіра до депутатів, а закони можна писати взагалі будь-які.. Загалом ми в задниці ще більшій як були, єдине тішить, що пройшла Свобода, чекаємо наступних виборів..

Єдиний плюс від Пацилі, що він на засіданнях не буде присутній

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Загалом ми в задниці ще більшій як були

Якщо нічого не зміниться, то Януковичу не вистачає приблизно 15 тушок для отримання конституційної більшості. Як казав один "діяч": оценітє красоту ігри... %(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Від ПP аж рябить в очах... :(

Слово "регіонів" - 117 разів.

Слово "самовисування" - 45 разів.

Слово "Батьківщина" - 38 разів.

Слово "Свобода" - 11 разів.

Слово "УДАР" - 6 разів................

% опрацьованих протоколів - 52.26

Upd. Решта 8 - ЄЦ (3), Ляшко (1), Народна партія (3), Союз (1). Жодного комуніста.

А якщо ще перевести відсотки по одномандатному (ПР-34,86; ОО-22,07; КПУ-14,86; УДАР-12,88; Св-8,44) в кількість мандатів, то сумарно виходить:

ПР - 84+117 = 201.

Батьківщина = 53+38 = 91.

УДАР = 31+6 = 37.

Свобода = 21+11 = 32.

КПУ = 36.

НПУ = 3.

РПУ = 1.

ЄЦ = 3.

Союз = 1.

Самовисуванці = 45.

ОО+УДАР+Свобода+РПУ=161.

ПР+КПУ+НПУ+ЄЦ+Союз = 244.

Навіть якби всі самовисуванці приєднались до ОО, то все одно прольот.

Чекаєм >90% оброблених протоколів.

Розвели опозицію знову,куплять або зашугають "донецкие" багатьох.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чи можливо зробити "Опрос вибори в Верховну Раду - 2012:за кого ти проголосував?".

Виведем свій (бордівський) підрахунок голосів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Розвели опозицію

"Розвели" не опозицію, а тебе. Опозиція свої місця в Верховній Раді буде мати з немалою зарплатою, а тебе в Європі так і будуть вважати "неповноцінним".

Таких виборів, як в нас, в Європі ніде вже нема. Навіть, на африканські країни можна подивитись, як там вибори проходять

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...