Перейти до змісту

Вибори в Верховну Раду - 2012


kudrom

  

515 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Але якщо в майбутньому парламенті обєднана опозиція знову "сяде в калюжу", буду голосувати вже за Свободу.
тобто ще 5 років чекати? Мо краще хай зараз прОйдуть?

Не знаю. Мої симпатії розділені порівну між ОО та Свободою. На цих виборах вирішив підтримати перших, оскільки не впевнений, що Свобода потрапить в наступний парламент. І таким чином, не проголосувавши за прохідну опозиційну партію, вийде що я підтримав провладну. А не хотілося б. Крім того, будуть ще й інші вибори, не лише парламентські. На них цілком можливо підтримаю Свободу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене склалося враження, що рейтинги накручені ПР і Свобода мало того, що проходить набирає більше ніж 5% голосів. Тут десь в темі є посилання на інтернет ресурси з рейтингами. Саме те, що рейтингами так маніпулюють переконало особисто мене за Свободу проголосувати. З ОО надзвичайно дратує жидоросіянка Тимошенко.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

жидоросіянка Тимошенко.

Не варто так. Як на мене в обох цих народів є чому повчитися. Особливо в перших. Мені здається, що якби Тимошенко була на волі сумнозвісний закон про мови так легко не прийняли б, якщо взагалі б прийняли.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось дуже часто я чую за ці 500 гривень... Сумніваюсь, що це правда.

Ми свої п"ятсот отримали) І чесно, поклавши руку на серце, підемо голосувати за Свободу і іже с німі))) Цікаво, ЯК вони проконтролюють?

Моїй мамі також пропонували 500 грн за обіцянку (відмовилась), до цього також вважав це фейком.

Oksana04, диктували паспортні дані чи давали копію паспорта?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

581548_459334650776778_2098598319_n.jpg

Щось дуже часто я чую за ці 500 гривень... Сумніваюсь, що це правда.

Ми свої п"ятсот отримали) І чесно, поклавши руку на серце, підемо голосувати за Свободу і іже с німі))) Цікаво, ЯК вони проконтролюють?

Моїй мамі також пропонували 500 грн за обіцянку (відмовилась), до цього також вважав це фейком.

Oksana04, диктували паспортні дані чи давали копію паспорта?

А моя мама сказала, що якщо запропонують продати свій голос за Палицю, вона погодиться. Прикро... Але, якщо я буду присутній, не дам цього зробити, вижену тих палицюків подалі. :_06:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

давали копію паспорта

Так.А не боїшся що потім якісь кредити з'являться чи потім твої дані будуть десь в інтересах "партії" використовуватись?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знаю, що в державних організаціях неофіційно збирали паспортні дані людей. Не працівників, а ті дані які туди давали люди щоб щось там оформити. Цікаво навіщо їм ці дані ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оксано, при всій повазі, позиція "візьму гроші, а проголосую за кого захочу" - сама бридка і жлобська. Типу, у мене вкрали - то і я маю право лукавити.

То про гроші.

Але найбільш прикрим є інше: коли хтось з твоїх рідних, дітей буде дотичним до політики і "піднімуть" ті копії з підписами....

Сьогодні за 500, а завтра на панщину в свято за галушку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Паспортні дані збирають, щоб залякати людей, щоб люди думали, що хтось там якось там зможе перевірити хто й за кого голосував.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Паспортні дані збирають, щоб залякати людей, щоб люди думали, що хтось там якось там зможе перевірити хто й за кого голосував.

Тоді б це робили відкрито ... Єдине пояснення яке спадає на думку, що б потім вписати ці дані за тих виборців, які не прийшли голосувати. Але чи не простіше взяти ці дані в паспортному столі ? Маючи владу в руках це ж не складно ... Корочє, дивно якось ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це й роблять відкрито, наскільки я зрозумів, пропонують 500 грн. за голос за Палицю, для гарантії хочуть скан паспорта, тобто для того, щоб людина думала, що за нею стежитимуть і в разі чого матимуть якісь важілі впливу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це й роблять відкрито, наскільки я зрозумів, пропонують 500 грн. за голос за Палицю, для гарантії хочуть скан паспорта, тобто для того, щоб людина думала, що за нею стежитимуть і в разі чого матимуть якісь важілі впливу.

Прочитай уважніше кілька остнніх моїх постів. Я не про це ..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А не боїшся що потім якісь кредити з'являться чи потім твої дані будуть десь в інтересах "партії" використовуватись?

1. То не зовсім мої... Будуть використовувати - будемо боротись)

2. Вовка боятися - в ліс не ходити.

Оксано, позиція "візьму гроші, а проголосую за кого захочу" - сама бридка і жлобська.

Не збираюсь оправдовуватись. Думаю, так багато хто зробив. Просто я перша про це написала. Бо якось дивно виходить: всі про 500 грн чули - ніхто не стикався)

Я в даному випадку скоріше розглядаю це з позиції: дають - бери, б"ють - біжи.

Оксано, позиція "візьму гроші, а проголосую за кого захочу" - сама бридка і жлобська.
Ще... Наш дитсадок заставили гойдалками (за правилами техніки безпеки маленьким діткам на них кататись не можна), які використовувались за призначенням лише в день приїзду туди Палиці і Аверса. Далі були загальні батьківські збори на відповідну тему (не була). Потім якогось ранку, коли привела діток в садочок, мені була вручена газетка (лежить ще й досі на роботі).

До чого я? Гойдалки в садочку - отоварена готівка. То, може, мені взяти лопату і піти їх покорчувати, бо я не буду за благодійника голосувати???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мене така позиція теж дивує. Одне діло, коли спонсорував установу, а інше коли передаються гроші особисто за підтримку.

Я ще розумію коли їх приймають люди вкрай малозабезпечені або аполітичні, котрі байдужі до виборів. А коли це роблять люди, що самі мають змогу займатися благодійністю і мають свою власну політичну позицію...Певно я щось таки не розумію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вот только не надо меня лечить)

На цьому обговорення мене завершу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а чьо ета??ти ж любиш полічити будь- кого по будь якому поводу. так палучяй:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це й роблять відкрито, наскільки я зрозумів, пропонують 500 грн. за голос за Палицю, для гарантії хочуть скан паспорта

Це гроші за агітацію, а не за голос, а паспорти вони, я так думаю, просто для підтвердження отримання грошей збирають

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...