Перейти до змісту

Терміново потрібен сантехнік!


Bit

Рекомендовані повідомлення

користувався пошуком, не знайшов вільного спеціаліста. той у києві, той у львові, а один взагалі... прийшов, подивився, сказав шо то складно і можуть бути проблеми і відмовився. як я його не вмовляв, шо за все заплачу, тільки зробіть! він не схотів. бо складна робота.

прорвало трубу, яка іде до бачка унітаза. а коли пробували її перекрити, то зірвався кран.

коротше, питання термінове. вже з суботи квартира фактично без води. 33 район.

063 68 55 998

або напишіть номер хорошого спеціаліста, який зробить швидко і якісно!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та то би півбіди, шланг я би і сам поміняв. але кран зірвало і різьби там фактично немає вже. і труби може навіть прийдеться міняти, бо ржаві. аби ж хоча б кран, який перекриває воду поставили. бо вже навіть тумбу мусили розбивати в туалеті, за якою сховані труби.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знаю хорошого сантехніка

066 31 46 142 Андрій

Дзвоніть! Запитуйте

кому потрібно замінити, відремонтувати чи встановити сантехніку/каналізацію/опалення телефонуйте 097-937-07-66 або 050-438-68-64

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Bit, в приміщенні 6-го (здається) ЖЕК-у по Соборності, чи то уже Ветеранів є працівники ЛУцьктепло. Там є такий Міша (великий такий дядько), мобільним не користується.

Прийти туди запитати - пояснити що і як. Зробить. Я постійно його кличу в разі чого. Совісний ніби непитущий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сподіваюся питання уже успішно вирішили. Але якщо ні, то перегляньте аналогічні теми тут.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вчора вирішили питання, викликавши майстра з магазину "мегавод". сам прийшов, подивився що треба, сам сходив у їхній магазин і купив те, що треба.

дуже вдячний всім, хто поскидали мені контакти майстрів!

п.с. живу у відносно новому будинку (років з 30 йому, будувався в 80х), а труби уже всі гнилі і ржаві.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вчора вирішили питання, викликавши майстра з магазину "мегавод". сам прийшов, подивився що треба, сам сходив у їхній магазин і купив те, що треба.

дуже вдячний всім, хто поскидали мені контакти майстрів!

п.с. живу у відносно новому будинку (років з 30 йому, будувався в 80х), а труби уже всі гнилі і ржаві.

а що ви хотіли 30років таки, тут в чайнику за місяць осаду набирається.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вчора вирішили питання, викликавши майстра з магазину "мегавод". сам прийшов, подивився що треба, сам сходив у їхній магазин і купив те, що треба.

дуже вдячний всім, хто поскидали мені контакти майстрів!

п.с. живу у відносно новому будинку (років з 30 йому, будувався в 80х), а труби уже всі гнилі і ржаві.

Це значить що шахта з трубами пагано вентилюється! Зв"яжіться з ЖЕКом нехай почистять, а бажано замінити стояк на пластиковий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 тижнів потому...

Шукаю сантехніка який би міг утеплити стояк з холодною водою (щоб не утворювався конденсат). Чи краще відразу в ЖЕК щоб міняли на пластиковий?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

щоб не утворювався конденсат

Доречі, хтось знає як можна з цим боротись? Думав, вентиляція поганя - коли сиджу в туалеті аж спину натягує. Але, майже щодня калюжка утворюється з холодного стояка. В квартирі нічого такого не вариться і не париться, звідки стільки конденсату?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

майже щодня калюжка утворюється з холодного стояка

Таже проблема. Пока на стенах были обои - проблем не было. Закрыли пол и стены плиткой - если жарко, то с бачка конденсату целые лужи натекает.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

была похожая тема - надо изолировать холодную поверхность - трубу можно в термоплекс замотать, с унитазом сложнее

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 11 місяців потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...