Перейти до змісту

Покупка кухонного комбайну


sweetlena

Рекомендовані повідомлення

Визріло бажання придбати хороший кухонний комбайн. За досвідом знайомих - річ не дуже часто використовувана - переважно припадає пилом.

Чи користуєтесь таким надбанням цивілізації? Чи справді варто тішитись наявними блендером-соковитискачкою і т.д.?

Цікавить перш за все можливість порізки фруктів-овочів, а не тільки терток...взагалі на що варто звернути увагу?

Цікавить особистий практичний досвід.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене є непоганий, але покористувавшись деякий перід побачили що комбайн не здатний робити бездоганно всі функції, оскільки якщо для перемішування рідких речовин або тертя якихось мяких фруктів він виконує своє призначення нормально, а ось потерти типу моркви (чогось твердішого) виникають нюанси. З часом "нєамєтно" нами було прикуплено соковитискач, який краще справляється з будь якими продуктами, електромясорубку з разними барабанними насадками - які дають змогу використовувати цей пристрій як і тертку тільки більш практично, міксер - він легкий та портативний, і немає потреби кожен раз вимазувати комбайн для якоїсь невеликох роботи. З цим усім комбайн перекочував у шафу на довгий відпочинок, так і перестали ним користвуватись)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

BRAUN K 700

всё нравиться окромя соковыжималки, мало сока давит, много мороки с ней

а так дивайс супер

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

sweetlena, користуємось часто, якщо знайомі не використовують, або не вміють користуватись, або впадло мити (особливо коли нема нарячої води :_07: ).

Соковитискачкою тішитись нема чого, вона є тільки в дорогих моделях (щоб нормально справлялась з своїми обов’язками)

Блендер не погружний, для приготування коктейлів/майонезу/різних сумішей - саме то !

Взбивати креми та торт краще ножами в комбайні щось ніж цим блендером :)

Ніж подрібнює мох і болото, робимо ним фарш, анджику, паштети - люкс :):_06:

Ну а для мене сама крута фішка - терка на деруни :_07:

Також жінка замішує тісто (спеціальний пластиковий "ножик") Шинкує фрукти-овочі, і т.д.

ось такий у нас, займає мало місця, всі насадки та ножі ховаються в корпус у спецшухляді, дуже зручно, ніжки-присоски надійно фіксують комбайн на поверхні стола. З мінусів - шумна робота блендера (як дрель :0018: ), і ще є в комплекті незрозумілий для мене диск для взбивання :_03: (жодного разу його не використовували)

Корочє, вєщь як на мене дуже корисна :)

побачили що комбайн не здатний робити бездоганно всі функції

ну на те він і комбайн, щоб робити все добре, а бездоганно, для цього є спеціалізовані "девайси" такі як соковитискачка, електром’ясорубка, міксер тощо..

а, забув вказати, насадку для дерунів докупляв окремо, вартує 50-60 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нещодавно придбаний Bosch MUM54240. Подобається дуже. Особливо міксер тут суперовий.

P.S. Докупили насадку для дерунів в рівному. (в нас більш ніж в два рази дорожче)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

маємо ось такий http://bt.rozetka.com.ua/ru/products/details/BT13947/index.html#tab=all BRAUN K 700

лежить припадає пилью, на заміну прийшов блендер... якщо чогось багто приготовити або "ліньки" то на допомогу приходить комбайн...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Визріло бажання придбати хороший кухонний комбайн.

Ще почитай тут)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

BRAUN K 700

всё нравиться окромя соковыжималки, мало сока давит, много мороки с ней

а так дивайс супер

+1

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

BRAUN K 700

купили ще років 8 тому, народилась дитина і назріла потреба в такому девайсі.

про покупку не жаліли, дуже зручна штука

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Років 5 щонайменше в користуванні BRAUN K 700. Виконує свої функції добре. Щоб був, так сказать "унівелсальний та багатофункціональний" (3 чи 5 в одному) - виложити грошенят прийдеться багацько.

Блендера і соковижималку докупляли окремо. Як кажуть - "кожному своє".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

без нього як без рук

+100

В мене Bosh Profi Mixx 46 :g10: - має в комплекті 5 терток, 2 насадки на міксер, 1 для тіста, блендер і м"ясорубку, велику чашу для тіста і 1,5л на блендері - користуюсь постійно, особливо коли готую малечі. Компактний, має підставку для терток і насадок, не дуже шумний - малий не лякається коли використовую. :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Колись на роботі подарували Сатурн, він хоч і без наворотів і трохи гуде, але я ним все роблю: тісто замішую, вершки збиваю, творог дітям збиваю, пюре роблю, коктейлі круглорічно робимо, дуже зручно потерти морковку, бурячок(руки не червоні). Але треба вибирати, щоб була терка на деруни :), це дуже зручно. Думаю, пилом він припадати у тебе не буде і про купівлю не пожалкуєш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Соковыжималка практически во всех комбайнах вещь второстепенная, так, время от времени яблочный фреш сделать, не более.

Дома BRAUN K 700 уже лет 7 - вполне приемлимый вариант. В основном на нём делаются деруны ( часто ) шинкуются овощи на салат ( реже ) ну и пожалуй измельчитель в основном для аджики и тд (совсем редко). Остальные насадки валяются без дела. Майонез делаю погружным блендером, ИМХО удобнее, порция меньше и не нужно, чтоб ингридиенты были одинаковой температуры. Минус комбайна - нет шнековой мясорубки, фарш не сделаешь. После ножа измельчителя практически паштет получается.

Маме купил BOSCH MCM 5529RU ProfiKubixx набор функций практически такой же, но есть ещё насадка для нарезки кубиками. Для любителей оливье, венегретов - самое оно. Минус тот же - нет мясорубки, диск на деруны нужно покупать отдельно.

Сейчас бы, для себя, однозначно выбирал бы из Бошей серии MUM 4... или 5...такой как у Kleo например или такой. Шикарный тестомес/миксер(аналогов ни в одном другом комбайне нет) шнековая мясорубка ( в чашу делаем фарш, снимаем мясорубку, посолили поперчили, втыкаем крюк для теста и месим.Результат - восхитительные котлетки).

Отдельно можно докупить мороженницу, пробовал у знакомых самый простой рецепт - вкусняшка, фабричное мороженное нервно курит в сторонке. Минус - нет измельчителя :)Его, можно докупить отдельно, но имхо проще купить отдельное устройство. Диск на деруны тоже покупается отдельно (((

Пс: на цены на сайте не смотрите, их намного дешевле в Луцке можно найти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Соковижималка є без комбайну. Цікавить стандартна тертка, нарізка кубиками, тістозамішувач, мясорубка, "дерунниця")))

А диск, який міг би нарізати соломкою (буряк наприклад) існує? Нема сили з тим буряком на борщ, а домашні принципово люблять різаний, а не тертий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Соковижималка є без комбайну. Цікавить стандартна тертка, нарізка кубиками, тістозамішувач, мясорубка, "дерунниця")))

А диск, який міг би нарізати соломкою (буряк наприклад) існує? Нема сили з тим буряком на борщ, а домашні принципово люблять різаний, а не тертий.

Упс, забыл в недостатки МУМов записать отсутствие нарезки кубиками. Хотя по сути с этой насадкой только MCM 5529RU идёт. Так что увы, соединить нарезку кубиков и мясорубку не получится. Для Бошевских комбайнов есть диск тёртка для картошки фри ( либо в базовой комплектации, либо покупать отдельно). Но, я не уверен на 100% что он справится с сырой свеклой (с варёной без проблем)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я також зараз надумав придбати комбайн і розвантажити кухню від усіляких міксерів,блендерів,млинків,чудо-терток і т.п.які накопичувались там не один рік.Вибираю з двох-Braun K700 і Philips HR7761.Переваги першого-перевірена якість,великий вибір режимів і насадок.Основний недолік-розмір,хоча на великій кухні це не має значення.Основна перевага другого-компактність при непоганій функціональності

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

без нього як без рук

+100

В мене Bosh Profi Mixx 46 :g10: - має в комплекті 5 терток, 2 насадки на міксер, 1 для тіста, блендер і м"ясорубку, велику чашу для тіста і 1,5л на блендері - користуюсь постійно, особливо коли готую малечі. Компактний, має підставку для терток і насадок, не дуже шумний - малий не лякається коли використовую. :D

і в мене такий самий

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нещодавно придбаний Bosch MUM54240. Подобається дуже. Особливо міксер тут суперовий.

P.S. Докупили насадку для дерунів в рівному. (в нас більш ніж в два рази дорожче)

Підкажіть, якщо не секрет, де і за скільки купували насадку на деруни.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нещодавно придбаний Bosch MUM54240. Подобається дуже. Особливо міксер тут суперовий.

P.S. Докупили насадку для дерунів в рівному. (в нас більш ніж в два рази дорожче)

Підкажіть, якщо не секрет, де і за скільки купували насадку на деруни.

http://bosch-shop.net.ua/melkaya_tekhnika/Aksessuary_dlya_kukhonnykh_kombaynov/p6686.html

в нас 200 грн за неї проосили.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Уря-я-я!!! Маю тепер і я "Боша" :_42: Мрію, що приготування тепер буде ну дуже в кайф))

Дякую за поради)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

Народ, допоможіть ще і мені. Дружина на свій ювілей також вирішила стати комбайнером. Через наявність в комплекті шнекової м'ясорубки, вибір впав на Bosch MUM 4 та 5 серій. Цікавить в яких моделях є насадка на дируни. Цікавлять моделі з блендером, бажано скляним і чашею з нержавійки у максимальній комплектації. Не сильно цікавить прес для цитрусових, якщо є дешевша модель без нього, то підкажіть, бо на офсайті (ru) МУМів 4 та 5 серії всього декліька штук, а на Хотлайні пару десятків і вказано лише кількість терок-насадок. Що любу насадку можна докупити, я знаю.

Якщо тему почитують і продавці комбайнів, то скидайте пропозиції у приват. Бюджет - не більше 2000 тисяч. Текуть слюнки на MUM54240, але чи запропонує хтось ціну в межах бюджету... В тирнеті ця модель від 1900 гривень але в невідомих магазинах і також невідомо чи є в комплекті терка на дируни, бо окремо це ще ~100 гривень витрат.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

рекомендую К 700, э насадка на дируни, також сам особисто робив на ньому фарш, циганське сало, ы дуже швидко жарену картошку, правда рыже трохи дугою, але всеодно і швидко і зручно, і якраз на велику сковорідку. якщо потрібно щось небагато, для зручності збоку ще одна мала чаша з встроєним ножем, я роблю в ньому коктейлі, а як син був маленький, то перетарв там майже всі продукти. у мене вже 5-й рік, користуємось постійно, ніразу не ламався (тьфу-тьфу). Соку дійсно мало робить, але все ж таки робить, особлисо добре і зручно з цитрусовими.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

рекомендую К 700, э насадка на дируни, також сам особисто робив на ньому фарш, циганське сало, ы дуже швидко жарену картошку, правда рыже трохи дугою, але всеодно і швидко і зручно, і якраз на велику сковорідку. якщо потрібно щось небагато, для зручності збоку ще одна мала чаша з встроєним ножем, я роблю в ньому коктейлі, а як син був маленький, то перетарв там майже всі продукти. у мене вже 5-й рік, користуємось постійно, ніразу не ламався (тьфу-тьфу). Соку дійсно мало робить, але все ж таки робить, особлисо добре і зручно з цитрусовими.

К700 - класика, сам торгував комбайнами і розумію наскільки вдала ця модель. Але ця класика без шнекової м'сорубки, а після подрібнювача к700 фарш на паштет схожий. Хоча скинь ціну в приват, можливо передумаємо і м'ясорубка буде окремим гаджетом. Якщо ціна на чорні і білі різна, то вкажи на обидва.

п.с. По комбайнах Бош і Сіменс навіть на семінарах був, але після того вже вийшло декілька нових серій і в комплектаціях "плаваю".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...