Перейти до змісту

linux

Учасники
 • Кількість зміста

  175
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

Репутація громади

6 Байдужий

5 Підписників

Про linux

 • Ранг
  Прописанный
 • День народження 24.08.1985

Контакты

 • Сайт
  http://

Останні відвідувачі профілю

9 300 перелядів профілю
 1. Ну на рахунок ремонту то Вам видніше. я лише як користувач. А от ціни на їхні флагмани минулих років, дуже солодкі. Зараз наприклад XZ1 (Qualcomm Snapdragon 835 64/4 nfc USB Type-C IP68) за 8000 можна купити. а це флагманський проц 2017 року, до якого теперішнім 625 і навіть 660 огого як далеко. А ще обіцяють андроїд 9 прийде до кінця року. Хоча аксесуарів до нього переважно лише в інтернет магазинах можна знайти. Не завозять їх в наші луцькі магазини.
 2. А чим Вам sony не вгодив, що Ви їх в нормальні бренди не записуєте? З власного досвіду скажу що ПЗ в них одне з найкращих і відточених. І батарея то ї ж ємності що на китайцях тримає на порядок довше. А все думаю завдяки ПЗ і якості батареї. А на рахунок процесора то дракон звичайно ж однозначно кращий.
 3. Невелика затримка по ЗП дійсно існує в літній період. В місяці опалювального сезону затримки всі усуваються. На підприємстві робиться усе щоб надалі цю проблему ліквідовувати взагалі. 7560 це нараховано, але з часом є можливість росту та отримання премії.
 4. Державне комунальне підприємство «Луцьктепло» запрошує до участі в конкурсі на посаду «Інженер-електронік (системний адміністратор)». Вимоги: повна вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст, магістр). Завдання та обов'язки: контроль за правильністю функціонування комп'ютерної техніки і оргтехніки на підприємстві; IT-супровід роботи підприємства; знання ОС сімейства Windows (від XP до Windows 10) - встановлення, настроювання, пошук несправностей; (знання linux як бонус до карми) розуміння роботи комп'ютерних мереж, комутації, встановлення, налагодження, оптимізація мережевого обладнання; адміністрування базових сервісів (AD, DHCP, DNS, Terminal Server, vpn); адміністрування прав доступу користувачів; проведення профілактичного і поточного ремонту електронного устаткування; підтримка документації в актуальному стані. допомога користувачам в дрібних питаннях (та навчання, щоб більше не турбували). Або сценарій навчитись самому щоб навчити інших )))) Умови роботи: графік роботи: пн.-чт. з 8:00 до 17:00, пт. з 8:00 до 15:45; офіційне працевлаштування та соціальний пакет згідно законодавства України; робота на комунальному підприємстві; послугу з працевлаштування оплачує підприємство; дружелюбна корпоративна культура. Оплата : 7 560 грн. p.s. Бажання щось автоматизувати (для зменшення своєї роботи) чи впровадити корисне дуже вітаються.
 5. Маю програматор вже 3 роки. Відбив свою ціну за першу зиму.
 6. Мав теж таку проблему. В оренду так і не вдалось знайти. Купив собі власну. Якщо нічого не знайдете пишіть в особисті повідомлення. Я в Підгайцях.
 7. В якому районі знаходиться місце де треба косити?
 8. петиція Кінцева зупинка маршрутному таксі №18 Кінцеву зупинку маршруту №18 зробити на Дубнівському-Підгаєцькому кільці, бо в напрямку вулиць Відродження, Молоді, Соборності з вулиці Дубнівської не їздить жодна маршрутка. Сьогодні маршрутне таксі №18 зупиняється біля дачного масиву, а частина людей, які проживають біля Підгаєцького кільця змоги їздити даним маршрутом не мають. http://e-dem.in.ua/lutsk/Petition/View/602
 9. петиція Кінцева зупинка маршрутному таксі №18 Кінцеву зупинку маршруту №18 зробити на Дубнівському-Підгаєцькому кільці, бо в напрямку вулиць Відродження, Молоді, Соборності з вулиці Дубнівської не їздить жодна маршрутка. Сьогодні маршрутне таксі №18 зупиняється біля дачного масиву, а частина людей, які проживають біля Підгаєцького кільця змоги їздити даним маршрутом не мають. http://e-dem.in.ua/lutsk/Petition/View/602
 10. Маршрут №18 взагалі їздить холи їм вигідно. Половина маршруток не виходять на маршрут. Цікаво чому їх не штрафують за невиконання зобов’язань?
 11. А мені прийшло і 100 золота теж. Правда хвилин 15 чекав.
 12. аналогічна проблема з пінгом. один з 5 приблизно випадає.
×
×
 • Create New...