Перейти до змісту

Бандерштат! Слава Україні!


difoto

Рекомендовані повідомлення

шо не кажіть, а Бандерштат меня познакомил с такими людьми,с которыми и в огонь и в воду.

Слава Україні!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 352
  • Створено
  • Остання відповідь
Люди, це ЄДИНИЙ фестиваль, де грає рок-музика (та й українська музика загалом) на ВОЛИНІ.

Только название какое-то странное у него.. Может там буковку одну надо подправить, не так мрачновато было бы: (Остап) Бендерштат :) Что тот, что другой персонаж не относятся к рок-музыке никаким боком, так что смысл от этого не страдает.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Люди, це ЄДИНИЙ фестиваль, де грає рок-музика (та й українська музика загалом) на ВОЛИНІ.

Только название какое-то странное у него.. Может там буковку одну надо подправить, не так мрачновато было бы: (Остап) Бендерштат :) Что тот, что другой персонаж не относятся к рок-музыке никаким боком, так что смысл от этого не страдает.

А можливо в слові Україна, буквочку "ї" поміняти, бо вона теж багатьом недовподоби??? Звикайте шановні до того, що Бандера і УкраЇна - слова, в яких нічого змінювати не можна, надто багато людей загинули, за ці букви.

І варто ставитись до Бандерштату значно простіше. Якщо Ви живете, ще стереотипами, тим паче треба сходити на цю подію.

Відвідував фестиваль двічі, обидва рази не пошкодував. Найбільше минулого року сподобалась навіть не музика, а різноманітні гуртівні, де можна було послухати і поспілкуватися з цікавими людьми.

Піду цього року також обов'язково.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звикайте шановні до того, що Бандера і УкраЇна - слова, в яких нічого змінювати не можна, надто багато людей загинули, за ці букви.

Пафосно, конечно.. Но как-то опрометчиво ставить в один ряд Бандеру и Украину.. Можно было на волне перестроечного протеста грешить такими вещами- от недостатка знаний и на гребне псевдопатриотизьму, но никак не через четверть века. Тем более, что нынешняя Украина существует не благодаря- а вопреки Бандере и иже с ним.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це все чудово. нічого не маю проти бандерштату. але для того, щоб фестиваль проходив по-людськи, має бути організація як у феста "підкамінь". це, мабуть, єдиний фест, який мені сподобався. там організація була на вищому рівні і всі почувались комфортно. люди п'ють? хай п'ють, поки не буянять. п'яний поліз в бійку? охоронці скрутили і вивели за межі фесту. закинувся наркотиками? охорона скрутила і вивела. блюєш п'яний під сценою? аналогічно. якби така організація була, я б сходив би на бандерштат. а топтати під сценою серед п'яного натовпу, не хочу і не буду. фести для того, щоб відпочивати, а не гидитись від п'яного скота навколо, якому аби напитись. я не кажу про всіх, але на бандерштаті такого чимало. я ж кажу, побажання організаторам фестивалю-не опуститись до рівня обриган-фесту "Тарас Бульба", а навпаки, піднятись до рівня "підкаменя" і навіть до фестивалю "захід".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пафосно, конечно.. Но как-то опрометчиво ставить в один ряд Бандеру и Украину.. Можно было на волне перестроечного протеста грешить такими вещами- от недостатка знаний и на гребне псевдопатриотизьму, но никак не через четверть века. Тем более, что нынешняя Украина существует не благодаря- а вопреки Бандере и иже с ним.

дада. а ще він пив кров польських-російських-жидівських немовлят.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

... от недостатка знаний и на гребне псевдопатриотизьму...

... нынешняя Украина существует не благодаря- а вопреки Бандере и иже с ним...

це чийсь клон чи цілком автономний троль?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дада. а ще він пив кров польських-російських-жидівських немовлят.

В каждой шутке есть доля шутки.

це чийсь клон чи цілком автономний троль?

Не совсем вежливо записывать оппонента в тролли после 2-х сообщений, из которых одно по теме, а второе- ответ на реплику. Надо быть терпимее, уважаемый.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я висновок робив не по кількості повідомлень, а по консистенції вбрасиваємої інформації.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дада. а ще він пив кров польських-російських-жидівських немовлят.

В каждой шутке есть доля шутки.

Надсьорбував?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І знову срач і срач і срач)))

Люди, це ЄДИНИЙ фестиваль, де грає рок-музика (та й українська музика загалом) на ВОЛИНІ.

Критиканчики наші кохані, будьте хоча б у цьому патріотами свого краю, м? :)

от ще грав би не тільки рок - було б на порядок краще

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І знову срач і срач і срач)))

Люди, це ЄДИНИЙ фестиваль, де грає рок-музика (та й українська музика загалом) на ВОЛИНІ.

Критиканчики наші кохані, будьте хоча б у цьому патріотами свого краю, м? :)

от ще грав би не тільки рок - було б на порядок краще

Не згідний :0123:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І знову срач і срач і срач)))

Люди, це ЄДИНИЙ фестиваль, де грає рок-музика (та й українська музика загалом) на ВОЛИНІ.

Критиканчики наші кохані, будьте хоча б у цьому патріотами свого краю, м? :)

от ще грав би не тільки рок - було б на порядок краще

Дайош Арміна Ван Бюрена в Луцьк!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І знову срач і срач і срач)))

Люди, це ЄДИНИЙ фестиваль, де грає рок-музика (та й українська музика загалом) на ВОЛИНІ.

Критиканчики наші кохані, будьте хоча б у цьому патріотами свого краю, м? :)

от ще грав би не тільки рок - було б на порядок краще

Дайош Арміна Ван Бюрена в Луцьк!

хах, а було б цікаво)

просто сам по собі мені фестиваль цікавий... але не фанатію від року і хотів би почути там іншу музику

а то виходить, що прив'язують патріотизм до року... :0157:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дайош Арміна Ван Бюрена в Луцьк!

хах, а було б цікаво)

Нічого цікавого в ван Бюрені у Луцьку не бачу. *троллфейс*

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дайош Арміна Ван Бюрена в Луцьк!

хах, а було б цікаво)

Нічого цікавого в ван Бюрені у Луцьку не бачу. *троллфейс*

"на вкус и цвет..."))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Панове, так там не тіко рок!

Минулого року були і Хорта (а якщо це рок - то я іспанський льотчик), і Тартак (а це далеко не рок) та й куча інших не дж дж дж

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я в Туреччині ледь на Арміна не пішов. Добре вчитався в напис внизу дрібним шрифтом "саундс оф".

Хочу попасти на ОТорвальда та Серцевий напад.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Панове, так там не тіко рок!

Минулого року були і Хорта (а якщо це рок - то я іспанський льотчик), і Тартак (а це далеко не рок) та й куча інших не дж дж дж

а цього року буде Тартак ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Згідно програми, викладеної на оф.сайті фестивал, не буде

іславабогу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

от ще грав би не тільки рок - було б на порядок краще

пжалуста у вєрсаль і шо там ше... здається, року в Луцьку і так, багато не знайдеш...

і взагалі - тема називається "Бандерштат! Слава Україні!". далі - повідомлення - "Героям слава! Хтось збирається на БандерШтат?"

от і обговорюйте це: хто йде, хто ні, чого....програму фестивалю....кому шо подобається і тд і тп... ще не за***ли політичні прерікання таких "національно-бля-свідомих", як в цій темі??? давайте ще в теми типу "музика для душі" чи "кіноновинки" політику привяжіть...пі****ц

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не розумію тих людей які тільки те і роблять, що нікуди ні на які заходи не ходять, а тільки пишуть - це нацики, це фашисти, це бандерівці, ....

Я особисто того року був на фестивалі, особисто я ішов не підтримувати там нац. альянс чи виступати за спорудження пам'ятника, я ішов щоб почути нові молоді гурти, які грають не попсу а як на мене досить часто якісну українську музику, для себе того року багато чого нового дізнався, із гуртів сподобалась Гапочка, Ювелір, Веремій,....

Так, що не обов'язково якщо ти ідеш на Бандерштат це значить, що ти вже бандерівець...

Едине, що не сподобалось те що вони яро рекламували, що для людей із інвалідністю, фізичним обмеженням буде вхід безкоштовним - це не правда, просто не пустили і все людей, сказали, що потрібно за все в цьому житті платити...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, що не обов'язково якщо ти ідеш на Бандерштат це значить, що ти вже бандерівець...

Це, що для вас якесь образливе слово, щоб так говорити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...