Перейти до змісту

Табуреткопоклонничество сучасної церкви?


Рекомендовані повідомлення

Коли вирішив тут перепостити мене роздирало багато сумнівів, це відноситься до релігії чи до політики, чи не спізнився я і ця подія уже баян?

Подія я вважаю дуже неоднозначна, на фоні зафотошоплених годинників, броньованих мерседесів, тепер святих табуреток - виникає питання а куди ж вже далі?

Мені нині все більше стають зрозумілими колишній розгром церкви більшовиками, ще трошки і люди теж почнуть громити цю бізнес-зграю...

Сам сабж цієї теми: В Святогорскую Лавру (Донецкая область) привезли кресло...

А на завершення ще одна непоняточка: до якої степені оболваненим має бути населення (донецкая область) щоб перетворитись в таких маріонеток, це ж купа прихожан без тіні іронії на обличях споглядають цю комедію?

Найбільш цікава думка людей яким справді релігія не пустий звук, а не віздєссущих тролів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є Віра щира, а є показна.

Нажаль багато зараз пихи, блюзнірства, безсовісності, формалізма навіть нетерпимості у церковних справах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є Віра щира, а є показна.

Нажаль багато зараз пихи, блюзнірства, безсовісності, формалізма навіть нетерпимості у церковних справах.

хоча не це саме страшне в вiрi, саме страшне, це слiпий фанатизм

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Подія я вважаю дуже неоднозначна, на фоні зафотошоплених годинників, броньованих мерседесів, тепер святих табуреток

Хоча б пристидити цю бізнес-зграю...

Без коментарів...

post-6584-0-15937700-1342385578_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

табуретка не новина)) це ви про горшок серафімкі свАровскага н чули0000shks.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Горщок від Serafim Svaroffsky це клас!

Підкажіть якщо я помиляюсь, чомусь від українського патріархату я мало таких перлів чую, на мій погляд це саме московський патріархат "фонтанірує" подібним мракобєсієм?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А годинник Breguet РПЦ в ранг цілющих ще не ввела? Він же має такі унікальні, містичні, властивості....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Скромна" монаша "келія" намісника Київської Лаври Павла

Канонічно! Москва адабряє!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...