Перейти до змісту

Вибираю телефон. Що порадите?


Рекомендовані повідомлення

А що скажете за ось цю модель? Якось думав її взяти, але взяв цей так як грошей особливо не було розгулятись. Розумію що в бюджет не входить, але це так, пропозиція.

Симбіан не радив би брати, моливо я не правий і ситуація змінилась, так я я мав діло тільки з сибіаном 9.4, але в моїй Nokia 5800 до супутника підключався від 5 до 30 хв при ідеальній погоді.

Вирішувати вам :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 184
  • Створено
  • Остання відповідь
то альтернатив дві: або Андроїд, або ВінМобайл
візьми сімбиан і не пар мозги хламом на зразок усілякого вінмобайла чи відра, тим більше що і в ціну вкладешься і з функціоналом буде все гаразд.

що саме на симбіані порадите?

рік назад мене тут яросно від ЖеСмартів відмовляли. невже ситуація з ними змінилась?

хоча пропозиція заманлива....

Вполне нормальный смарт как для такой цены, сам таким пользовался, памяти маловато, а в остальном довольно не плохо.

Это дело тонкое, каждому свое...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Симбіан не радив би брати, моливо я не правий і ситуація змінилась, так я я мав діло тільки з сибіаном 9.4, але в моїй Nokia 5800 до супутника підключався від 5 до 30 хв при ідеальній погоді.

Вирішувати вам :)

симбіан 9.4 та S^3 не варто порівнювати, це зовсім різні речі.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

рік назад мене тут яросно від ЖеСмартів відмовляли. невже ситуація з ними змінилась?

хоча пропозиція заманлива....

Нічого там не змінилося. В плані сервісу краще точно не стало, скоріше навпаки. G1362 - моделька доволі непогана. Плюс в тому, що вписується в бюджет. Якщо телефон справний, немає з ним ніяких проблем, то можна брати. Але якщо поламається чи впаде десь, поб'ється дисплей/сенсор, то цілком ймовірно, що вигідніше буде купити інший, ніж ремонтувати цей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

]

однаково мертві речі

однаково???? невже смарти після цього всі вимкнулись і перестали працювати? невже там відмовили якісь конкретні функції? невже програм поменшало і вони перестали встановлюватись чи працювати??? всі ці воплі про "мертвих чи живих" смартфонів не більше ніж результат роботи гугло-зомбатора по мізкам юзерів. мій старічок н-8 хоч як ви кажете мертвий, проте це не заважає йому натягнути цілу армію живих гейфонів та дроїдів, і буде робити він це ще ой як довго незважаючи ні на які воплі гуглозомбатора.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

однаково???? бла-бла-бла

гуглозомбатора

Можна і сьогодні їздити на ВАЗ 2101 і рвати рубаху на грудях - ваші всі вшиві пригнані/з салону іномарки - лайно, от совок зробив техніку - на вікаааа.

Можна і сьогодні носити костюм "Волинь", прати одяг в монстрі "Донбас", освіжатися "Тройним", а ви тут, панімаєш, з своїми Армані, Бошами, Хюгобосами пхаєтесь - урроди...

Карочє, хід мислі я вловив, за живе заділо чи шо.... ;)

Собака гавкає технічний прогрес рухається вперед - караван іде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Порадьте, будь-ласка щось на 2 сімкі. На андроїді, з навігацією, з камерою що має спалах та автофокус, і більш менш нормальною пам'яттю для програм

Дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Порадьте, будь-ласка щось на 2 сімкі. На андроїді, з навігацією, з камерою що має спалах та автофокус, і більш менш нормальною пам'яттю для програм

Дякую.

З написом HTC ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

однаково мертві речі

тільки потім не стидайся його на людях дістати ;)

facepalm.gif

Технічний прогрес само собою, але за новинками не вженешся, а є речі, які просто стабільно працюють, і задовольняють всі потреби власника.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а гуглозомбатор є в кожній прошивці чи тільки в кастомах? чи може можна скачати його з гугл плей? хочу спробувати. запитав в кількох точках гейфон, сказали, що поки таких моделей немає, але можливий передзаказ для користувачів н8.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так ніхто не казав - купуйте топові девайси типу SGS 4 чи HTC One, тільки тільки їх почали контрабасити до нас.

Кожен обирає зручну екосистему, і апарат на свій гаманець\смак\задачі.

Мій порядок юзання звонілок S60>WM 5-6>Android - імхо, кожна з осей була пристойна, правда, на свій час.

Вимоги юзерів ростуть, як і гігабайти\мегагерци\дюйми, контент розвивається ще швидше аніж залізо, від цього нікуди не подітись, це те що нас оточує, тому цілком нормально користуватися сучасною технікою, вона зручна та приємна, а не трястися над олд стаффом..... ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Порадьте, будь-ласка щось на 2 сімкі. На андроїді, з навігацією, з камерою що має спалах та автофокус, і більш менш нормальною пам'яттю для програм Дякую.

Prestigio PAP4500

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Карочє, бла-бла-бла

нема чого сказати по суті так краще помовчіть, не смішіть мої шкарпетки злизаною рекламою :_07:

а не трястися над олд стаффом

отож я й бачу хто над чим трясеться, що аж кипятком ссить при виході свіжого гуглофона :_07:

ну а якщо вже на те пішло що все нове аж настільки краще то знайдіть мені дроїда з таким же функціоналом (навігація з коробки без інету по всій європі, фото, відео, звук, мультимедія, юсб-отг, wi-fi, якість матеріалів) та ціною як у н8, та що там ціна, з будь якою ціною і я вам поставлю хороше пиво, проте впевнений що воно скисне очікуючи результату бо нічого ви не знайдете.

на рахунок того які у вас потреби, проблеми та що ви купуєте для їх вирішення мені абсолютно байдуже, але ссать кипятком леплячи всім мінуса за іншу точку зору реально нагадує зомбоящик :_14:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну а якщо вже на те пішло що все нове аж настільки краще то знайдіть мені дроїда з таким же функціоналом (навігація з коробки без інету по всій європі, фото, відео, звук, мультимедія, юсб-отг, wi-fi, якість матеріалів) та ціною як у н8, та що там ціна, з будь якою ціною і я вам поставлю хороше пиво, проте впевнений що воно скисне очікуючи результату бо нічого ви не знайдете. на рахунок того які у вас потреби, проблеми та що ви купуєте для їх вирішення мені абсолютно байдуже, але ссать кипятком леплячи всім мінуса за іншу точку зору реально нагадує зомбоящик

кажуть в Олиці відкривають нове відділення для надірваних користувачів н8...

п.с. навіть сучасний китаєць об твою чмокію витре ноги, як кличко об голоту

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

теж нещодавно шукав бюджетний смартфон, зупинився на Леново А800. Підходить майже під усі Ваші вимоги. Ціна в Китаї близько 110 дол.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

отож я й бачу хто над чим трясеться, що аж кипятком ссить при виході свіжого гуглофона ну а якщо вже на те пішло що все нове аж настільки краще то знайдіть мені дроїда з таким же функціоналом (навігація з коробки без інету по всій європі, фото, відео, звук, мультимедія, юсб-отг, wi-fi, якість матеріалів) та ціною як у н8, та що там ціна, з будь якою ціною і я вам поставлю хороше пиво, проте впевнений що воно скисне очікуючи результату бо нічого ви не знайдете. на рахунок того які у вас потреби, проблеми та що ви купуєте для їх вирішення мені абсолютно байдуже, але ссать кипятком леплячи всім мінуса за іншу точку зору реально нагадує зомбоящик

Друже, усе з перерахованого, девайс котрим я зараз користуюсь - вміє. Він далеко не топовий, коштує, можливо сотню баксів, а може вже й ні, і да, Андроід там (о ужас) 2.3, вистачає для моїх завдань - цілком. Проблем ніяких немає, окрім цієї незрозумілої бравади над уже лузером сегменту смартфонів, як собі не доказуй - що чорне - то біле, чорним воно по-факту залишиться....

П.С. Обгрунтую при потребі свою точку зору, хоч на 2 листках А4, але то напевне, без толку... ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Dieselsmart, харош рвати дупу. Всі вже зрозуміли, який у тебе кльовий телефон. Я не маю нічого проти N8. Три роки назад це був топовий апарат від Nokia з відповідною ціною і функціоналом, але його час вже пройшов.

Думаю, ТС звернув увагу на ваші рекомендації. Якщо ви ще можете запропонувати такий апарат в гарному стані і за ціною, що вписується в озвучений бюджент, то вам будуть подвійно вдячні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

SunSeth, коли дурням нема що сказати а язик свербить поляпати то й починаються якісь олики, то на Кличків спригують, що ж поробиш, діагноз - ярий мінусовщик.

Deemon, ще один любітель поляпать раз так багато варіантів не бачу від вас жодної поради по суті. ну так що куди пиво везти? що невже облом, лишається зі злості лише мінуснути :_07:, вперед.

Саня, хто дупу рве й так зрозуміло. а про апарат так достатньо зайти на сландо, ємаркет і інші всеукраїнські сайти і все що потрібно знайдеться, за наявності вільного часу допоможу в пошуках.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В самого Н8. Апарат цілком достойний, а якщо прийняти до уваги ціну (б/у можна взяти за 1200..при удачі 1000 грн) - то вважаю, навіть дуже непогано. GPS працює стабільно. "в моїй Nokia 5800 до супутника

підключався від 5 до 30 хв при ідеальній погоді."- можливо, щось було із прошивкою. Регулярно користуюсь навігатором - поки не підводив.

Але, незважажаючи на всю "старість" та "сирість" симби (яку за стільки часу усе ж могли привести до якогось ладу!), підкупив цей смарт чудовою камерою. Аві на 2Гб програє без проблем, кольори сочні, звук із динаміка - дуже пристойний, кращий, ніж в моїй 6233. Повірте, давно користуюсь 6233, у мене їх взагалі 2 і штуки.. але коли хочу послухати музику - вмикаю N8. Якість навіть дуже хороша. Поки не бачив китайців з такими сочним, насиченим звуком. Не приховую, Симба нестабільна в плані сторонніх програм. Інколи і у власних. Але із появою прошивки Белла - ситуація виправилась в кращу сторону. Так що N8 прошу не ображати.)) Якщо хтось запитає мою думку - так, я пораджу цей апарат. І з задоволенням дам покрутити його в руках. Не продаю))

П.С. Про 12-ти мегапіксельну камеру я писав? ..Справа,звісно, не у пікселях, а у лінзі. Але якщо хочете подивитись фото цієї камери - прошу у рубрику "велопокатушки" - остання поїздка у Пляшеву, наприклад, чи на Ковельщину - хто скаже, що за телефон з ТАКОЮ камерою шкода віддати тисячу гривеь?? а в купі із НЕ світлодіодною підсвіткою, а ксеноновий спалах - це, знаєте.. Це, знаєте! Прошу дивитись темку із Тараканова - там видно, ху із ху. по спалахам.

Так, напевно, хто "пищить" за іграми та "наворотами" телефонів - тому тільки галаксі і подавай) Але.. Ціна і головне РОЗМІРИ - хлопці.. N8 ну ніяк не лопата))

...П.П.С. Ненав"язливо:

fc0dcc6f92b4.jpg

969a7a514735.jpg

183edb1da00c.jpg

81a7335bf9b4.jpg

dee79363f740.jpg

e9c54e10fc2e.jpg

dcae887bb232.jpg

df1afb0acc6c.jpg

df1afb0acc6c.jpg

2b2a179eda49.jpg

4fae588359f4.jpg

6f63e21a34eb.jpg

50feee177fe9.jpg

96ac3b13f16c.jpg

cfaeb4efc512.jpg

496e3ff5c817.jpg

35908fd86c5e.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так во но так. але що не говоріть ОС грає дуже велику роль. в тих же програмах, можливостях.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тільки потім не стидайся його на людях дістати ;)

вибачте але таке ляпнути може якесь "школото зомбоване", потрібно понтанутись перед такими ж школоло так купи гейфон-огризок та й понтуйся, мій старічок симбіан нокіа н-8 по тих функціях що мені необхідні натягне всіх ваших гейфонів та дроїдів разом.

От дивлюся я на свій старенький "iPhone", і думаю - чим же він, бідний, більше гейфон аніж та сама "Nokia"?

post-20055-0-17935900-1373974582_thumb.jpost-20055-0-23950100-1373974584_thumb.j

Чи існує статистичне опитування серед користувачів "iPhone" і "Nokia" про їх орієнтацію о_О ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От дивлюся я на свій старенький "iPhone", і думаю - чим же він, бідний, більше гейфон аніж та сама "Nokia"?

Чи існує статистичне опитування серед користувачів "iPhone" і "Nokia" про їх орієнтацію о_О ?

те що компанія єплл перша і єдина яка добавила в свої телефони гей-смайлики(мабуть тому що її керівник гей і йому цього дуже не вистачало для спілкування) та ще й розрекламувала це як шалений прорив(замість того щоб довести до пуття навігацію) - просто вершина геймаразму.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От дивлюся я на свій старенький "iPhone", і думаю - чим же він, бідний, більше гейфон аніж та сама "Nokia"?

Чи існує статистичне опитування серед користувачів "iPhone" і "Nokia" про їх орієнтацію о_О ?

те що компанія єплл перша і єдина яка добавила в свої телефони гей-смайлики(мабуть тому що її керівник гей і йому цього дуже не вистачало для спілкування) та ще й розрекламувала це як шалений прорив(замість того щоб довести до пуття навігацію) - просто вершина геймаразму.

По-перше iPhone придумувала і розробляла ціла купа народу, а не ЇЇ керівник гей. Ідея створення належить Стіву Джобсу (Steve Jobs), який п...сом ніколи не був. Цікаво, а якщо завтра гей-смайлики з'являться на "Symbian" - для вас Nokia N8 теж стане гейфоном? По-друге, на Україні дозволили проведення гей-парадів.. Для вас Україна вже стала гей-країною? По-третє, телефонами "iPhone" користуються ну ду-уже багато просто хороших людей. Я думаю, не варто (безпідставно) ображати їх вибір.

З.і. Користуюся "огризком" з 2010 року, і ніяких нарікань на роботу навігації (як і телефону вцілому) у мене немає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Shabash, якби, якби, якби..... їжте гриби що в роті поросли :_07:

як щось подібне зявиться ось тоді й приходьте. а тим хто дозволив в державі це неподобство "яйца" мало оторвать"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...