Перейти до змісту

Вибираю телефон. Що порадите?


Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 184
  • Створено
  • Остання відповідь

One X Black 3 900 грн

І не погоджуйся на менше.

ого, а де то такі ціни?)

а взагалі можна і Galaxy Note II чи S3, але для гарної звонилки, то троха забагацько грн ІМХО.

Так очевидно де такі ціни. Той хто запостив це повідомлення, у підпису має ссилку на напевно свій інтернет магазин. А продавець зацікавлений продати апарат дорожче)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А продавець зацікавлений продати апарат дорожче)

да, тільки ціни то реально дуже низькі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як говориться, апетит приходить під час їжі...

вже придивлююся до HTC One S, але даний телефон має два мінуси як на мене: перше, це немає підтримки карт пам’яті, а друге - відносно слабкий аккумулятор.

от нема ідельного телефона, кожному не хватає якоїсь дрібниці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 місяців потому...

Ось вирішив підняти тему, бо знову шукаю телефон (смартфон). Але трохи змінилися пріоритети.

Що треба (в порядку зменшення вимогливості):

1. Моноблок. Смартфон

2. GPS (з можливістю писати треки за день та підраховувати відстань і щоб міг працювати без інету) - це головна вимога

3. Прийнятна камера 5-8 Мегапікселів (бажано спалах, деколи потрібно оперативно щось пофотографувати)

4. Wi-Fi (тра по роботі, щоб ноут не совати)

5. 3G UMTS 2100 (WCDMA) телефон і модем HSDPA (не обов"язково, але і не зашкодить)

6. Великий гарний екран

7 Хороша батарея (хоча з пару діб щоб тримала, розумію, що не сумісно з п. 6, але всеж)

8. Дві сім-карти не потрібні, але якщо будуть, то не критично.

До ОС особливих вимог немає, але наскільки зрозумів, то альтернатив дві: або Андроїд, або ВінМобайл. Головне, щоб не висла і програм було б вдосталь під неї...

Бюджет невеликий, в районі 800 грн., тому розглядаються б/в варіанти ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я ж писав:

Бюджет невеликий, в районі 800 грн., тому розглядаються б/в варіанти ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

то альтернатив дві: або Андроїд, або ВінМобайл
візьми сімбиан і не пар мозги хламом на зразок усілякого вінмобайла чи відра, тим більше що і в ціну вкладешься і з функціоналом буде все гаразд.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось вирішив підняти тему, бо знову шукаю телефон (смартфон). Але трохи змінилися пріоритети.

Що треба (в порядку зменшення вимогливості):

1. Моноблок. Смартфон

2. GPS (з можливістю писати треки за день та підраховувати відстань і щоб міг працювати без інету) - це головна вимога

3. Прийнятна камера 5-8 Мегапікселів (бажано спалах, деколи потрібно оперативно щось пофотографувати)

4. Wi-Fi (тра по роботі, щоб ноут не совати)

5. 3G UMTS 2100 (WCDMA) телефон і модем HSDPA (не обов"язково, але і не зашкодить)

6. Великий гарний екран

7 Хороша батарея (хоча з пару діб щоб тримала, розумію, що не сумісно з п. 6, але всеж)

8. Дві сім-карти не потрібні, але якщо будуть, то не критично.

До ОС особливих вимог немає, але наскільки зрозумів, то альтернатив дві: або Андроїд, або ВінМобайл. Головне, щоб не висла і програм було б вдосталь під неї...

Бюджет невеликий, в районі 800 грн., тому розглядаються б/в варіанти ...

http://board.lutsk.u...+продам +gsmart
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

візьми сімбиан і не пар мозги хламом на зразок усілякого вінмобайла чи відра, тим більше що і в ціну вкладешься і з функціоналом буде все гаразд.

тільки потім не стидайся його на людях дістати ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

то альтернатив дві: або Андроїд, або ВінМобайл
візьми сімбиан і не пар мозги хламом на зразок усілякого вінмобайла чи відра, тим більше що і в ціну вкладешься і з функціоналом буде все гаразд.

що саме на симбіані порадите?

рік назад мене тут яросно від ЖеСмартів відмовляли. невже ситуація з ними змінилась?

хоча пропозиція заманлива....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

о, я недавно поміняв телефон, можу порадити. після всієї Н-ої кількості смартів андроїдів і іншої лабуди довго шукав телефон, навіть так ТЕЛЕФОН я б сказав

ось він, мій новий апарат мрії :)

phones-1-xl.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ось мій:

18.jpg.jpg

але я шукаю апарат трохи для інших цілей, де функція телефону буде використовуватись ну майже в останню чергу... в якості резервного каналу зв"язку..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бюджет невеликий, в районі 800 грн., тому розглядаються б/в варіанти ...

китайця не хоч?

поки думаю... а що за китайця хош запропонувати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а що за китайця хош запропонувати?

я не продаю телефонів

просто ти міг би за ці гроші замовити собі з Китаю телефон

щось типу цього

http://www.pandawill.com/simdo-d98-smartphone-mtk6577-dual-core-android-40-45-inch-qhd-screen-4g-tf-card-white-p76921.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тільки потім не стидайся його на людях дістати ;)

вибачте але таке ляпнути може якесь "школото зомбоване", потрібно понтанутись перед такими ж школоло так купи гейфон-огризок та й понтуйся, мій старічок симбіан нокіа н-8 по тих функціях що мені необхідні натягне всіх ваших гейфонів та дроїдів разом.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

що саме на симбіані порадите?

щось конкретне радити не берусь, всіх не юзав особисто, зараз маю нокіа н-8 цілком влаштовує. походи по форуму http://allnokia.ru/ подивись на актуальні моделі, хоча й багато уже знятих з виробництва проте на функціонал це не впливає, а ціна буде нижчою. почитай теми про кожен смарт - відгуків маса, моди, патчі, вобщем там можна знайти абсолютно все що знадобиться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...