Перейти до змісту

Вибираю телефон. Що порадите?


Рекомендовані повідомлення

А по сервісу? Наприклад, скіко буде ватрувать заміна сенсору на вашому Lenovo, ZTE або Huawei?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 184
  • Створено
  • Остання відповідь

Victorius, на іншу китайщину теж. Офіційні сервісні центри в Україні також відкриваються

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не плутайте кЕтаєць і виготовлений в Китаї

А, ти, нам темним розтолкуй різницю? :0157:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Офіційні сервісні центри в Україні також відкриваються

Поки СЦ отримає запчастини, 3 моделі виробник встигне змінити, одноразовість нікуди не подінеться...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вибираю телефон з Безкоштовним GPS до 1000 грн! Головна вимога щоб туди можна було закинути карти і користуватися без використання інтернет трафіку) Поки дивлюся на Nokia 302 але не зрозумію ніяк що там за ЖПС(. Що порадите?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та вже ж нарадили ТС цылу купу - апарат на Андроiдi + navitel чи igo.

Чи Ви думаете вибiр при бюджетi 800 чи 1000 грн сильно вiдрiзняется?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що скажете про цей Samsung Omnia Lite GT-B7300? Пропонується для обмну на мій Samsung GT-В7722 duos.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я б не радив. Ще коли прочитав ось це повідомлення, то хотів написати, що Omnia не варто розглядати як варіант, хоча він й самий дешевий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Basil, а я б обміняв... колись юзав цей смарт... Доволі непогана річ) Як для мене то екран трішки замалий, але GPS та всі подібні функції працюють гарно! Та й софту трохи є...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Kompolom, Basil

можливо зацікавить http://board.lutsk.u...s-a510e-prodam/

установлений Навітел з картами 2012 року,

Безкоштовний GPS
- абсолютно безкоштовне користування :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Порадьте телефон б/у з б"юджетом до 1600грн щоб була якісна зборка, камера 5 - 8 мп,проц хороший і відео та тривалим часом користування від батареї.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://rozetka.com.ua/huawei_ascend_y300/p270670/ є ось такий в наявності, на дві сім, сертифікований,рік гарантії. Ціна буде 1350 грн.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а що порадите менi,бордiвцi ? :g15:

люблю телефони з клавiатурою qwerty

як варiант розглядала Blackberry ,в якому iдеально поеднаннi qwerty та сенсорний екран ,та мое кохання всiляко мене вiдмовляе.

чи ,все таки варто змиритися з сенсорною епiдемiею ? :g12:

Iphone 5 чи Samsung Galaxy S4? якому апарату Ви надали б перевагу aбо й вже зробили вибiр ?

можна в приват!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Samsung Galaxy S4

Абсолютно нема за що платити такі гроші. Ні впізнаваного дизайну, ні якихось унікальних можливостей.

Так що якщо хочеться взяти щось круте, краще вже iPhone.

Або зробити попереднє замовлення Ubuntu Edge, такого точно ні в кого не буде :)

ubuntu-edge-main.png

а чи варто купляти ось такий http://keddr.com/201...yiy-superfon/ ??

ціна питання?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а що порадите менi,бордiвцi ? :g15:

люблю телефони з клавiатурою qwerty

як варiант розглядала Blackberry ,в якому iдеально поеднаннi qwerty та сенсорний екран ,та мое кохання всiляко мене вiдмовляе.

чи ,все таки варто змиритися з сенсорною епiдемiею ? :g12:

Iphone 5 чи Samsung Galaxy S4? якому апарату Ви надали б перевагу aбо й вже зробили вибiр ?

можна в приват!

Пораджу все таки спробувати ожину, сам довший час користуюсь. Якщо цікавить клава + сенсор, то 9810, 9790,9900,Q10, не за горами Q5. Імхо серед цих найкращий 9790. А хочеться повність сенсор- будьласка Z10, або торчі 9850, 9860. Але все залежить від бюджета. Імхо- для мене зручнішого тела не існує. Доречі на Десятки конвертуються додатки з Андроїда :_04: , хоча на даний момент і рідний маркет виглядає достойно. Єдине, що голосовий-відео Skype є лише на 10-ах...

P.S. Забув із сенсорних ще є Curve 9380.

Iphone 5 чи Samsung Galaxy S4? якому апарату Ви надали б перевагу aбо й вже зробили вибiр ?

можна в приват!

Добав сюди у порівняння Z10!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

EleKtrik, в Z10 камера трохи гірша за попередні два варіанти. Думаю, теж важливий критерій

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

EleKtrik, в Z10 камера трохи гірша за попередні два варіанти. Думаю, теж важливий критерій

Ти порівнював всі три ревізії Z10, і з якою версією ПЗ? :_04: Для нашого регіону найбільш оптимальна( та і взагалі то найбільш сбалансована) s2. Та і в інших ревізіях імхо цілком достойні апарати, а на рахунок камери- звісно, то не дзеркалка :_07: . З поставленими задачами справляється, але зі зниженням освітлення- проблема із шумами, як і у всіх звонящих фотоапаратів...

Та і paksivatova , ні слова не казала про камеру!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

EleKtrik, в Z10 камера трохи гірша за попередні два варіанти. Думаю, теж важливий критерій

Ти порівнював всі три ревізії Z10, і з якою версією ПЗ? :_04: Для нашого регіону найбільш оптимальна( та і взагалі то найбільш сбалансована) s2. Та і в інших ревізіях імхо цілком достойні апарати, а на рахунок камери- звісно, то не дзеркалка :_07: . З поставленими задачами справляється, але зі зниженням освітлення- проблема із шумами, як і у всіх звонящих фотоапаратів...

Та і paksivatova , ні слова не казала про камеру!

по телефону я дзвоню,пишу смс та ходжу в iнтернет - пiд такi параметри пiдходять практично всi мобiлки,

для мене прiоритет - щоб телефон подобався i швидко думав,а подобаюься з qwerty....

камерою дуже рiдко користуюся ,тому яка вже буде

(хочу змiнити свою рiдну нокiю Е72 , бо довго думае... i це дратуе )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бюджет?

не обмежений

якщо менi подобаеться - то я зачекаю,знайду ,зароблю необхiдну суму

а якщо не подобаеться - то й на дешеву цiну не спокушусь

але моральний бар'ер зараз встановлений 6 тисяч :g10: бо за бiльше то i ноут нормальний можна взяти

p.s. стала розглядати iphone як варiант(хоча до того взагалi на них увагу не звертала),бо на них е рiзнi чохли чи то бампера ,хто як називае , тобто можна пiдiбрати пiд настрiй,колiр взуття чи плаття :g07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...