Перейти до змісту

ПРОПОНУЮ відпочинок на озері Світязь


jack74

Рекомендовані повідомлення

Отже, мопед не мій :)

Колега здає окремі кімнати в одно- та двоповерхових будиночках на власному дворі в с. Світязь, поруч біля табору "Чайка".

Гарячий та холодний душ, "Русская баня", бесідки, мангал, дрова, човен, рибальські знаряддя і т.д.

Вода - криниця і свердловина.

Кухня - загальна, 6 холодильників, 2 електроплити.

Є кімнати з холодильниками та телевізорами (інтернету нема :) )

Ціни - 50-60 грн.

Контактні телефони: 097 4803274 Сніжана, 097 3866424 Руслан.

post-8369-0-58306100-1341572901_thumb.jp

post-8369-0-55053000-1341572908_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сам їду туди чи сьогодні ввечері, чи завтра зранку... Повернуся - додам фотки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Одессі з однієї людини беруть 50 грн,а в гуртожитку можна зняти кімнату за ці гроші.Не бачу сенсу їхати на Світязь

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Одессі з однієї людини беруть 50 грн,а в гуртожитку можна зняти кімнату за ці гроші.Не бачу сенсу їхати на Світязь

Сенс у відстані.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Одессі з однієї людини беруть 50 грн,а в гуртожитку можна зняти кімнату за ці гроші.Не бачу сенсу їхати на Світязь

Кожному своє... Я не бачу сенсу їхати у брудне велике місто з переповненими пляжами, щоб покупатись у брудному морі (біля берегів Одеси воно саме таке)

Якщо вже на море, то однозначно південний берег Криму

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ціни - 50-60 грн.

То із людини, чи за кімнату :huh: ?

за людину, звичайно :)

В Одессі з однієї людини беруть 50 грн,а в гуртожитку можна зняти кімнату за ці гроші.Не бачу сенсу їхати на Світязь

По-перше, а чому на Світязі мають брати меньше? Та й 50 грн - це не та сума, щоб казати, що це багато.

По-друге, Одеса - це бруд і сморід. Море - холодне. Для дитини - взагалі нема про що сперечатись. Хіба що щоб показати порт та великі кораблі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не розумію порівнянь моря і Світязя.Я кожен рік їзжу 1 раз на море та 3-6 разів на Світязь.Вже мабуть 10-15 знайомих з Київа та східної України їздили на Світязь(а їм набагато довше їхати ніж нам) - всі залишились задоволені!!!

Думаю 50грн це цілком адекватно(щоб потім ще за людьми прибрати,попрати),але хотілось би побачити фото

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ціни - 50-60 грн.

То із людини, чи за кімнату :huh: ?

за людину, звичайно :)

В Одессі з однієї людини беруть 50 грн,а в гуртожитку можна зняти кімнату за ці гроші.Не бачу сенсу їхати на Світязь

По-перше, а чому на Світязі мають брати меньше? Та й 50 грн - це не та сума, щоб казати, що це багато.

По-друге, Одеса - це бруд і сморід. Море - холодне. Для дитини - взагалі нема про що сперечатись. Хіба що щоб показати порт та великі кораблі.

По-перше, а чому на Світязі мають брати меньше? - А дешевше знімати квартиру в Луцьку чи Києві?

По-друге, Одеса - це бруд і сморід. - Був у серпні сороду не замічав)А на початку сезону ,то море порівняно чисте.А зі Світязя бруд якимось дивним чином зникає?,а

Море +24 - це не холодно, і погода там практично завжди сонячна.

Одеса - велике місто зі своєю історію і сотнею цікавих місць , а не "Хіба що щоб показати порт та великі кораблі.".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

VoLLuMe, і до чого тут ціна зйому квартир? Ціни на квартири залежать від багатьох чинників (зарплати Києва й Луцька ти ж не порівнюєш ;)), а от смітимо й, перепрошую, какаємо ми однаково, що на Світязі, що в Одесі :) То чому прибирати за нами в Одесі має бути дорожче, ніж на Світязі :)

Звичайно, Одеса - Велике місто (не в сенсі розміру, а в сенсі значимості), але я мав на увазі по відношенню до дітей, малих дітей

... Для дитини - взагалі нема про що сперечатись. Хіба що щоб показати порт та великі кораблі.
Їм, ти знаєш, якось все одно, яка в того міста історія... Їм треба мілкий теплий пляж...

"Море +24 градуси"? це вже як кажуть "як молоко"... гм... ніколи там такого теплого моря не заставав...

Зрештою, цей топік не для порівняння чогось з чимось. Море є море, а Світязь - є Світязь. Кожен сам обирає собі, що йому до вподоби.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

ТС, фотки викладіть, якщо є

я в там не був, вже не стало вільних місць, поки я впевнився, що їду :) Я був на Пісочному.

Але ми домовились, що сьогодні я перетягну фотки, які він сам робив, так що скоро :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Викладаю фотки, що робив власник "бази відпочинку" :)

Правда, по його словах, вони вже трішки застаріли, вже щось там ще змінилося, тому свіжі він ще зробить і я їх тут теж викладу...

Внутрішнього інтер'єру кімнат в цій "фотосесії" нема, я йому на цей недолік вказав, він обіцяв виправитись :))

Швидше за все, це з наступного понеділка буде...

Ну а поки - маємо те, що маємо :)

post-8369-0-89845200-1342445428_thumb.jp

post-8369-0-72407700-1342445456_thumb.jp

post-8369-0-30261500-1342445486_thumb.jp

post-8369-0-84139000-1342445517_thumb.jp

post-8369-0-48104400-1342445548_thumb.jp

post-8369-0-53082400-1342445578_thumb.jp

post-8369-0-95977600-1342445606_thumb.jp

post-8369-0-76150400-1342445635_thumb.jp

post-8369-0-17553100-1342445665_thumb.jp

post-8369-0-72353900-1342445694_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

скільки там метрів до пляжу получається?

330 метрів до найближчого (якщо він ще не зробив прохід напряму через сусідів), і десь 600 метрів до пляжу навпроти ринку, "рибацького куточка"...

post-8369-0-86418600-1343465381_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

330 метрів до найближчого (якщо він ще не зробив прохід напряму через сусідів), і десь 600 метрів до пляжу навпроти ринку, "рибацького куточка"...

Далекувато за такі гроші. Та і пляж з мулистим дном.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Море є море, а Світязь - є Світязь. Кожен сам обирає собі, що йому до вподоби.

Погоджуюсь море і велику калюжу порівнювати не доцільно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"велику калюжу"?! :_09: Хлопче, певно тато в дитинстві тебе обманув, коли казав, що привіз тебе на Світязь.

Люди з усієї України їздять, навіть з Росії, Польщі та й Білорусії! Певно, то жаби...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

jack74, Мені світязь також не дуже. Чесно. Я коли вперше приїхав туди, саме такі слова я і сказав.

Не вразило!

На Волині є дійсно гарні озера! Особисто для мене Світязь в їхнє число не входить. Нажаль.

Можливо, через величезну кількість"відпочиваючих", і через той срач, що там розвели.. не знаю. Дітям так - класно не глибоко, тепло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Світязь, він різний. Є місця дійсно засрані, і крім відрази нічого не викликають, а є місця, які тільки віршами можна описувати.

Я не переконую нікого, але й калюжою обізвати, це вже перебор.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо хтось приїхав на Світязь переповненою маршруткою, пів-дня шукав де поселитись, врешті-решт під вечір взяв "аби де переночувати", далі села Світязь не виходив і крім "пляжу" проти базару інших місць не бачив, то я розумію емоції і враження тієї людини.

Але це не весь Світязь. Якщо ти туди приїздиш на машині чи на велосипеді, і ти маєш можливість покатати по всьому берегу, навколо Світязя, то там є безліч незабутніх куточків. Є навіть такі місця, де можна відчути себе як на безлюдному острові, де не ступала нога людини.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...