Перейти до змісту

Чи вивчив хтось англійську самостійно?


jack74

Рекомендовані повідомлення

Цікаво, чи є тут такі, що самостійно вивчили англійську розмовну (мається на увазі не читати, а розмовляти)?

Не в школі, не з репетитором, не на курсах, а саме САМОСТІЙНО! Чи то по книжках, чи то по методиках, неважливо, ключове тут "самостійно", тобто без будь-якої сторонньої допомоги живої людини.

Чи реально це?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Напевно є дуже організовані та цілеспрямовані люди, яким вдалося вивчити англійську/німецьку/французьку самотужки лишаючись вдома, в Україні. Але опанувати іноземну значно більші шанси коли перебуваєш у середовищі, де лише нею можна спілкуватися, або, ще краще- це спілкуватися з носіями мови.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

таких посилань я й сам можу знайти з сотню :)

я не запитував про курси чи методики. Я запитую, чи Є ТУТ хтось, хто вивчив сам

Напевно є дуже організовані та цілеспрямовані люди, яким вдалося вивчити англійську/німецьку/французьку самотужки лишаючись вдома, в Україні. Але опанувати іноземну значно більші шанси коли перебуваєш у середовищі, де лише нею можна спілкуватися, або, ще краще- це спілкуватися з носіями мови.

ну це й сліпому ясно :) В тому то й суть запитання (читай вище)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

всі хто вивчив, зробили це самостійно :)
, але за допомогою (необхідне підкреслити): підручників, учителя, "живої" практики, онлайн-шкіл... ;)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

всі хто вивчив, зробили це самостійно :)

ніхто нікого ніколи нічому не навчить.

будь що вивчити можна тільки самостійно :)

Меньш вумнічай ;) Ти добре зрозумів запитання :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

для цього потрібно багато працювати,

питання типу "Хто їздив у Львів велосипедом Україна?" =), тобто:

навіщо ігнорувати репетиторів та розмовні курси(хоча ці можна замінити скайппом). Викорустовуйте все що вам здається допоможе

схожа тему була ось тут , до речі за ці останні пів року я продовжую переглядати все тільки на англ та ходити до репетитора, виписав вже 1500 слів у зошит(знаю відсотків 70 з них =(, але по ходу вловлюю майже всі - це з тих слів що у зошиті)

все вирішує бажання, якщо сьогодні ви вчите англ а через тиждень малюєте портрети то не одного не другого знайте що у вас не вийде

зареєструвався на сайті знайомств США :_08: і прийняв вже 2 звінка по скайпу від піндосів, дві америнаки по 30-40 познайомитись, в одної цікавий акцент був, певно англ не її рідний тому попрощався з нею швидко.

Страшно розмовляти? то нашо тоді вчите? Я через все це вже проходив і повірте ви самі знаєте відповіді на всі свої питання - головне що вам заважає це лінь і "трусость"

Чи реально це?

Я впевнений що ні(так само вважає і моя репетиторка з англійскої, так як на схожу тему ми з нею балакали) ,

Питання стояло "Чи реально самому навчитись розмовляти".

Самому можна навчитись слухати і розуміти, але розмовляти не вийде. Я вам навіть скажу більше, є люди які вміють дуже гарно розмовляти, майже без акценту, але розуміють ну відсотків 10-20 з того що до них говорять, це типу дипломати, менеджери крупних компаній які працюють з клієнтами з помічниками-перекладачами. В них гарно поставлена вимова(лінгвісти вміють це робити) але англійської в голові нема - є тільки заученні фрази.

Тому розмова і розуміння мови між собою не звязані практично, хіба зможете говорити фразами які вловили(як попугай)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

доречі було приємно мені почути те саме до я описав по силці вище ось від цієї баришні. Яка по суті повторила все до чього я самостійно дійшов:

це безкоштовні курси англ мови від вчительки з Канади, там є і інші вчителі, тем багато, хватить на місяць, конспектуйте основне щоб потім повторити і краще запамятовувати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Блин из-за 4 лет в лингвистической гимназии и 5 лет на факультете Прикладной лингвистики я не могу ничего написать в этом треде

Oh_god_why.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А всетаки, якісь конкретні методи, хто як самостійно вчив? Репетитор звісно штука корисна і потрібна але не всі мають кошти і тому тема самостійного вивчення така актуальна. Я в основному працюю з англійськими текстами технічного спрямування і читаючи їх розумію 80-85%, але помітні дуже великі проблеми з художніми творами і просто розмовою. Зараз вирішив для себе спробувати почитати твори в оригіналі на англійській, з словником. Не знаю на скільки це дієво, перевіримо. Ще люди слухають аудіо записи, але мені здається, щоб слухати треба вже мати хороший рівень знань.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Самостійно вивчили англійську розмовну (мається на увазі не читати, а розмовляти)

взагалі як це ти собі представляєш? типу стоїш біля дзеркала:

- Hello, you may call me Jack74

- I am Anna.

- Anna, you are very handsome!

- Oh, thank you :_10:

XD

без практики ніц не буде!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось вчора побачив, доволі така крута штука. Дивився тільки заради інтересу, що ж то за методика, бо сам англійську вивчаю на курсах. І знаєте, мені сподобалось:

http://www.youtube.com/watch?v=fI2J3IT7Ozg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фільми на аглійскій, книжки, живе середовище, таке є в нас купа груп з англомовними іноземцям (безкоштовна).

В мене друг тільки і так вивчив. А в іншого батько вивчив лише дивився фільми на англійській, шукаючи в словниках незнайомі слова.

Но єдине скажу на все треба терпіння, якщо не закидати початого то можна все

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось вчора побачив, доволі така крута штука. Дивився тільки заради інтересу, що ж то за методика, бо сам англійську вивчаю на курсах. І знаєте, мені сподобалось:

http://www.youtube.com/watch?v=fI2J3IT7Ozg

рівень 2-3 классу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось вчора побачив, доволі така крута штука. Дивився тільки заради інтересу, що ж то за методика, бо сам англійську вивчаю на курсах. І знаєте, мені сподобалось:

http://www.youtube.com/watch?v=fI2J3IT7Ozg

рівень 2-3 классу

Дай вгадаю, ти подивився тільки 1й ролик і то проклацавши...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вважаю, що самостійно мало що вивчиш, хіба певний набір слів. Ті люди, які кажуть. що вчили самостійно, тільки думають, що вони знають мову. Ну мають якийсь рівень, ну зможуть підтримати просту розмову, для мене - це не знання мови. Має бути хтось, хто виправляє, хто грамотно пояснить граматику, хто підказує, як краще і де краще вжити той чи інший вираз. Звичайно, в ідеалі - це і хороший вчитель/репетитор/викладач, і спілкування з носіями мови, і фільми, і книжки в оригіналі, все, що пов"язане з мовою, яку вчиш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

короче, поки що самостійників тут не з'явилось, я так розумію...

Дівчатка та хлопчики :) я не запитую, як хто вважає... Я хочу тут почути щось типу "Я сам/сама вчився/лася, не вийшло", чи "Я сам/сама займався/лася, і вже спілкуюсь"... Тобто цікавить Ваш ВЛАСНИЙ ДОСВІД, а не демагогія, розумієте :) (без образ ;) )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дівчатка та хлопчики :)
Може пані та панове? :)

Мусьє Дрім, де ти їх бачиш? :) вони були за Польщі, сер ;)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось вчора побачив, доволі така крута штука. Дивився тільки заради інтересу, що ж то за методика, бо сам англійську вивчаю на курсах. І знаєте, мені сподобалось:

http://www.youtube.com/watch?v=fI2J3IT7Ozg

рівень 2-3 классу

Дай вгадаю, ти подивився тільки 1й ролик і то проклацавши...

схоже на "Квантова фізика для блондинок"... Рівень вчителя сильний, він оперує такими поняттями як "модальні дієслова" даже не пояснюючи їх смисл, тому вони поверхнево пролітають все, тут саме вивчення розмовної, як наприклад ви приїхали до товариша закондон який вільно володіє і задаєте йому питання як що сказати, а він прямо перекладає, типу

- "Как сказать "я не знаю можна ли ему звонить"

- "I dont know if I should call him"

- То есть "if" это как "ли"

- Да но больше мы используем if как "если"

- То есть if это как "если" только без "ес" просто "ли"

это с 13-й части ))))

да и само название не чем не попахивает?

Полиглот. Выучим английский за 16 часов!

в коментах к ролику срач полный )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дівчатка та хлопчики :)
Може пані та панове? :)

Мусьє Дрім, де ти їх бачиш? :) вони були за Польщі, сер ;)

Хай навіть "леді та джентльмени". Тут таке враження складається що ти такий дорослий і розумний, що всі інші аж "хлопчики і дівчатка". ;/

По темі і не по темі у мене - все. :0011:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

повністю підтримую Olesya,

самому неможливо навчитись грамотно говорити іноземною, єдине виключення - вчити мову в середовищі носіїв.

вміння порозумітись з іноземцем не означає володіння іноземною

"мая твая нє панімать" - це не знання мови

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поліглот орієнтований на базовий рівень інглішу, тобто читати треба вміти і знати слова, якщо із нуля то це буде не так легко як кажуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доведеться перефразувати запитання :) ХТОСЬ ПРОБУВАВ?

ну і не буду раз тобі так тяжко :)

ще скажи, що ти образився :) та ну :):_26:
Тут таке враження складається що ти такий дорослий і розумний, що всі інші аж "хлопчики і дівчатка". ;/
і ти теж образився? :) ну прям дитсадок ;)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я ще досі пробую, слова черпаю тут а також із музики, фільмів(але занадто швидко бубонять, не встигаю доганяти), ютюба(різного виду відео від

до таких), але цього мало :( і не все ще розумію, але в цілому ясно про що йде мова.

Звісно ж було б чудово поїхати десь на захід де спілкуються на сабжовій мові, або спілкуватись із носієм як казали це ідеально, самому значно важче... але як там кажуть? головне мотивація ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...