Перейти до змісту

lerov

Рекомендовані повідомлення

вода оконська..джерельна

доставка по Луцьку..20 грн. - 19 літрів

давно вживаю..

коли в Маневицьких краях - набираю прямо в с.Оконськ

коли немає змоги поїхати - замовляю тут - 0508844029

те що він не плює в воду і набирає її саме в Оконську - даю гарантію

п.с. доречі якщо скажете що від мене - перший бутль Вам буде в подарунок.

якщо зважитесь замовляти - напишу Вам в приват пароль))

п.с.2

доречі щодо Вашого "Брати з джерел і кожен раз хвилюватись чи ніхто не "плюнув в криничку" не хочеться."

Ви хоть раз були в Оконську де набирається джерельна вода?

там вода б'є з-під землі під великим тиском - який розумні люди направили в потрібному напрямку за допомогою пл.труби.

щоб плюнути в воду - це потрібно під землю на 100 метрів заритися - і там плювати)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 81
  • Створено
  • Остання відповідь

вода оконська..джерельна

давно вживаю..

замовляю тут - 0508844029

Підтримую і раджу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вода оконська..джерельна

Скажіть будь ласка, а хтось проводив аналіз тої води? Є якісь сертифікати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а ще оконська вода не піддається газуванню-насиченню Со2,й також не замерзає)))))

є навіть анекдот місцевий про воду з оконську,водій мовляв тосол дороговусто заливати в радіатор,то йому й порадили,а ти залий воду з оконських джерел вона ж не замерзає))))

post-8530-0-63102400-1415090281_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

Підкажіть будь ласка, можливо хто купував кулер для води. Де краще брати? Також цікавлять надійні та перевірені продавці води

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитувати

доречі щодо Вашого "Брати з джерел і кожен раз хвилюватись чи ніхто не "плюнув в криничку" не хочеться."

хорошій воді слюнька не пошкодить)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я зараз "присів" на воду з автомата, їх поки два у Луцьку скоро буде більше,один біля магазину Салют що напроти обласної лікарні, другий прям напроти дитячої поліклініки.Там "тіпа" сім  ступенів очистки + мінералізація по бажанню.Мені поки все подобається і смак(особливо мініралізована) і ціна,звичайна очищена вода 0.50коп.за літр, з додаванням мінералів 0.60коп.за літр, як на мене дуже дешево.Ото собі приїхав зі своїми бутлями(в мене два по 6л.) один бутель простої беру для кавоварки,чай і т.д. ну і п"ю також,виходить 3грн.(смішно нє?) а другий 3.60грн.(ну ви зрозуміли + якісь там мінерали)чисто пити,Принцип який,а простий,як звичайний автомат з кавами,чаями,тільки вставив свій бутель,хоч бутилку 1.5(1.80 виходить) хоч відро став пофік:),всунув гроші,вибрав воду, натиснув пуск, і усьо дві хвилинки і пий заливайся:).Ще дуже зручно,що там постійно сидять дівчата які без проблем і завжди розмінюють гроші на малі(їхня робота),щоб було що пхати у автомат.

ЗІ: не буду вумнічати на рахунок її якості,бо не знаю, мені смак подобається,думаю краще ніж з під крана)) а купувати в бутлях по 6л. і платити приблизно 25грн.+/- для мене дорого,десь возити немає часу, в бутлях 18.9л.замовляти просто не подобається(пив багато різної) чи вони щось добавляють,чи що,не знаю, ну короч то таке,поки так,і дешево і зручно,і ще говорили що пару нових точок відкриється,на 40кварталі,ГПЗ, мені зручно,їжджу по роботі став бігом набрав і все,ну ось якось так.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну це осмос звичайний, я його впринципі не вважаю хорошою водою, просто чистою. Вже давно його поставив. З нашою водопровідною системою фільтрів вистачає на 3-4 роки щоденного використання. Зараз ще й на роботу ношу, бо з крана реально вапно якесь подається. Накипу немає. Чайник юзається по 10 років і в середині новенький і чистенький. Якщо вже щось більше від води потрібно, то все ж джерельна (оконська) чи артезіанська (баївська). До Оконська далеко, в Баєві щоб добратись до джерела по коліна в болото потрібно влізти, бо кожен хоче поближче, землю зорюють просто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Десь кажуть є джрело відразу за містом по вул.Ковельській вродь в Зміїнці чи троха далі(короч відносно дуже близько),не знаю,але десь там є точно,я вже збираюся з рік туди податися і набрати,але щось не тейво, не виходить,але поїду 100% хать но якось настроюся то пошукаю:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

50 хвилин тому, yura-patriot сказано:

Десь кажуть є джрело відразу за містом по вул.Ковельській вродь в Зміїнці чи троха далі(короч відносно дуже близько),не знаю,але десь там є точно,я вже збираюся з рік туди податися і набрати,але щось не тейво, не виходить,але поїду 100% хать но якось настроюся то пошукаю:)

Відразу за мостом при в'їзді в с.Милуші поворот вправо, спускаєтесь вниз, далі знову правіше. Від траси метрів 100.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, romaxa11 сказано:

А що за джерело? Хтось склад воеревіряв?

Їздить до джерела багато людей, на зовсім не дешевих авто. Теоретично, забезпечені люди без аналізу якості, не стали б вживати воду.  

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Справа в тому, що навіть супер очищена осмосами шмосмасами вода насправді виявляється  просто дистильованою.

Тобто вона чиста абсолютно, але НЕКОРИСНА.

Молекули води є диполями і відповідно від заряду можуть утворювати самі різноманітні комбінації.І вони ,,памятають,, про всі шкідливі домішки, котрі були у воді до очистки і все одно утворюють такі самі структури, як і до очистки.

Тому найкорисніша та вода, котра ніколи з домішками не контачила взагалі, Добута з глибин юрського періоду, коли ще ніякої хімії не було, або з льодовиків Антарктики. Оце є природнє насправді.

А вода з крану після осмосу- все одно що олія , в якій вже щось смажили, а потім очистили.

Ви б купили?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 хвилин тому, Nokian сказано:

 але НЕКОРИСНА.

 

)))Особисто у мене життєвий підхід до води,це-головне що б у неї як омога меньше було всякої гадості,а про користь,спорити непереспорити)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, Nokian сказано:

Дистильований вода, нєт ні пользи, ні врєда.

Не спорю,але головне "ні врєда".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Я теж за те, що б не було шкоди, Але з дістильованою - є ньанси..

"Постоянное потребление дистиллированной воды приносит непоправимый вред здоровью человека по причине создания дисбаланса водно-солевого баланса. Неуравновешенность возникает при несовпадении pH - водородного показателя крови человека и дистиллированной воды."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 04.11.2014 at 10:38, rulon сказал:

а ще оконська вода не піддається газуванню-насиченню Со2,й також не замерзає)))))

є навіть анекдот місцевий про воду з оконську,водій мовляв тосол дороговусто заливати в радіатор,то йому й порадили,а ти залий воду з оконських джерел вона ж не замерзає))))

post-8530-0-63102400-1415090281_thumb.jp

це ще не вся історія. В результаті в того водія після морозу розірвало радіатор і рубашку охолодження мотора. Замерзає оконська водичка аж бігом, як і будь-яка інша. Просто там де бьє джерело, від швидкого водообміну вона не встигає охолонути до температури замерзання. Стандартно із землі вона виходить +7 градусів по цельсію. Далі або в трубу з якої її і набирають в бутилі, або в ставки для риби. Це теж саме що швидка гірська річка яка ніколи не покривається кригою.
А от чи робив хто аналіз луцької водопровідної води? Що із неї потрібно видаляти і які саме фільтри бажано ставити?
Задумався над встановленням фільтру в квартиру, думаю чи простий механічний на проточну , чи ЗО .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

29 хвилин тому, SergeyS сказано:

А от чи робив хто аналіз луцької водопровідної води?

результати аналізу будуть дуже сильно залежати від точки забору води на аналіз ;)

у водопровідну мережу подається чиста артезіанська вода.

а далі - шлях буває дуже різним...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

На рахунок оконської води мені лікар казав, що її не можна постійно вживати, бо в ній багато солей різних і мінералів, вони можуть відкладатись в нирках.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що точно віомо- так це великий вміст срібла в оконській водичці. ЇЇ справді не можна пити на постійній основі. Про шкоду срібла в великих кількостях можете знайти в гуглі. Щодо вмісту солей- то швидше навпаки, їх там дуже мало.
Крім того, в ставках навколо оконьского джерела не дуже добре ростуть водорості. А ще, оконську водичку можна місяць возити в  пляшці в авто, і їй нічого не станеться. Ніяких запахів, присмаків і тд.

ПС : Виріс за 5 км від джерела (Маневичі) в дитинстві частенько заради розваги катались туди на вело, просто щоб водички випити. А "ровери" у нас були Десна, Україна та Аист від ММВЗ. Про  МТБ і  Шосери  навіть і не чули тоді.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Маю вдома Аляску i на здоров'я не жалiюся. В нирках камені можуть з'явитися у тому випадку, коли виробник не дотримується встановленних стандартів і насичує воду як йому заманеться.

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...
  • 2 тижня потому...

Брали "Йодіс-Лазурну" колись на роботі..не дуже сподобалась, наліт якийсь в чашці інколи з'являється, тому її не буду радити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...