Перейти до змісту

lerov

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 81
  • Створено
  • Остання відповідь

Я замовляю у водоканалі та фільтрую зворотнім осмосом. Колись рахував скільки коштуватиме літр води з урахуванням всіх витрат (власне вода, відтоки, сама система зворотнього осмосу, фільтри) то виходило десь в районі 4-6 копійок літр.

І одна з багаточисленних переваг, про які говорилося і в інших темах, я використовую цю воду всюди, тобто неекономлю. В суп, кампот, навіть картоплю чи кашу як варю - то тільки на чистій воді.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Точно так же ЗО і вода з крана. Думаю установка окупиться до НР, + здоровя покращилось за 1міс. використання... Те що відчулось звичайно, загальний стан ще рано говорити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я замовляю у водоканалі та фільтрую зворотнім осмосом. Колись рахував скільки коштуватиме літр води з урахуванням всіх витрат (власне вода, відтоки, сама система зворотнього осмосу, фільтри) то виходило десь в районі 4-6 копійок літр.

І одна з багаточисленних переваг, про які говорилося і в інших темах, я використовую цю воду всюди, тобто неекономлю. В суп, кампот, навіть картоплю чи кашу як варю - то тільки на чистій воді.

Одна проблема що вода після зворотнього осмосу - ПОВНІСТЮ мертва, від неї користі набагато менше чим шкоди. Думаю заказувати "Єко", вони пишуть що вона артезіанська і без очистки(але писаному я щось мало вірю), тому тільки поки думаю. Знайомий каже що від неї хоть рибки не дохнуть як від осмосу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я замовляю "Аляску" ціна 30 гривень за 19 літрів.

Також замовляю "Аляска", водичка смачна, уточню тільки, що привозять вони 2 бутля відразу (60 грн.).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Одна проблема що вода після зворотнього осмосу - ПОВНІСТЮ мертва, від неї користі набагато менше чим шкоди.

Ну для цього треба попробувати, а то кажуть багато, а правда у всіх різна...

Тим паче мінералізатор навіщо?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Одна проблема що вода після зворотнього осмосу - ПОВНІСТЮ мертва, від неї користі набагато менше чим шкоди.

Ну для цього треба попробувати, а то кажуть багато, а правда у всіх різна...

Тим паче мінералізатор навіщо?

Щодо правди повністю згідний! Багато хто що пише, а хто правий хз.

А щодо мінералізації це те саме очищене повітря із запахом сосни і повітря в сосновому бору. Вроді і повітря але дуже різне. Це не то пальто. Є різниця природньої мінералізації і хімії.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Одна проблема що вода після зворотнього осмосу - ПОВНІСТЮ мертва, від неї користі набагато менше чим шкоди. Думаю заказувати "Єко", вони пишуть що вона артезіанська і без очистки(але писаному я щось мало вірю), тому тільки поки думаю. Знайомий каже що від неї хоть рибки не дохнуть як від осмосу.

Рибки дохнуть від осмосу???? Це взагалі бред.

В самого аквас, в колег також, і на практиці доказано, що в осмотичній воді акваріумні рибки почувають себе краще (окрім, хіба що, карасів - ті свині люблять поколупатися в багні). :_02:

Після заміни води на осмотичну рибки стали рідше гинути, рослини краще рости. В природі основна маса акваріумних рибок мешкають в м'якій воді. Є спеціальні довідники якій рибі яка вода потрібна. Як правило жорсткість води має бути 150 ppm. Особисто в мене з крану тече 470 ppm. Для довідки в країнах Європи вода з жорсткістю понад 500ppm вважається технічною і не придатною для вживання.

Коли встановлював собі ЗО перечитав кучу літератури та передивився відео різних професорів. В кінці-кінців вчені не можуть зійтися в думці яка вода краще. Є дві теорії: одна, що вода має мати поживні елементи, а друга що вода повинна бути тільки водою, а всі елементи ми повинні брати з їжі. І ніяк вчені не зійдуться до спільної думки.

А ще беручи до уваги стан наших водопровідних труб, хлор, "супервисокоякісну" очистку, екологію... Краще я буду пити чисту воду.

До-речі осмотична мембрана не пропускає навіть вірусів та бактерій, що ІМХО є плюс.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щодо правди повністю згідний! Багато хто що пише, а хто правий хз.

А щодо мінералізації це те саме очищене повітря із запахом сосни і повітря в сосновому бору. Це не то пальто. Є різниця природньої мінералізації і хімії.

Нє ну я розумію якби нам воду зі скважини, по стерильним мережам передавали, а так вода проходить дуже складний процес по очищенню, і біжить по не дуже чистим трубам..

В мене з ЗО ,після 99,8% очищення від шкідливих елементів, бактерій, металів, і потім я трішки добавляю корисного!! І це не рівняється з - повбивали органіку/що могли зібрали, а далі головне ж пити можна і не вмирають!!!

Як на мене вода розчинник, а значить функція в неї не як у фрукта, забезпечувати мінералами і вітамінами, а розчиняти. а Все інше здорове харчування забезпечить...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Йодис 20грн./19л

Якщо я перший раз замовляти буду, то скільки за бутля треба заплатити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є велика група солей та мікроелементів, котрі ми можемо отримати лише з водою.

Зокрема наш регіон є недостатньо забезпечений йодом та фтором, що конкретно впливає на стан зубів і щитовидної залози.

В розвинутих країнах в таких регіонах воду фторують та йодують, в нас це справа рук самих потопаючих.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

Підніму стару тему...

Хто яку бутельовану воду купує?

Особисто користувався "Єко" але щось сервіс скурвися, да і якість незрозуміла...

Радять " Аляску" але це знову присловутий осмос.

Брати з джерел і кожен раз хвилюватись чи ніхто не "плюнув в криничку" не хочеться.

Хто що порадить?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто що порадить?

Придбати фільтр, можна з мінералізатором

Так, першочергово це немале капіталовкладення, але скоро окупиться

Мали багато проблем з водою та доставкою. Та й у якості води не були впевнені. Довго вагались щодо фільтра... Не пошкодували ні разу, про придбання. Тепер все дуже просто та зручно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А шо за фільтр, не підскажете? В мене стоїть три колби очистки, але вода все одно на виході не дуж..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стосовно "фірмочок":

Кожен раз як замовляв воду в бутлях (спочатку "Добра вода" потім якась "Оконська") перепитував, "а коли привезете?" на що отримував відповідь з розмахом 2-3 години. Не подобається мені таке. Не те щоб я був педантом і розумію що це ж люди і дороги, але підлаштовуватись під "водовозів" ну вже геть якось недобре було.

Потім ще така штука, дзвониш вранці "привезіть", а вони, "вибачте, поєзд уєхал, треба було до 8 ранку дзвонити. завтро привезем". Блін. Треба, виходить, планувати водовитрати. Нема більше чим голову зайняти. Не так вже й часто та і не так вже й важко, але всеодно "неcool".

Стосовно якості привезеної в бутлях водички:

Про написане на бумажках не берусь судити, а хіманаліз замовляти ще більше не хочеться. І чомусь не віриться що "привезена з оконська" - дійсно з оконська, а не з потужного ЗО на окраїні Луцька. Хто скаже, що може відрізнити на смак - молодці. Я не можу. Та і свіжу "еталонну воду" треба, щоб порівняти.

Чомусь страшно вірю законам бізнесу, щодо мінімізації витрат, тому в якість привезеної води вірю ще менше.

П.С. Поставив ЗО - і горя не знаємо.

А шо за фільтр, не підскажете? В мене стоїть три колби очистки, але вода все одно на виході не дуж..

А у вас мабуть просто фільтр. А тут говорять про систему зворотнього осмосу (ЗО). А у ній вже до "просто фільтру з трьох колб" до дається і накопичувальний бак і 4-ходовий клапан і, найголовніше, мембрана. Ціни на системи ЗО розпочинаються від 1500 зараз, напевно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так там практично дістілат на виході і в каналізацію 75% зливається під час приготування, да і росходники недешеві не разу.

В нас така установка на конторі в офісі стоїть, а для дому це занадто, як на мене..

Подивився, більш менш нормальна установка в мийку в районі 3000гр і расходніки до неї комплект біля 700, фіг окупиться, це 100 пляшок води по доставці,

Як часто доречі міняти картріджі і фільтри треба?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так там практично дістілат на виході і в каналізацію 75% зливається під час приготування, да і росходники недешеві не разу.

В нас така установка на конторі в офісі стоїть, а для дому це занадто, як на мене..

Подивився, більш менш нормальна установка в мийку в районі 3000гр і расходніки до неї комплект біля 700, фіг окупиться, це 100 пляшок води по доставці,

Як часто доречі міняти картріджі і фільтри треба?

Це не дистилят, а практично (на 99,95%) ЧИСТА вода - без хімсполук і біоорганізмів. Якщо вам вона занадто чиста, ставте мінералізатор, хоча як на мене - нафіга? Ви ж крім води ще мабуть щось і їсте :) А там і солі, і мікроелементи і навіть бактерії :)

Наш осмос коштував щось біля 1.3к грн. Майже найдешевший, по дуже хорошій знижці, зроблено в Україні.

Дуже вже ви якусь дорогу систему знайшли

Вартість росхідників така:

Мембрана - 400 грн (ресурс 2-3 роки)

Фільтри механічної очистки - оскільки основну роботу робить мембрана, то росхідники в ЗО значно дешевші аніж в проточному фільтрі, комплект виходить гривень 100 - ресурс 1 рік.

Разом експлуатаційні витрати виходять близько 200 гривень в рік, а це всього 8 пляшок води.

Якщо брати ту систему про яку ви писали, можливо це і не буде економічно вигідно, але точно ЗРУЧНІШЕ. Чому я писав у пості вище.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую за відповідь, але на разі на осмос якось не не хочу переходити, може кто порадить нормальну живу воду в бутлях по 19 літрів?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...