Перейти до змісту

Рада підтримала мовний законопроект "Ківалова-Колесніченка"


Panterka22

Рекомендовані повідомлення

Язык - гарант соборности державы.

тобто у обох америках і африці немає жодної "соборної" держави,

корея - це одна спільна "соборна" держава,

австрія це колонія німеччини, і, відповідно, одне щось ціле і "соборне"

а швейцарія розділена на 4 "соборні" частини?

як можна писати таку нісенітницю,

коли вся світова практика однозначно доводить,

що це не відповідає істині?

ну і окремо читаємо що таке оця соборність -

па мойму повний плюралізм думок в одній окремо взятій голові

:) В Википедии, на которую вы ссылаетесь, написано:

Эта статья должна быть полностью переписана.

На странице обсуждения могут быть пояснения.

Я пишу далеко не чепуху, как впрочем, и вы (читала ваши посты), но я смотрю дальше и глубже вас.

Пройдет немного времени, и вы увидите, что будет с Африкой и Кореей. Швейцарию сюда приплетать не будем - если бы Украину можно было приравнять к Швейцарии, я не написала бы пост выше.

Я предлагала подумать, вы этого не сделали - зачем, если есть готовые мыслеформы, "кнопки", вложенные именно в вашу голову... Поэтому писать более не имеет смысла, знаю по опыту.

Хотя да, я наверное, действительно не к месту употребила слово "соборность"... Имела в виду территориальную целостность, но соборность все-таки лучше, потому что это - духовное понятие.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 115
  • Створено
  • Остання відповідь

що у сучасному світі жодна країна не тримається купи мовою,

Конечно. Но у нас в Украине в данном конкретном случае мову хотят сделать инструментом разобщения народа и раскола страны... вот о чем я.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

но я смотрю дальше и глубже вас.

Ізготовлю памятнік, нєдорого.

Если вы так "постебаетесь" над кем-то более нервным, чем я, то памятник вам действительно скоро понадобиться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да уж... реально мрачно отреагировала. Писала под впечатлением выложенного в соседней теме видео обвала дома на Ровенской.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а при чому тут блондинка? :_09:

Андрюша як то причому??? Я коли перегідролюся завсігда караїмською починаю балакати))))

Сонечко) Україна, приміром трохи більше ніж Луцьк. До речі :Мене особливо розчулюють блондинки )

Заєчка, а яка кількість караїмів проживає на території УКРАЇНИ? І чи буде звучати караїмська в такому випадку? (якщо закон прочитати)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я коли перегідролюся завсігда караїмською починаю балакати))))

:_07: :_07: :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Если вы так "постебаетесь" над кем-то более нервным, чем я, то памятник вам действительно скоро понадобиться.

Какой стёб, вы о чем? Человеку, который утверждает, что "он то смотрит глыбше и ширее" - надо ставить памятник при жизни, я просто хотел подзаработать.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це від безсилля?

а коментар від відсутності гумору? :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а то це виявляється мало бути смішним?

ну не всім же бути таким витонченим й не перевершеним як ви.

ми, прості смертні, й над таким сміємось))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

то давай ще й над оцим разом посміємось

та смійтесь, на відміну від вас не збираюсь тут повчати кому й над чим можна сміятись))

власне, ця меншовартість і неповноцінність звідси й випливає

висновок на порожньому місці, аналізуте й далі у вас весело виходить))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

то давай ще й над оцим разом посміємось - власне, ця меншовартість і неповноцінність звідси й випливає

А можна таку ж статистику по тих країнах, куди українці не виїжджали? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По першому лінку - ціково, але я питав, наприклад, про жителів США, які ніколи не виїжджали за кордон. Чи Німеччини, чи ВБ, чи РФ, чи Італії, будь-яких.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Порівняв коє-шо із коє-чим.

З Бельгії в Нідерланди - це те саме, що в Рівне в зоопарк на вихідні зганяти.

А візові обмеження до ЄС? І скажи ще, шо це не має ніякого значення, при довжині країні понад 1000 км? Я живу під польським кордоном. На захід та південь - візи немає. На північ - страшнувато. А на схід - поки доїдеш до закордону УЗ-цею - вже додому хочеться. Але це не має ніякого значення. Я не їду за кордон, бо в мене комплекс меншовартості.

А те, що половина мешканців взагалі нікуди закордон їхати не хоче, навіть якби могла - то це вабщє нікуда.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Порівняв коє-шо із коє-чим.

З Бельгії в Нідерланди - це те саме, що в Рівне в зоопарк на вихідні зганяти.

А візові обмеження до ЄС? І скажи ще, шо це не має ніякого значення, при довжині країні понад 1000 км? Я живу під польським кордоном. На захід та південь - візи немає. На північ - страшнувато. А на схід - поки доїдеш до закордону УЗ-цею - вже додому хочеться. Але це не має ніякого значення. Я не їду за кордон, бо в мене комплекс меншовартості.

А те, що половина мешканців взагалі нікуди закордон їхати не хоче, навіть якби могла - то це вабщє нікуда.

Абсолютно згоден. Немала вартість таких поїздок також не сильно сприяє подорожам. У Росію їхати то те саме побачиш що й тут, з деякими особливостями.

На захід їхати то треба помучитись з візою до ЄС. Й особливо дратує те що Ющенко колись зробив європейцям безвізовий режим за просто так і на моє ІМХО передчасно, а ЄС навіть і не думає про це. Звучать тільки високопарні слова про "співпрацю", тощо, але, як кажуть, балакати то не мішки таскати.

Щодо теми. Для мене є дві рідні мови: українська та російська. Але я вважаю, що на Україні має бути лише одна державна мова: українська. І більш ніякої. Все ж таки ми живемо на Україні, і такої більш ніде у світі немає. Звичайно що потрібно поважати й інші мови, і російську і угорську і польську, і решту мов меншин, які живуть на Україні. І ті, хто є іншої національності, не українець, повинні також мати можливість знати свою мову.

Свій шлях колись обрала Канада, де є Квебек з французьською. Або Швейцарія, де державний службовець повинен знати всі чотири мови кантонів. Також є приклад країн Прибалтики, де свій шлях, вірний чи невірний покаже майбутнє. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...