Перейти до змісту

33-ій хочуть залишити без літака


bodia88888

Рекомендовані повідомлення

а начинать надо с того, что заработать самим бабло ( не важно каким способом, хоть пролезть в те же депутаты), и финансировать идеи населения, или же свои. Начиная от покраски борта и продолжая художественной галереей.

вариант 2: избирать тех, кто захочет и сможет реализовать высше изложенное, а не стоять с плакатами у дверей.

І це пише аполітична людина. Мда.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 113
  • Створено
  • Остання відповідь

Чё вы спорите, надо - не надо. Уже всё давно придумано. Григоренке - весь дюралюминий (цветмет) , а его там дохера -не на одну штуку баксов + откат от владельца стоянки за освобождённые места. Владельцу бабло от дальнейшего использования расширившихся мест на стоянке.

Догадайтесь что для города, нас, ну культуры или ещё чего нибудь ------ правильно ХЕР на воротник :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

по ходу придумал притчу.

Подходит сынок к отцу-депутату и говорит:Пап, дай денег, что бы из того самолëта сделать интересный детский зал.

Отец:Нет,сынок,мне это не выгодно.Построю я там магазин и бар.

Сын:ну пап,это же так чудесно будет! И люди к тебе с уважением будут относится.

Отец: ( улыбаясь) Сынок,станешь депутатом,поймëшь мои слова.

...Прошли годы.

Подходит сын того сына к отцу и говорит:Пап,дай денег,и вместо полуразваленного дома люди построят чудесную детскую игровую площадку.

Отец: Нет сынок, мне это не выгодно.Построю я там...

( как то так).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Абхазія, Гагри.

Було:

il18_2.jpg

Стало:

il18_1.jpg

Особисто я не бачу нічого поганого в тому, що літак заберуть. Зрештою, до Луцька він не має жодного відношення, то який же це символ Луцька? Тим більше, що в купі інших міст є такі ж "символи"? Літак -- річ не вічна, це не мармуровий чи бронзовий пам'ятник, який може стояти століттями. Рано чи пізно його довелося б викинути. І краще викинути, ніж знову в ньому бар зробити, як вже було в свій час.

Інше питання -- що замість нього побудують... Особисто я категорично проти чергового бару, банку або якогось покерного залу (чи як вони там тепер називаються). Тільки хто ж в нас питатиме?..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зрештою, до Луцька він не має жодного відношення, то який же це символ Луцька?

приїхали називається.........

говорили балакали сіли і заплакали........

а те шо в місті проживає пару тисяч людей які якось зв"язані з літаками то так .. виходить....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

стоїть він там і гниє.. тупо гниє. Відновити - цікаво - але ЩО? Що там придумати?

Навіщо взагалі ЩОСЬ придумувати?

Він, типу, пам"ятник. З пам"ятників нічого не роблять. Ніякого застосування їм не придумують)

Если и строить на том месте что-то, то что-то вроде этого

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як варіант, придбати різні кольорові фірби (жовту, салатову, голубу - світлі одним словом), і гарно покрасити його в різні кольори. Щоб був як диво-літак, або літак дитячої мрії.

LSD-літак :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в місті проживає пару тисяч людей які якось зв"язані з літаками

з ДВИГУНАМИ, а не з літаками. Крім того, в Луцьку і інших різних людей дуже багато проживає, то чому в нас, наприклад, немає пам'ятника підшипнику, чи цеглі, чи хлібині, чи навіть банальній маршрутці? Не плутайте м'яке з теплим. Літак як ПАМ'ЯТНИК стоїть на території заводу "Мотор", а на міських територіях потрібно ставити історичні і культурні пам'ятники, а не професійні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а те шо в місті проживає пару тисяч людей які якось зв"язані з літаками то так .. виходить....

в Луцьку проживає не знаю там (за винятком дітей) - 150 000 людей які зв"язані (є чи були) з сексом. Давайте замість літака статуйку з камасутри поставимо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в Луцьку проживає не знаю там (за винятком дітей) - 150 000 людей які зв"язані (є чи були) з сексом. Давайте замість літака статуйку з камасутри поставимо.

о! обрізать йому крилля і в хвостовій частині дві кулі приробить!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дивно. Майже щодня прохожу біля того літака і ніколи особливо не переймалась його долею. Дійсно, в такому стані як він зараз, він нікому не потрібен. Але і забрати його - шкода. З ним пов’язана якась частинка дитинства. Пам’ятаю як маленькою лежала в обласній дитячій лікарні і з вікон було видно той літак. Мама обіцяла, коли одужаю, обов’язково підемо подивимося на нього зблизька. Так і було, і мабуть не лише у мене.

А зараз його майже не видно. Якщо його залишити, то обов’язково необхідно провести реконструкцію. Щоб можна було підійти, подивитися і не боятися, що на голову щось впаде.

А якщо і міняти то на щось толкове. Там поруч дитяча лікарня. А місць, куди можна піти з дитиною прогулятись немає. Я не говорю про якісь дорогі кафе чи розважальні заклади для дітей типу «Мадагаскара». Для людей з районів вони майже не доступні. Банальними качелями теж нікого не здивуєш. Варіант, зробити там просто міні-скверик, і щось типу цього.25d599a-44.gif

Дуже шкода, якщо там буде черговий супермаркет, генделик чи торговий центр.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

о! обрізать йому крилля і в хвостовій частині дві кулі приробить!

:0024: давно так не ржав...

тільки не забувайте -- потрібно пропагувати безпечний секс, так що на фюзеляж потрібно чохол натягнути.

Тоді тільки одне питання лишиться. Чоловічий символ буде, а де взяти жіночий? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"шосьтипуцього" дуже недешеве,до речі. там декілька тисяч рослинок, кожна не гривню коштує

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А женский символ МЫ наблюдаем уже не один год.

Женским символом накрылось детское заведение "Буратино"

Им же накрылся "Цум"

Деревья (которые все в один день заболели) и были вырублены водночасье (теперь кстати на них с успехом готовят в барах), небоясь что болезнь распространится :)

Танк и Пушка тоже прониклись ЖЕНСКИМ символом.

Фонтан с Дельфинами возле драмтеатра - всё ни как поделить не могут. Казано строить - бар или Аптеку.

...продолжать можно до бесконечности ..... вот только интересно куда деньги то идут ведь всё это было ГОРОДА.

А стало????????

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мій колега Сергій Григоренко полюбляє час від часу закидувати в суспільство різні провокативні теми. Така - одна з них. Проте у більшості випадків це обмежується суто словами і не більше.

Що ж до літака Іл-18Б - у мене думка однозначна лише щодо того, що він повинен залишитись. Вважаю неправильною практику розпилу на металобрухт подібної техніки.

Навіть суто з економічної точки зору продати рідкісну техніку набагато вигідніше, ніж відправити її на брухт. Це теж свого роду антикваріат. А ціна антикваріату не еквівалентна вартості матеріалів, з якого він зроблений.

Ось щодо подальшого використання цього літака - не знаю.

Наприклад в Нідерландах майже аналогічний ІЛ-18 переобладнали на шикарний VIP-готель:

http://tsn.ua/nauka_it/litak-il-18-u-niderlandah-peretvorili-na-gotel.html

У Білорусі, в місті Барановичі є досить цікавий музей залізничної техніки.

За наявності толкового підходу і фінансування в Луцьку можна зробити музей авіації. І той же ІЛ-18Б міг би стати одним із екземплярів.

Зрештою, варіанти для використання літака є.

P.S. Ще про цей літак

http://blackforum.net.ua/viewtopic.php?f=32&t=1867

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Давайте не будем про сумне, хто памятає який пропелер у літака можна було крутить :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чото ніпанімаю ажіотажа, мну самбік бил радной пока в ньом мульти кіндерам крутілі. А как пропілі, то уже всерафно, ригалофка-абсіраловка ілі стоянка.

Форумние донкіхоти (тролі, огри, і прочая нечість модераторская) - фперьод на мельніцу, пока ісчо стоіт. Баблосом согрейте тело мера ілі кого там надо....а ми тумакамі только можем. Но, неуказана цель-обєкт, нету Фас, да і в міске пусто...а я ложил на вас (тролей, дон кіхотоф, дАртяньяноф) пока в бонге димітца ганджубас.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чото ніпанімаю ажіотажа, мну самбік бил радной пока в ньом мульти кіндерам крутілі. А как пропілі, то уже всерафно, ригалофка-абсіраловка ілі стоянка.

Форумние донкіхоти (тролі, огри, і прочая нечість модераторская) - фперьод на мельніцу, пока ісчо стоіт. Баблосом согрейте тело мера ілі кого там надо....а ми тумакамі только можем. Но, неуказана цель-обєкт, нету Фас, да і в міске пусто...а я ложил на вас (тролей, дон кіхотоф, дАртяньяноф) пока в бонге димітца ганджубас.

picture-50025.jpeg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чото ніпанімаю ажіотажа, мну самбік бил радной пока в ньом мульти кіндерам крутілі. А как пропілі, то уже всерафно, ригалофка-абсіраловка ілі стоянка.

Форумние донкіхоти (тролі, огри, і прочая нечість модераторская) - фперьод на мельніцу, пока ісчо стоіт. Баблосом согрейте тело мера ілі кого там надо....а ми тумакамі только можем. Но, неуказана цель-обєкт, нету Фас, да і в міске пусто...а я ложил на вас (тролей, дон кіхотоф, дАртяньяноф) пока в бонге димітца ганджубас.

На почве переживаний за шедефр совавиапрома, граничащих с депресивным синдромом, георгий эдинолично скурил все наличные на подоконике растения, включая кактусы, беладону и алоэ, что привело к словесному поносу на форуме, поносу на унитазе и крепкому сну.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А такі праду гаварят, срать на форуме можем, но вот в чужом говне разобратцо ума не хватаєт. Темнота непросветная за розовими очечками попкорн в голове детектед...мне без труда понімаєтца ваш висер и офігіваю от вашей же тупості.

Чо, тіпа культупниє да... да ви же бидло лоховскоє тут порожняк гоніте. А по Пунктам так оно.

1. Самбік бил радной пока прі СССР, державе був народний, мальцом на Ну пахаді бегал смотреть

2. То чо сійчас - мало кого валнуєт, кроме владельцов.

3. Єслі вас самбік валнуєт - то не пора пальци от клави а жопу от стула оторвать і на барікади

4. Више сказаного небуло замечено - посему 3,14здуни форумниє такіє няшкі

5. 3в1 - Сабакі лают - а я порхаю над смогом ваших грязних дум

2 Зеротул - сарказм ваш сударь хочет почутсвовать еблом ? Завідуй молча.

2 Кузя - вспамінієм і молімса совет от Нафані. Еслі чтото кажетца херньой, не стоит всегда так і полагать. Вазможно ето мислі вашей ущербной фантазії, вузького кола зору, недостаток воспітанія, отсуствіє вніманія, і полноє непоніманіє вследствії ущербності мозга.

2 Сансетх - спасіба братіш что спрасіл. Сорт єсть сорт, на етот раз eто бил MASTER KUSH.

Куріте дальше солому, пейте хімію - ума не прібавітцо :)

А самбіку хана, це було ясно фсем давно і нікакіє тут соплі не памогуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...