Перейти до змісту

Як боротись з лінню?


sed1991

Рекомендовані повідомлення

Як побороти лінь? Якби не вона вже б щось досягнув у житті а так тільки відчуваю її наслідки...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

з однієї сторони, лінь - двигун прогресу

а з іншої - якщо в тебе з*явилась мотивація її побороти, то початок вже є.

далі постав собі ціль на стопіцот баксів і вперьод!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як побороти лінь? Якби не вона вже б щось досягнув у житті а так тільки відчуваю її наслідки...

Если ты хочешь, но не можешь, значит - не очень хочешь.

Захочешь - найдешь тысячу способов, не захочешь - найдешь тысячу причин.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як побороти лінь?...

Ніяк. В мене сама проходить (якщо ніхто не заважає)

Треба усунути фактори, що сприяють ліні — змінити оточення, щоб не хотілось кожен раз відпочивати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

введи власні правила життя які б заставляли тебе виконувати поставлені самим собою для себе завдання. завдання мають бути спочатку невеличкі і прості а потім більші і складніші. Головне щоб вони регулярні і повторялися щодня.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як побороти лінь? Якби не вона вже б щось досягнув у житті а так тільки відчуваю її наслідки...

Процитую людину яка перемогла лінь:

"Очистите кишечник от токсинов, не сидите после 22.00 перед компьютером или ТВ, больше бывайте на свежем воздухе, раньше ложитесь и раньше вставайте,желательно до 6-ти утра, делайте ежедневную зарядку и старйтесь вести более подвижный образ жизни(можно убрать диваны и кровати из жилья). Так же не переедайте и освойте простейшую медитацию.Возьмите на себя какие-либо семейные или общественные обязанности. Все это вместе должно помочь."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://nazarhelp.blox.ua/2010/07/Yak-poboroti-lin.html

Ну дуже сподобалось, від людей для людей, я так і люблю...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тут цікавіше) особливо фраза Ты, тупой ублюдок, возьмись наконец за ум, и воплоти все свои мечты в реальность. Хватить сидеть и тупить перед монитором!

http://shakiroff.ru/index.php/kak-pobedit-lenj/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доречі, подейкують що підсвідомість не сприймає слова не тобто: я не буду лінуватись - я буду лінуватись.

Але це теорія...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як побороти лінь? Якби не вона вже б щось досягнув у житті а так тільки відчуваю її наслідки...

Если хочешь поработать, ляж поспи и все пройдет :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доречі, подейкують що підсвідомість не сприймає слова не тобто: я не буду лінуватись - я буду лінуватись.

+1. Правильно, якщо вже мова про самонавіювання, говорити собі, стверджувати "Я зроблю! Я справлюсь!", а не "Мені це не важко! Для мене це не проблема!".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як побороти лінь? Якби не вона вже б щось досягнув у житті а так тільки відчуваю її наслідки...

"Борітеся - поборете".

Саме така фраза прийшла в голову коли побачив назву теми. ;)

А взагалі, думаю що краще поменьше роздумувати на тему "як побороти", а просто встати і зробити, почати діяти. IMHO, затяжні роздуми не завжди на користь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наши желания намного превосходят наши нужды.

И

там где нужды заканчиваются, начинается лень.

http://askalex.ru/2011/01/11/how-to-overcome-laziness/ Здесь почитать интересно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

Що робити, коли вже другий тиждеь ВСЕ влом: від привітати подружку з днр. до піти купити собі нові туфлі (про прибирання та роботу я мовчу)? Навіть влом це все допис.... :_21:

Об'єднано

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Во-первых, подобная тема недавно была, а во-вторых - нафига эта показуха с многоточием в конце? Когда всё в лом, то кнопка ОТПРАВИТЬ не нажимается ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Треба прийняти вольове рішення: "Взяти себе в руки, підняти дупу з дівана і почати діяти!" :)

Ой, і це пише той, кому важко альт+таб нажати, щоб перемикнутись в ексель і втикнути в розрахунок. ))

Когда всё в лом, то кнопка ОТПРАВИТЬ не нажимается ;)
Тоді постійно жметься F5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...