Перейти до змісту

Вкрали велосипед,допоможіть!


Penja78

Рекомендовані повідомлення

Раджу завтра і в неділю на автобазар сходити. Придивіться добре. Там продають б\у, може і свій впізнаєте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Раджу завтра і в неділю на автобазар сходити. Придивіться добре. Там продають б\у, може і свій впізнаєте.

О-оооо!!!!!!!!точно,я в завтра полюбому на автобазар.Дякую за пораду

Я активно катаюсь по городу и живу на 33, буду активно присматриватся, белая рама заметная, может создадим тему с фото украденных велосипедов, а то проблема к сожалению становится актуальной многим.

Дуже класна ідея тільки треба напевно дозволу і узгодження з адміністрацією сайту,ну порадитись як правильно і красиво це зробити.Можливо хтось із модераторів зробить таку тему?А можливо розпочати тут,щоб не плодити тем?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Раджу завтра і в неділю на автобазар сходити. Придивіться добре. Там продають б\у, може і свій впізнаєте.

О-оооо!!!!!!!!точно,я в завтра полюбому на автобазар.Дякую за пораду

Я активно катаюсь по городу и живу на 33, буду активно присматриватся, белая рама заметная, может создадим тему с фото украденных велосипедов, а то проблема к сожалению становится актуальной многим.

Дуже класна ідея тільки треба напевно дозволу і узгодження з адміністрацією сайту,ну порадитись як правильно і красиво це зробити.Можливо хтось із модераторів зробить таку тему?А можливо розпочати тут,щоб не плодити тем?

Зробили розділ "Стіл знахідок". Ми в ньому спілкуємось)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

О-оооо!!!!!!!!точно,я в завтра полюбому на автобазар.Дякую за пораду

автобазар з 6.00 працює вже повним ходом. Не баріться. Бажаю успіхів!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

О-оооо!!!!!!!!точно,я в завтра полюбому на автобазар.Дякую за пораду

автобазар з 6.00 працює вже повним ходом. Не баріться. Бажаю успіхів!!!

дякую,я вкурсі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так и не понятно про оверквотинг? Третьего предупреждения не будет - чтобы не обижались потом ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще в стоковому магазині (на Перемоги як з моста спускаєшся зліва) можете глянути. Там стоять вели б\у.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • 2 тижня потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...