Перейти до змісту

Луцьк у старовинній листівці, гравюрі та фотографії


Otto Kreer

Рекомендовані повідомлення

тільки но з печі !

Віктор Літевчук. Луцьк у старовинній листівці, гравюрі та фотографії.

Розмір 35 см * 25 см, - 286 сторінок, папір крейдований.

Понад 600 ілюстрацій. Тираж - 1000 примірників.

Моє особисте враження - зроблено супер ! Я там знайшов масу навіть мені невідомих і гравюр і листівок .

Рекомендую.

post-1719-0-49641300-1336645755_thumb.jp

post-1719-0-10563600-1336645762_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ціна книги як фляшка більш-менш пристойного вина у ВинТаймі

але зважте що таке одна пляшка і що таке 600 з лишнім фото , кожне з яких наповнене безмежною інформацією ? !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Otto Kreer, повідомте про наявність книги у луцьких книгарнях (я думаю ви за цим стежите), дуже хочеться стати власником такої книги, ціна для мене не важлива

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Otto Kreer, повідомте про наявність книги у луцьких книгарнях (я думаю ви за цим стежите), дуже хочеться стати власником такої книги, ціна для мене не важлива

оце правильна позиція !

ця книга без сумніву увійде в історію !

ціна книги 400 грн., автор сказав що книга буде продаватись лише на Книжковому Пасажі на Лесі - "правий кіоск"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

ціна книги 400 грн., автор сказав що книга буде продаватись лише на Книжковому Пасажі на Лесі - "правий кіоск"

Сьогодні планував стати власником цієї книги. Прийшов, знайшов, запитав ціну і трошки випав в осад...

Рівно 1000 грн.

400 грн. - не питання. Але 1000 троха напрягає.

ЗІ. Хто знає, де таки можна купити за 400?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні планував стати власником цієї книги. Прийшов, знайшов, запитав ціну і трошки випав в осад...

Рівно 1000 грн.

400 грн. - не питання. Але 1000 троха напрягає.

ЗІ. Хто знає, де таки можна купити за 400?

ціна книги 400 грн !

звертайтеся безпосередньо до автора - [email protected]

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Довожу до Вашого відома :

1. книга видана автором 100% за власні кошти

2.в книзі представлені поштові картки не "з Мережі "за просто так" , а виключно копіїї живих оригінальних поштових карток з особистої колекції автора.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені прикро, що я своєю інформацією про ціну книги спровокував цю полеміку, в якій категорично засуджую окремі вислови користувача olex, зокрема ті, щодо яких відписався в попередньому пості Otto Kreer.

У зв'язку з цим хотів би зазначити, що мені сьогодні запропонували цю книгу не за 1000 грн., за 400 грн., як і писав Otto Kreer. Це не на "Книжковому пасажі", і це не місце, де книга вільно продається всім бажаючим. Завтра планую поїхати забрати.

Що стосується цінової політики "Книжкового пасажу" - то це окрема тема для розмови, до якої автор книги може не мати жодного відношення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1.Як і обіцяв форумчанам, відвідав дві крамниці для колекціонерів у столиці. Альбомів пана В.Літевчука там поки що не має. Моєю розповіддю зацікавились, й, навіть, подивились анонс альбома на сторінці нашої Борди (там були компи з інетом). Хазяїн однієї крамниці сказав, що напише автору альбома листа про можливість придбання книги. Я запитав хазяїна про ціни на такі видання. Ось що розповів власник крамниці - Подобные издания ценою выше 300 гр. идут сейчас "со скрипом" потому, что филокартисты- коллекционеры все уже в возрасте (молодых можно по пальцам пересчитать) и на их пенсии особо не разгуляешься (это не коллекционеры антикварных ювелирных прикрас). Берут, но истинные и страстные любители. Посему хозяин с автором будет договариваться о цене и об объеме закупки лично. Про цену в 1000 гр за альбом - хозяин сказал что я наверное шучу...

Ось така сітуація любі друзі. Пане Олеже, отак зненацька, та сам того не бажаючі, створив рекламу вашому знайомому.

2. В мережі вже з'явились окремі сторінки альбому, які я викладаю. Думаю що і далі буде викладаться щось нове з цього видання. Піратські процеси в Інеті не зупинити! Це Ви всі самі чудово знаєте. Мені було дуже цікаво роздивлятись листівки, але щось нового не побачив - все "до болі знайоме" й багато разів було у нас на форумі. Розумію, що це лише тільки 3 сторінки, сподіваюсь що є ще й цікаві та невідомі нашим форумчанам фото у цьому виданні.

post-2846-0-76411500-1340214444_thumb.jp

post-2846-0-18664100-1340214457_thumb.jp

post-2846-0-56952300-1340214483_thumb.jp

post-2846-0-39645300-1340214501_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Подобные издания ценою выше 300 гр. идут сейчас "со скрипом" потому, что филокартисты- коллекционеры все уже в возрасте (молодых можно по пальцам пересчитать) и на их пенсии особо не разгуляешься (это не коллекционеры антикварных ювелирных прикрас). Берут, но истинные и страстные любители.

Це може вважатися правдою винятково з точки зору киянина-продавця.

Але з позиції лучанина - це повна туфта. Видання не спрямоване на колекціонерів-філокартистів.

Один чоловік, погортавши цей альбом, сказав, що така книга повинна бути в кожного лучанина, який себе поважає. І я з цим погоджуюся. Я не є ні філокартистом, ні колекціонером, ні пристрасним любителем такого роду видань. Однак від книги я в захваті, а тому в цілому мною було придбано 12 примірників видання. Особисто для себе - один примірник. Тому що мені надзвичайно приємно мати в себе книгу, яка може провести по історії мого рідного міста.

Решта примірників планується використати, як подарунки. Або ж дочекатися, поки видання стане колекційним :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"А вам скажу, — улыбнувшись, обратился он к мастеру, — что ваш роман вам принесет еще сюрпризы."

Мастер и Маргарита

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Офигеть, дайте две!" Москальский сайт UDAFF.COM

Для пана YARCHIKа

Пане Ярчіку, а чого це Ви тільки 12 примірників покупили??? То Ви, мабуть, просто не подумали? А зараз вже й жалкуєте, що більше не взяли! Зізнайтеся чи так??? За 12 книг Вам належить лише відзнака "Почесного громадянина міста" (десь на борді я їх викладав, можете подивитися - дуже красиві), та і то тільки червоного кольору. А ось як би Ви взяли 16 - то вже синього. За 20, взагалі - погруддя на Батьківщині, рожеві штани, відзнака жовтого кольору та довічне безкоштовне прослуховування паровозних гудків на Киверецькому залізничному вокзалі!!!

Навіщо Вам так забагато тих альбомів? І хто той незнайомець (один чоловік), який Вам порадив наважитися на такий дивний крок? Невже сам Воланд на ллавочці у парку Лесі Вам це порадив??? Я, наприклад, стільки примірників відразу фінансово не потягну, тому куплю тільки один. То хто Ви пане Ярчік??? Чи просто (жахливо навіть подумати) перекупщік, який буде мати свій "ГЕШЕФТ" на земляках-лучанах? Чи безумець-міліонер? То купуйте відразу весь тираж! Оце буде у Вас бізнес, а ще визнання честі та гідності громадянина!!! Ще я Вам по секрету скажу одну річ, тільки Ви , будь ласка, нікому...!!! Доки цій альбом стане рарітетом - вже на світі не буде ні мене , ні Вас, ні Луцької Борди. Вдачі та здоровья Вам, запасливий Ви наш!!!

Для пана Отто. Блин! С кем Вам шановный приходится работать, я просто в шоке!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пане Ярчіку, а чого це Ви тільки 12 примірників покупили??? То Ви, мабуть, просто не подумали? А зараз вже й жалкуєте, що більше не взяли! Зізнайтеся чи так??? За 12 книг Вам належить лише відзнака "Почесного громадянина міста" (десь на борді я їх викладав, можете подивитися - дуже красиві), та і то тільки червоного кольору. А ось як би Ви взяли 16 - то вже синього. За 20, взагалі - погруддя на Батьківщині, рожеві штани, відзнака жовтого кольору та довічне безкоштовне прослуховування паровозних гудків на Киверецькому залізничному вокзалі"!!!

Навіщо Вам так забагато тих альбомів? І хто той незнайомець (один чоловік), який Вам порадив наважитися на такий дивний крок? Невже сам Воланд на ллавочці у парку Лесі Вам це порадив??? Я, наприклад, стільки примірників відразу фінансово не потягну, тому куплю тільки один. То хто Ви пане Ярчік??? Чи просто (жахливо навіть подумати) перекупщік, який буде мати свій "ГЕШЕФТ" на земляках-лучанах? Чи безумець-міліонер? То купуйте відразу весь тираж! Оце буде у Вас бізнес, а ще визнання честі та гідності громадянина!!! Ще я Вам по секрету скажу одну річ, тільки Ви , будь ласка, нікому...!!! Доки цій альбом стане рарітетом - вже на світі не буде ні мене , ні Вас, ні Луцької Борди. Вдачі та здоровья Вам, запасливий Ви наш!!!

Ой таки вей, скільки емоцій!!!

Про шизофренію, як двері до власного світу

Було цікаво прочитати Вашу, пане Олекс, градацію людей в залежності від кольорової диференціації штанів :)

Але я більш ніж упевнений, що Ви до героїв славетного кінофільму, де це явище описано в деталях, маєте приблизно таке ж далеке відношення, як Ваш стиль писовиська до тонкого гумору чи іронії... а тому Ваш світ з рангами, які присвоюються кольором штанів - це все-таки лише Ваш світ, в якому нехай розбираються випускники психіатричних факультетів. А мене, дуже Вас таки прошу, в цей Ваш світ не втягуйте, мені й у моєму непогано :)

Про імпотенцію.

Я хотів знайти книгу - я її знайшов.

Я хотів купити книгу по доступній ціні - я її купив.

Ви ж лише спромоглися шукати в Києві (певно, всю Петрівку оббігали?) видання, яке його автор обіцяв розповсюджувати лише в Луцьку. Очевидно, за Вашою логікою - раз Київ то столиця, і там є книжкові магазини - то і альбом про Луцьк має там бути. Будете мати час - прошу Вас міцно, запитайте в "Брокарі" дихлофос (він же теж у флакончиках і пшикає!). Просто так, чисто поржать :)

До речі, я Вас упізнав! Ви - головний герой нижченаведеного анекдоту:

Чоловік звертається до водія автобуса:

— Пане шофер, а я цим автобусом до Ківерецького залізничного вокзалу доїду?

— Ні!

Пан Олекс, просовуючи свою завантажену думками голову у двері автобуса:

— А я?

Про заздрість та виховання

Судячи з того, як Ви мене величаєте у Вашому повідомленні - щось Вас таки моя персона серйозно зачепила. І це спонукало до писанини...

Невиховано, пане Олекс. Невиховано. Лише тупе бидло телефонує, і, не представившись, питає: "А куда я попав?.."

От і як я маю Вас розцінювати після ваших допитувань про те, хто я такий? Невже Вас не вчили, що перш ніж питати в людини, хто вона - треба представитися?

Напевно, не вчили.

На відміну від багатьох інших, мені немає потреби ховатися в інтернеті за анонімними ніками. На моєму сайті, лінк на який є у моєму профілі, Ви можете прочитати, що я, Богачук Ярослав Олександрович, живу і працюю в місті Луцьку, займаюся адвокатською практикою. В силу цього у мене є достатньо знайомих, клієнтів, партнерів, яким я з задоволенням під час тієї чи іншої події у їхньому житті запрезентую книгу. Таке видання безперечно є кращим дарунком, ніж банальні коньяк чи віскі.

Гешефт? Так. Якщо у мене захочуть придбати цю книгу, і в мене не буде в той момент бажання її дарувати - я її продам. Можливо навіть, з вигодою для себе. Але той примірник видання, який був мені підписаний автором - залишиться у мене незалежно від запропонованої мені ціни.

І останнє. Пане Олекс, Ви мені неприємні. Звісно, цей тезис не заставить Вас замовкнути. Ви, як мінімум, в силу Вашого світогляду та відсутності будь-якої тактовності обов'язково мусите відповісти на цей мій пост... уперед, internet non erubescit!

Просто майте на увазі, що Ви ризикуєте стати тут неприємним для інших. А інтернет-життя не таке вже й далеке від реальності.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А мені теж неприємна Ваша флюгерська позиція. То ціни напрягають то не напрягають, то категорично засуджую, то туфта й таке інше. Тому - гуд лак пане адвокат і амінь!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...
http://monitor-press.com/phocadownload/2012/mw_24.05.2012.pdf - цікаве інтерв"ю Віктор Літевчука на стор. 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Нарешті і я придбала це видання, та ще й з автографом :_08:

Що й казати - якісна робота!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Теж відпишуся про книгу. купив на подарунок - якісне, солідне видання, автором проведена фундаментальна робота! Як зазначили в інтерв'ю з автором - таку книгу дійсно не соромно дарувати!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...
  • 1 місяць потому...
  • 2 місяця потому...
  • 1 місяць потому...

Мені дуже сподобалось, а Вам??? - http://www.volynpost.com/news/14932-luchan-provely-u-mynule-cherez-lystivky-foto

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 року потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...