Перейти до змісту

StarTrack Open-Air


starOFF

Рекомендовані повідомлення

Главный танцпол лета - StarTrack Open-Air

7015586ca501.jpg

Tech-House / Electro / Nu-Rave / Drum&Bass / Dubstep / Trance / HardDance

7 лучших стилей музыки / Звездный LINE-UP

Live A/V Performance / Лазерное - Световое Шоу

Special Photo&Video Reports by: Goami Photography / Powered by LIME ART GROUP

25 Августа / Суббота / День города Луцк

Имея большой опыт работы, компания LIME ART GROUP берет на себя организацию праздника ко дню города Луцк. Речь идет o аудио - визуальном проекте. Другими словами это будет яркий оупен-ейр, диджей-парад с поддержкой высоко качественной видео проекции (видео-меппинга), на фасад архитектурного сооружения *ЗАГС*.

http://vk.com/startrackopenair

Проведение данного ивента планируется на 25 августа. Начало в 18.00 - 00.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чого не вибрати нормальне місце десь ЗА луцьком? біля ЗАГСУ вам доведеться до 12 вже закруглятись,( а то і раніше), і цей оупен ейр буде схожий на всі інші.тобто від true open air буде тількі назва.прийде 200 максимум людей. молодняк соромлячись і червоніючи потрусить тілом, і підуть додому бо вже пізно. хоча це все одно краще ніж нічого, тому організаторам однозначно ПЛЮС!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чого не вибрати нормальне місце десь ЗА луцьком? біля ЗАГСУ вам доведеться до 12 вже закруглятись,( а то і раніше), і цей оупен ейр буде схожий на всі інші.тобто від true open air буде тількі назва.прийде 200 максимум людей. молодняк соромлячись і червоніючи потрусить тілом, і підуть додому бо вже пізно. хоча це все одно краще ніж нічого, тому організаторам однозначно ПЛЮС!

ЗАГС выбран потому что это один из самых удачных стоений в Луцке для мапинг с небольшой площадью на которую прийдет не 200 человек :) а несколько тысяч минимум! Закончится СтарТрек в 12 часов!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

вишліть, будь ласка, більшу афішу на [email protected] - будемо інформувати про ваш гарний захід :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

прийде 200 максимум людей. молодняк соромлячись і червоніючи потрусить тілом, і підуть додому бо вже пізно.

прийде далеко не 200 людей, а куди більше) маючи досвід таких фестів як Global Gathering, ASOT550, я прийду чисто через те, що знаю що таке фест. Знаю людей 10-15 які також підуть з такого інтересу. Якщо орги все правильно організують: туалети, обгородження території для безпеки, міліція контролюватиме порядок, точки продажу дощовиків на випадок дощу, правильний звук і якщо не буде занудних конкурсів( як це зачасту буває на заходах у місті), то цей open-air запам"ятається надовго, як один з найкращих молодіжних масових заходів! А якщо привезуть дійсно цікавих дж ( я не кажу про Арміна чи Тієсто, як з особистого смаку, так і зі сторони того, що це неможливо) то це буде супер! Так що бажаємо успіхів оргам і чекаємо кінцевого результату.

П.С. Виручка у найблищих супермаркетів за цей вечір буде як мінімум потрійна :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Буквально у сусідній темі обговорюється ця ж сама подія, та й судячи з ситуації з площею біля Загсу (очевидно відгородили місце для встановлення пам"ятника), там і 200 людей не поміститься. Хотілося б знати навєрняка, відбудеться все ж таки дійство чи ні, лишились лічені дні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Останні новини щодо цього "дійства" ще травнем місяцем. Ніякої подальшої конкретної інформації не з"являлось. Плюс факт спорудження пам"ятника Бандері перед РАЦСом підтверджеє сумніви щодо цієї події.

Висновок - 99% що нічого не буде.

В спогадах ще залишилось схоже дійство 2 роки тому на фасаді головного корпусу ВНУ. LIME ART GROUP - не доросли ще, і напевне вже і не доростуть ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як добре, що я живу на ЛПЗ, подалі від даного "двіжа". Не доведеться до 12 ночі слухати під вікнами "умц-умц-умц"...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як добре, що я живу на ЛПЗ, подалі від даного "двіжа". Не доведеться до 12 ночі слухати під вікнами "умц-умц-умц"...

Живу за кілька метрів від можливого "двіжа" і хотіла б, щоб він таки відбувся. Якби шоу було і було достойним та цікавим, то 12 ночі не настільки вже й критично.

Та, мабуть, цьогоріч не судилося.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Молодь кучкується-всі чекають дійства.

Відбулося два концерти-до дня міста і виступ гостей поліського літа-забрали усю апаратуру.

Глухо поки що(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Було шоу довгоносиків, прийшли люди порозвішували носики й чекали. А нема.

Там навіть ятка з поп-корном була :_37:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Объедините темы , да и вооще странно, как можно было проводить подобное, если там забор стоит уже давно?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ахха0)))) Показал себе во всєй красє красави-організатори))))

А якщо врахувати, що організаторів не було і не передбачалося, то лишається потиснути руку тим "організаторам", хто голосно ржав з-за монітора, слідкуючи за розвитком цього фейку. Слава Вконтактє!

Якщо завтра вконтактік зголосить, що ЦУМ завалився - за півгодини на майдані буде зо півтисячі людей, в тому числі й ті, хто взнав про "це" з волинських інтернет-видань.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

моя знакомая очень была на меня обижена, свежую инфу я черпал из борды,а она из фейсбука и вконтактиках,вот и припёрлась с мужем на "шоу":D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ми просто не зрозуміли організаторів. :_06: Чи може до 2018 праві сили зберуться поставити пам'ятник?

Bezymiannyi_500.jpgi.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...