Перейти до змісту

Вкрали велосипед, допоможіть знайти!


laser

Рекомендовані повідомлення

6 травня у неділю в період між 20 — 24 год. вечора вкрали байк по вулиці Лесі Українки, 10.

навпроти комп'ютерного клубу в арці в правому під'їзді.

Велосипед був закритий на синій замок.

Вигляд і стан як на фото: Рама 18" чорна матова перефарбована, без надписів. Передня вилка GEOFORK. Шини MAXXIS.Сідло ARDIS

post-3982-0-62018300-1336340509_thumb.jp

Також є серійники рами

post-3982-0-96365000-1336340404_thumb.jppost-3982-0-39272700-1336340368_thumb.jp

Велосипед вирізняється невідрізаними тросиками.

post-3982-0-98674500-1336340472_thumb.jppost-3982-0-64207700-1336340438_thumb.jp

Обвес — Shimano Diore, крім лівої ручки передніх гальм. Передня і задня перекидки працюють паршиво, так як банально не налаштовані, у задній відсутня одна пружина. Можливо злодій звернеться до когось з допомогою в настройці, або буде в розборі продавати…

Буду вдячний за будь-яку інформацію, або повернення за винагороду.

Телефони в підписі, звоніть цілодобово.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Візьму на замітку.

був вчора на лесі на веліку десь о 14.00. став поговорити по телу, тут тіп бидлан до мене підходить тіпа давай трубу "подзвонити нада", і суне свої 2 грн)). "оригінально" придумав трубу сперти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як побачите мене не схожому, з чорною матовою рамою, то не "бийте морду" ;)

post-1342-0-02889400-1336371634_thumb.jp

взяв на замітку і розкажу друзям

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не думал что таким еще страдают, найти бы и наказать хорошо, теперь свой привязывать нужно на каждом шагу. =(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Треба ж ще й номери пофоткав... невже було якесь відчуття?

піду-ка я свої номери сфоткаю, на усякий пожарний... :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

теперь свой привязывать нужно на каждом шагу.

Так и этот привязан был. Теперь свой с собой всегда носить нужно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на форумі вже було кілька тем про вкрадені велосипеди.

Скільки з них знайшлося?

Море в мене знайомих мають різні ардіси, океани, і подібні вироби чугуннолітєйного завода. Але ні разу не чув щоб у когось вкрали навіть неприв"язаний велосипед.

Таке враження, що ті, хто вчинив крадіжку, мали хоч якесь поняття про приблизну вартість..

І ті всі вкрадені вели, або в інших регіонах десь, або в глухих селах діти катаються.

Якби якісь наркомани-алкоголіки то вчинили, то б загнали десь на місці, і думаю, що вел тут би через трохи часу мав би засвітитися

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як побачите мене не схожому, з чорною матовою рамою, то не "бийте морду" ;)

post-1342-0-02889400-1336371634_thumb.jp

взяв на замітку і розкажу друзям

я спочатку подумав Юра що то твій не дай бог поцупили ішо ти покришки поміняв...да вел примітний...буду кататись буду на сторожі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на форумі вже було кілька тем про вкрадені велосипеди.

Скільки з них знайшлося?

Море в мене знайомих мають різні ардіси, океани, і подібні вироби чугуннолітєйного завода. Але ні разу не чув щоб у когось вкрали навіть неприв"язаний велосипед.

Таке враження, що ті, хто вчинив крадіжку, мали хоч якесь поняття про приблизну вартість..

І ті всі вкрадені вели, або в інших регіонах десь, або в глухих селах діти катаються.

Якби якісь наркомани-алкоголіки то вчинили, то б загнали десь на місці, і думаю, що вел тут би через трохи часу мав би засвітитися

Именно у меня было украдено два личных и один велосипед под моей ответственностью. На все случаи есть заявление. Ни одного не найдено и следа.

В одном случае был явный наркоман. Вел так и не всплыл. Ни частями, ни целиком. Ни сразу, ни погодя.

Ко мне часто обращаются и менты, и пострадавшие с просьбой помочь, если что.

Воруют все подряд: ашаны, туристы, украины. Из гаражей, пристегнутые, иногда просто снимут колесо, или седло вместе с подседелом.

Я продаю велозамки и всегда предупреждаю, что они помогут, только под присмотром кого-нибудь. Иначе, замок - ловушка для хозяина. Он на него надеется и теряет бдительность.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

6 травня у неділю в період між 20 — 24 год. вечора вкрали байк по вулиці Лесі Українки, 10.

навпроти комп'ютерного клубу в арці в правому під'їзді.

Велосипед був закритий на синій замок.

Вигляд і стан як на фото: Рама 18" чорна матова перефарбована, без надписів. Передня вилка GEOFORK. Шини MAXXIS.Сідло ARDIS

post-3982-0-62018300-1336340509_thumb.jp

Також є серійники рами

post-3982-0-96365000-1336340404_thumb.jppost-3982-0-39272700-1336340368_thumb.jp

Велосипед вирізняється невідрізаними тросиками.

post-3982-0-98674500-1336340472_thumb.jppost-3982-0-64207700-1336340438_thumb.jp

Обвес — Shimano Diore, крім лівої ручки передніх гальм. Передня і задня перекидки працюють паршиво, так як банально не налаштовані, у задній відсутня одна пружина. Можливо злодій звернеться до когось з допомогою в настройці, або буде в розборі продавати…

Буду вдячний за будь-яку інформацію, або повернення за винагороду.

Телефони в підписі, звоніть цілодобово.

закінь інформацію сюди - http://tourist.khark...71f40b7c08d444c

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

Хоть кому то повезло, правоохранительные органы нашли краденый вел?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У меня лично вел жестко крашеный, но брал вроде у норм человека, но все же есть сомнения по поводу рамы...А вообще "замочек" а лучше два или купить 2 метра цепи, обшить тканью, нормальный замок и обматывать раму вместе с калесами и сидухой :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хоть кому то повезло, правоохранительные органы нашли краденый вел?

Бывали случАи...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нууу...если цепь якорноя тогда да :)

ага, и прицеп за собой возить для нескольких метров цепи и замка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

хех. пройшло півроку. я вже і втратив надію його знайти, а тут виявляється таке:

звонить 15 хв тому чувак, розмовляє російською. говорить що в мене вкрали велосипед, він ними займається і він на даний час у нього. раніше не телефонував, чекав щоб все вляглося. про заяву в міліції теж знає.

пропонує вернути.

перезванюю до нього, так як каже що грошей на рахунку нема. бідолага.

я питаю, що за нього хочеш?

він каже щоб я запропонував.

кажу 200 грн. думаю якшо людина чесна, то їй вистачить на цукерки з пивом.

каже малувато. як мінімум 600, а взагалі то така процедура мала б коштувати $100.

кажу ок. велик ж не дешевий. скидай фото, щоб я був певен що він у тебе.

зустрічне питання: як ти це собі уявляєш?

я кажу, а вдруг ти хочеш мене киданути на бабки? (я був в цьому певен ще на початку нашої розмови)

у відповідь — я все поняв, давай до свіданія.

телефонний номер 0663959926 ( 066 3959926 +380663959926 це щоб гуглився добре)

а також 0961956782 (варіанти для пошуку 096 1956782 +380961956782 )

як доказ http://www.uahunter....-t29824-30.html

будьте обережні ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 6 місяців потому...

В Україні масово почали викрадати велосипеди у дітей

В Україні зараз спостерігається бум крадіжок велосипедів, кажуть правоохоронці. А в Києві злодії діють з особливою зухвалістю: відкрито, іноді ледь не на очах у батьків, забирають велосипеди в дітей, йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

Велосипедні злодії тримають у страху один із житлових масивів столиці. Двоколісний транспорт крадуть за однією і тією ж схемою: цуплять просто серед білого дня і нахабно забирають у дітей.

"Свекруха відволіклася на хвилини дві, і в цей момент вкрали. Чоловік, 30 років десь, він підійшов до сина: "Я з міліції, можна подивитися номер на рамі?" - розповіла мама ошуканого 10-річного хлопчика Надія Мельничук.

У міліції кажуть, що велокрадії геть знахабніли. Лише за липень і лише в одному районі вони поцупили півсотні роверів.

"Половина - це крадіжки велосипедів у дітей, відкрита крадіжка. Були випадки, що дитина знаходилась біля одного з батьків, просто підходив дорослий чоловік, забирав і відштовхував [батьків]", - повідомила речниця міліції Юлія Давиденко.

Правоохоронці опитали пограбованих і складають фоторобот зловмисника. Один із підозрюваних - безпритульний громадянин Росії.

Збентежені батьки дітей з велосипедами, навіть підлітків, одних надвір не випускають.

Досвідчені ж велосипедисти посилюють охорону свого транспорту. Так, киянин Себастьян має на своєму ровері не лише два спеціальні замки для парковки, а й сигналізацію.

"Сигналізація у мене є, це відлякує більшість крадіїв. Досить трошки доторкнутись, і вже сигналізація спрацьовує", - продемонстрував Себастьян.

Як повідомлялося раніше, Шевченківський район Києва "кишить" шахраями, а Дніпровський – вбивцями та "домушниками". Найбільш безпечними районами Києва, згідно статистики, виявилися Деснянський, Печерський та Подільський.

Кореспондент ТСН Світлана Березівська.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...