Перейти до змісту

Синдром вахтёра


mix_forever

Рекомендовані повідомлення

тема з натяком на модераторів форуму? Когось конкретно?

Хто давно на форумі добре пам'ятає теми, типу "Свавілля модератора Zheny@/чи_інший_хто_модератор".

Мені також приписують синдром вахтера. І що? Хто знає мене не по форуму хай або спростують, або підтвердять. Хоча, всяке бувало. Особливо кричали ті, хто явно не правий, але потрібно щось кричати, бо в РО не хочеться, як же ж далі торгувати/тролити/оффтопити? І мене в РО відправляли. Себто я сам ставав "жертвою режиму".

Зазвичай (ну, 75%) кричать про вахтерів ті, хто явно не прав. От тільки визнавати це ой як не хочеться!!!

Згоден, маючи "владу" хочеться нею користуватися. "Ух ти! я можу БАН-ити! Клас! Зараз ЗОБАН-ю усіх, хто мене обіжав!" І давай дойо*уватися до всіх, аби забанити!

А ще, я впевнений, що якби кожному охочому дали такий "банХаммер" в руки. Робив би теж саме. перших пару тижнів/місяців. А потім - набридає. Це сприймається, як належне.

Сперечатися з приводу "генерал калитки" можна довго. Бо є чіткі правила, щодо того, кому туди можна, а є виключення. Просто ставши "генералом", починаєш забувати про виключення. А позбавившись "титула", починаєш новому кричати про виключення.

Ну, якось так.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 84
  • Створено
  • Остання відповідь

Вампірич, ну, це банальне лінтяйство і відмазування. У всіх інколи буває... Але от шо теж помітив, шо якшо людина займає дійсно важливий пост, то досить часто до звичайних людей у неї чудове відношення і цього самого синдрому в неї не помічається...

З.І. Жень, ен шукай прихованого підтексту там, де його нема )

З.І.І. Лише повний ідіот і розумовий інвалід міг тупо грохнути свої пости в темі, щоб всі інші читались так, ніби я сам з собою розмовляю... Аж ніяк не схоже на вчинок адекватної дорослої людини, якій уже за 30...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але от шо теж помітив, шо якшо людина займає дійсно важливий пост, то досить часто до звичайних людей у неї чудове відношення і цього самого синдрому в неї не помічається...

Людина звикає.

Те, що вчора було ого – сьогодні так собі.©БумБокс - Діагноз.

Заміть, людина, яка завжди мала гроші (багата людина, з достатком) не таке бидло, яке щойно "вхватила Бога за бороду", розбагатіла.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не всі гідно проходять випробування грошима і владою. Стрімка кар'єра теж здатна зносити голову.

А ще помітила, що ставлення до обслуговуючого персоналу, як детектор даного синдрому. Є любителі, що хлібом не корми дай офіціанта построїти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо то і звикання, а може ше шось. Я просто констатую той факт, шо людину на вшивість мона перевірити, банально давши їй краплинку влади...

З.І. Офіціантів строять ті, хто сам ніколи не працював в галузі обслуговування. Бо якшо ти хоч трохи маєш поняття про цю кухню зсередини, то ніколи не вестимеш себе як бидло, тіко через те, шо офіціант забарився на 5 хвилин, чи шо пінка в пиві не на 1 палець, а на півтора.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А от Гетто, поступив зараз як отой, про кого йде мова. Грохнув свої пости. А ви, дуракі. От якби не було змоги їх грохнути, хєр би в дискусію вліз. тверезим. Бо явно не тверезий їх писав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ІМХО звісно, але доросла людина повинна якось усвідомлювати наслідки від того, шо вона робить чи пише...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гєтто, ти просто скарб. скільком людям допомагаєш стати(?) кращими:)

о, тут у спільноті одна жіночка любить свої пости грохати. цікаво, теж перед тим нетвереза пише??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не всі гідно проходять випробування грошима і владою. Стрімка кар'єра теж здатна зносити голову.

...

"... и тут такая штука - что люди вообще через ж*пу устроены. То есть, ежели кто главнее другого, то этого другого он уже за человека не считает. И чем больше разрыв - тем сильнее это сказывается."

P.S прєдлагаю комусь включити "синдром вахтьора" і зробити ата-та Гетто, за спроби алкогольного тролізму теми...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ох, рекомендую для перегляду фільм в тему: Крепкий сон / Пока ты спишь / Mientras duermes (2011)

Ще один дуже в тему Das Experiment/ Эксперимент (2001)

В ходе научного эксперимента 12 обыкновенных людей добровольно становятся на две недели "заключенными" тюрьмы, в то время как 8 таких же добровольцев становятся надзирателями. Задача первых — соблюдать правила тюремного режима; задача вторых — поддерживать порядок. Но человеческая природа берет свое, и эксперимент выходит из под контроля: под бесстрастными взглядами ученых надзиратели упиваются властью, унижая заключенных, и в тюрьме назревает бунт... Фильм снят по мотивам реального эксперимента.

А взагалі, то властиво людській природі - чим більше маємо/можемо, тим ще більше хочеться мати/могти/керувати/строїти з себе х зна що

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А от Гетто, поступив зараз як отой, про кого йде мова. Грохнув свої пости. А ви, дуракі. От якби не було змоги їх грохнути, хєр би в дискусію вліз. тверезим. Бо явно не тверезий їх писав.

Це ті, де йдеться про дітей і викинуті з вікна книжки?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А от Гетто, поступив зараз як отой, про кого йде мова. Грохнув свої пости. А ви, дуракі. От якби не було змоги їх грохнути, хєр би в дискусію вліз. тверезим. Бо явно не тверезий їх писав.

Микс разреши озвучить для всех нашу переписку в привате по этой теме... свою я могу, но без твоего разрешения, твой пост не могу выносить...

А пока что приведу свой ответ Миксу на вопрос о грохании своих постов...

(....Тепер з приводу знищення моїх постів. Я це зробив лише з однією метою: бо побачив, що вони дійсно недолугі, і викликають в користувачів форуму лише агресію та не сприйняття. Тому вирішив їх просто забрати подалі від очей. Цими діями я абсолютно не ставив собі за мету зробити тему ідіотською, я навіть про це і не думав, коли грохав свої пости. Якщо ти дійсно хочеш виправити топ старт до нормального стану, то, як варіант, можеш почистити свої, і не лише свою пости, котрі являються пов`язаними логічно – змістовим ланцюжком з моїми, тепер уже неіснуючими постами. Тоді все буде виглядати більш менш гармонійно.

Щодо зустрічі, я не з тих людей, котрі там стрілки набивають, погрожують чимось і так далі, в тому контексті. Тому не вбачаю за потрібне, спеціально десь зустрічатись.Якщо випадково десь пересічемося, тоді і обсудим тему. Я більш ніж впевнений, що розмова вийде цікавою, та дружньою.)

И состояние в момент написания тех постов было адекватным...

.....

Кстати, раз уже заговорили о карме и вахтёрах… лично для меня все эти плюсования и минусования обозначают только лишь одно единственное, а конкретней, являются сигнальным флажком, если кто плюсанул, значит он согласен с мыслью, если минус – не согласен, если под постом около десятка минусов, а то и более, значит я где то чего то не то ляпнул…

Яркий пример этому - вчерашнее – сегодняшняя дискуссия… пару моих постов - и больше 15 минусов… значит я не прав… ибо не могут столько людей ошибаться..

Как то такое пояснение…

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Tolik_lt, я про стан, в якому вліз у дискусію. А не про стан, в якому видалялися пости. Будь уважнішим.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гетто, спочатку тре думати, а потім уже робити, а не навпаки... Тоді і видаляти ніц не прийдеться...

А і ше - варто иб повчитись визнавати свої помилки, це ознака не лише сильного характеру, але і здорового глузду

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З приводу гону на модерів: да брєд, скажу я вам. Хто лізе на рожон, той і отримує РО. Хто з модерів зловживав владою - також отримував. Мені це нагадує ситуацією з неграми в штатах - мол, я негр, а ці расисти, користуючись тим що вони білі, мене принижують і теде-тепе. Після чого на роль якогось начальника поліції в голівудському фільмі беруть обов"язково негра (до прикладу), або кругом йому дають "зелене світло" аби він більше не згадував про расистів. Були випадки коли я виказував образу на модера у відкриту, але не як на представника адміністрації, а як на юзера, і ніяких банів за це не отримував. Тому не варто плутати тепле з м"яким.

А з приводу Синдрому: ті з нас хто має дитину, згадайте випадок з особистого життя. Дитина просить щось, ми маємо можливість її задовольнити, і ніби це і не тяжко, але починаємо надумувати всякі дріб"язкові причини, аби не виконувати те що просить. Просто тому що не хочу, тому що я батько і так вирішив, і крапка. Тому в деякій мірі кожен з нас переносить інколи цей синдром. Достатньо мати хоча б якусь, мізерну владу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да что вы вцепились в то состояние, оно было одинаковым, как при написании постов, так и при их удалении.

Причина разницы во времени заключается в том, что я только сегодня увидел полную картину реакции общества на те посты, и понял, что просто нет смысла их держать на всеобщем обозрении.

Я понимаю, что много кто расценивает этот поступок так: залез в тему, накатал ерунды, потом специально ту ерунду удалил, типа аля я ничего не писал вообще, а все те, у кого нет возможности удалять остались в дураках, ибо их посты то повисли в воздухе…

Буду краток: это абсолютно ошибочное представление ситуации, истинная причина грохания своих постов уже изложена выше…

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щас как тут пальну из маузера...

Меговахтер :)

Моя думка: ця бактєрія є в кожному із нас. Дехто лікується від неї; дехто навпаки ростить, як пузо для пива; дехто взагалі пускає процес на самотьок. Це просто невідємний кусочок особистості, Так що ділити на мальчішей і плохішей, думаю, не варто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Моя думка: ця бактєрія є в кожному із нас. Дехто лікується від неї; дехто навпаки ростить; дехто взагалі пускає процес на самотьок. Це просто невідємний кусочок особистості.

Ще помітила (мені це особливо видно, напиклад, на постах особи, про яку писав Толік, чи того ж самого Гетто), коли одні пишуть в їх адресу негативний пост а потім інші підтримують. Поважаю людей, які пишуть негатив і які ставлять "підтримав" - це їх відкрита позиція. Зневажаю тих невідомих, які ставлять +1, типу, я класний, я теж про когось там фігово думаю, я теж підтримав, але бояться себе показати - для мене ці люди відносять до таких, які хочуть/потребують, щоб над ними був хтось з описаним синдромом.

Може трохи закрутила, але суть , думаю, зрозуміла.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Слухайте, я перепрошую за оффтоп і там всі реверанси... але шо то за загадкова особа??!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поважаю людей, які пишуть негатив і які ставлять "підтримав" - це їх відкрита позиція. Зневажаю тих невідомих, які ставлять +1, типу, я класний, я теж про когось там фігово думаю, я теж підтримав, але бояться себе показати - для мене ці люди відносять до таких, які хочуть/потребують, щоб над ними був хтось з описаним синдромом.

Гм, а хто ж просив повернути карму? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну, а де її просили повернути?

Просила про "Підтримав" )))

Якби зараз щезли "+/-" - нічого б не сказала. А от про "підтримав" знову би просила.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...