Перейти до змісту

Синдром вахтёра


mix_forever

Рекомендовані повідомлення

Синдром вахтёра (синдром гардеробщика, синдром швейцара, синдром модератора, начальник шлагбаума, суслик-агроном, генерал калитки) — болезнь, поражающая низшие формы человекообразных. Выражается в стремлении «маленького человека» максимально воспользоваться своей маленькой властью, за счёт чего самоутвердиться. То есть, «закрыть и не пущать», намеренно создавать бюрократические преграды, заставлять людей собирать десятки справок, придираться к любой мелочи — вот то, на что идут ради подсознательной компенсации осознания собственной ничтожности и мелочности занимаемого рабочего места. Синдром вахтёра идёт рука об руку с таким явлением, как те же метробабки: в обоих случаях имеет место попытка неудачника самоутвердиться за счёт того, кто слабее или, волею судьбы, находится в некоторой зависимости от самоутверждающегося. Читать далее

Как говорит наш гуру по воспитанию молодежи - обсудим? :)

З.Ы. И ненадо тут вопить о том шо своего мнения не написал. Я его чуть позже озвучу, ибо надо с мыслями собраться, ввиду того, что столкнулся с этим явлением очень плотно, в последний год своей жизни.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 84
  • Створено
  • Остання відповідь

я чувствую, это и в мой огород.

вопрос первый и главный: у тебя есть дети?

вопрос второй: ты вообще часто общаешься с детьми?

и третий, не вопрос... я знаю чем ты занимаешься, что с тобой случилось... и т.д.

но это не к теме...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гетто починає лікування гемороя по фотографіях сеанс практичної психології на борді?

Хутко ставте банки з водою перед моніками, вже чувствую як іде мочний заряд,енергетика потужна!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гетто, ти забагато всього відчуваєш :) Дивись, а то відчувалка глюкнути може :)

То шо зі мною сталось - то моя особиста справа і не тре то перетворювати в фарс і з розумним виглядом кивати головою, мовляв, да, чувак ,я тебе розумію. Ти НІХЕРА не розумієш. Закрили. Проїхали.

Тепер же щодо всього іншого.

так, моєму синові скоро буде 7 років. Спілкуюсь я з ним постійно, оскільки ми живемо разом і я приймаю активну участь у його вихованні.

З іншими дітьми якось спілкуюсь не так тісно, оскільки нездорових нахилів до такого спілкування в мене нема, а по роботі діти до мене заходять рідко.

Хоча, здавалось би, до чого тут діти і ТИ?

Ми ж не дітей тут обговорюємо, а досить таки поширену хворобу, на яку страждає купа недолюдей....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А хулє тут обговорювати?ну є,ну загальновідомо.хіба може надлюдям це важливо,щоб на фоні недолюдей поблістать

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гетто, не плач і не переймайся, тут окрім тебе ще таких вагон и маленькая тележка)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пане Анатолію, ну шо ж ви так приземлено? Ну хто ж тут про надлюдей говорить? Я тут думав почути історії із жизні, так сказать, ситуації, в які потрапляли люди і методи розрулювання... А ви отак ото зайшли і усіх ніже плінтуса... Не гречно :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ээ..погодь. именно детей мы тут и обсуждаем!

не самих детей, а влияние окружающей среды на них. тем более в теме помойной ямы, под названием Интернет.

Почему тема детей так меня интересует? потому что я работаю по этой категории.

Вы же наверняка не знаете о том, как современные " родители" выбрасывают книги за окно, те книги, которые их ребенок ждал в библиотечной очереди две недели.

не видели простое детское счастье от того, что желаемая книга оказалась в их руках...

короче.. вы поняли

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нє.

Лічно я нє понял.

Я тут темку створив про сіндром вахтьора. А ти мені про дітей і книжки... Гриби, трава чи синтетика? Чи то просто фішка така -пох про шо тєма, а я їм розкажу про дітей і бібліацєку! А, і ше паучу уму-разуму і мєтодам васпітанія! Вот!

Гєтто, ти припиняй це. Є конкретна тема, то давай будемо притримуватись її рамок. Хочеш поговорити про дітей, то створюй свою тему.

З.І. Надалі, всі твої пости про дітей, в межах цієї теми я буду терти. Просто шоб перемкнути твою увагу ше на шось.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ох відчуваю шо у Гетто з Міксом "твоя мая ні панімать" :_07:

Зю.. По темі - хворію на цей синдром, тому буду не об'єктивний в твердженнях :_06:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та ну.

Все ми добре розуміємо... Просто декому простіше "Прікінутся вєтошью, авось пранєсьот".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ох, рекомендую для перегляду фільм в тему: Крепкий сон / Пока ты спишь / Mientras duermes (2011)

Сезар работает консьержем в большом жилом доме в Барселоне. На первый взгляд - он маленький незаметный человек, который лишь открывает и закрывает двери. Но на самом деле он знает про жителей многоквартирного дома абсолютно все. Он глубоко несчастлив и ищет хоть какую-нибудь причину для дальнейшего своего существования.

Молодой женщине Кларе Кинг везет и она всегда смотрит на окружающий мир позитивно. Ее легкое отношение к жизни вызывает у Сезара мурашки по коже. Он не будет счастлив, пока не сотрет улыбку с ее лица и у всех остальных. Он весь сияет в лучах невезения и несчастья других. Клара кажется ему идеальной мишенью и он пойдет на все, чтобы превратить ее жизнь в страдание.

Десь місяць тому дивилась, мене цей фільм дуууже вразив, навіть дещо шокував.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я принимаю твои условия.Но тема синдрома вахтера раскрыта уже много лет назад, к чему ворошить старое?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Керуючись твоїм твердженням (про то шо конкретна тема розкрита багато років тому) мона прийти до логічного висновку про то, шо слід знести цей форум к єдрьоні фєні, оскільки більшість тем, які ми тут обговорюємо, уже кимось розкриті 100 років тому.

Видихай бабьор :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ми ж не дітей тут обговорюємо, а досить таки поширену хворобу, на яку страждає купа недолюдей....

Просто хворобу чи конкретні приклади? Без останнього обговорення перетвориться на "хитання головою", імхо :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тю, так звісно шо випадки... Про то і тема.... В ідеалі мало би бути так - випадок і приклад розрулювання (чи нерозрулювання)... Ну шо ви як діти (тьфу ти, знов про дітей згадав, Гєтто, шоб тобі ікнулось), всьо вам пояснювать тре.

Но в загальному

Омелян Косопизд. Чєловєк чєловєку – друг, товарищ і брат.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я в більшості випадків просто читаю форум, а тут хочеться сказать - "Гетто, ти олень"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Синдром вахтера прояаляеться навыть тут на форумы у модераторыв ынколи)),

Думаю що десь третина юзерыв на форумы ы э офысним планктоном чи клерками, раз мають стыльки часу Яна форумы висыти ы фыгньой страдати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось що мены особисто Неля подобаэться Яна цьому форумы:

Идеальным рассадником синдрома вахтера

являются всевозможные ресурсы с

иерархией, где пользователи рангом выше

могут всячески мешать жить пользователям

рангом ниже. Под иерархией тут

подразумевается не простая схема «Админ-

модер-юзер», а более сложные, например,

«Админ - супермодератор - модератор-

комодератор- смотритель -

зарегистрированный юзер - анонимус ».

Всевозможные сообщества, имеющие не

только иерархию, но и карму. Вновь

прибывший пользователь поначалу

старается всячески угодить «старшим»

пользователям, что со временем перетекает

в кармадрочерство .

Ресурсы с большим количеством

модераторов. На таких ресурсах

администрация вместо небольшой команды

адекватных модераторов собирает орду

тупой школоты, желающей помахать

банхаммером в свое удовольствие. Яркие

примеры таких ресурсов

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Синдром вахтера прояаляеться навыть тут на форумы у модераторыв ынколи)), Думаю що десь третина юзерыв на форумы ы э офысним планктоном чи клерками, раз мають стыльки часу Яна форумы висыти ы фыгньой страдати.
Ось що мены особисто Неля подобаэться Яна цьому форумы:

ти шо, п'яний?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дуже часто синдром вахтьора є похідним від бажання заробити: коли чиновник починає доколупуватись до не там поставленої коми, наприклад, і таким чином суміщає "прєкрасне" ("я - главний, я - умний") з "корисним" ("я - умний, я - "кручусь"").

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Випадок, який найбільш запамятався, коли перереєстровував машииу і всі знають такі черги там,стоїш годину доходить черга і виявляється, що не вистачає ще однієї бумаженції і ти робиш її і тоді знов півдня в чергу.

Я щоб не стояти, тіпа ніфіга не знаю. Йду до начальника і питаю,тут в мене така ситуація, глянь чи є всі бумажки, щоб не втикати зря в черзі. Він взяв, глянув, сказав що все є. А потім забрав в мене всі документи і сам передав для обробки. Сказав зайдеш в те вікно через годину забереш документи і номери. Я цього чувака не знаю і нічого йому не давав і навіть не натякав, щоб дати. Але віднісся до мене нормуль. Я не очікував.Правда. потім мене почали кормити чекайте. я зайшов знов до нього, кажу "Ви казали за годину все буде, а вже 2 год пройшло, а мені їхати тра". Через 2хв мені все віддали.

Якщо по людськи докогось, то і до тебе будуть так само, але не завжди канає.

Про цю всю бюрократію найкраще глянути відео http://rutube.ru/tracks/2521294.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

от буває, що десь треба комусь з компом щось почаклувати. Привезуть, через певний час звонять "що там?"

А я кажу "не готово іще, щось драйвер не стає, я вже багато варіантів перепробував і нікак, завтра буде"

От це синдром вахтьора, що я типовий енікейщик, получається складні проблеми вирішую, чи просте ро%№*здяйство, бо насправді я до того компа іще не заглядав бо фільми дивився, ігри грав, але по симптомах знаю що там максимум пів години роботи?:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...