Перейти до змісту

Мангал для шашлыка за 30 минут.


VelViTi

Рекомендовані повідомлення

Мангал для шашлыка с арматуры за 30минут (своими руками).

Накануне майских праздников – это будет актуальная тема

Имея под рукой кусок арматуры условным диаметром 10мм. И пару штук плоских шайб диаметром более 10мм смастерил за 30 минут до выхода на шашлыки такой простенький и под силу каждому – мангальчик, который при приготовлении шашлыка , зарекомендовал себя хорошо.

post-16414-0-89150800-1335104458_thumb.jpost-16414-0-91855600-1335104455_thumb.j

Весь набор скручивается дротиком и помещается в импровизированный чехол (обыкновенный мешок). Среди преимуществ такой конструкции выделю одну: - это возможность регулирования высоты (по вертикали) приготовляемого блюда по отношению к источнику огня (жара).

post-16414-0-18144800-1335104451_thumb.j

Повторюсь, что все что выкладывается, носит лишь информационный характер, и никто и никому не навязывает своих идей. Конечно можно пойти и все купить: например в эпицентре мангал раскладной с шампурами стоит всего-то 89 грн., или даже вот так, тоже пойдет:

post-16414-0-05245400-1335104462_thumb.j

С уважением, VelViTi

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є надія, що виробники шампури роблять з харчової сталі. А от шампур з арматури - від його вигляду апетит може пропасти.

Виготовлення інших елементів з арматури цілком може бути (єдиний мінус-порівняно більша вага).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А от шампур з арматури - від його вигляду апетит може пропасти.

то не шампури, то стійки. мені так здається))

Мангал для шашлыка с арматуры за 30минут (своими руками).

одного не розумію, для чого так багато часу?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Виготовлення інших елементів з арматури цілком може бути (єдиний мінус-порівняно більша вага).

Зато надежность высокая, наше добротное!!!(нам и детям нашим останутся), да и в целях самообороны тоже пригодиться, а то в лесу всякие звери водиться что на запах с шашлыка могут прийти…

Если че, отмазка железная – мангал!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мені так здається

не тільки тобі так здається :)

про це і фото в топстарті говорить.

одного не розумію, для чого так багато часу?

напевно хвилин 10 витрачено на викладку ідеї на папір :) і діставання сварки з укромного місця.

Автору за ідею дякую, знадобиться!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шампури мабуть із сталі, а сам мангал з арматури.

P.Sдесь в мене були креслення як зробити мангал із двох цеглин

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шампури мабуть із сталі, а сам мангал з арматури.

P.Sдесь в мене були креслення як зробити мангал із двох цеглин

Прекрасно, можно каждому выложить свои мангалы (приспособления) для приготовления шашлыков. Выкладываем-делимся-обговариваем …

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Справжні шанувальники приготування на вогні м'яса, овочів, риби добре знають, що ефективним є той мангал, в якому з усіх сторін жар захищений "стінками" - чи то з металу, чи з цегли, чи з каміння і т.п. В такому мангалі тепло йде на те, що смажиться, а не скрізь, куди вітер подує. Відповідно, страва пропікається рівномірно, а не так, що ззовні шашлик вже обвуглюється, а всередині ще сирий.

Безстіночну "розкарячку" над вогнищем можна зробити за 5 хвилин з підручних засобів - гілок, і т.п.

Особисто я розумію, що топікстартеру хочеться похвалитися своїм винаходом - але ще двадцять років тому в мене був ось такого плану розкладний мангал:

1482.jpg

Він по функціоналу, зручності та вазі набагато кращий, ніж той, що в першому пості.

Що я цим хотів сказати?

Якщо любиш смачні грильовані страви - бери нормальний мангал "зі стінками".

Якщо потрапив на природу без мангала - в 99,9% випадків з підручних засобів обов'язково знайдеться як зробити каркас мангала і навіть шампури. Тому смислу тягати з собою арматуру я не бачу.

А, там щось було про тварин, які можуть прийти на запах шашлика... Я хочу побачити топікстартера, який голими руками хапатиме розпечену жаром і вогнем арматурину, та стане відбиватися від тварин :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо тварина (я так думаю вовк, ведмідь, навіть лисиця), звабиться на запах страви і проігнорує запах людини (шум), тоді краще вступитися. У такого звіра або непомірний голод, або сказ. В будь-якому разі вона йтиме до мети і на її дорозі краще не стояти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тоже в тему:

Нікому не порекомендую це г.... Стінки мангала на стільки тонкі, що не витримують температури і деформуються після першого ж бойового використання. Після цього скласти з нього правильний прямокутник практично не можливо.

post-2292-0-04093300-1335112923_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ТС зробив щось своїми руками, з того й тішиться. Чому накинулись? :_08:

п.с. ідея стара, як світ. Мангал важкий та не практичний. Та й не мангал це, а стійки з перекладинами, що біля вогнища можна поставити ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ТС зробив щось своїми руками, з того й тішиться. Чому накинулись? :_08:

Ну, бо в житті прийнято тільки дітей (та й то чужих) хвалити: дитинча якусь дурничку зробить - а всі навколо мають умілятися й радіти :)

Тут взрослий мір, зис іс спарта борда!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

все просто, можна взяти вушка на шампурах позагинати, воткнути 4 шампура в землю на потрібний рівень, і кожну пару пронизати іншим шампуром, ітого 6 шампурів піде на сам мангал )) от і все ) і мангал завжди під рукою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут взрослий мір, зис іс спарта борда!!!!

Вот оно как, Михалыч (с) :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Безстіночну "розкарячку" над вогнищем можна зробити за 5 хвилин з підручних засобів - гілок, і т.п.

Особисто я розумію, що топікстартеру хочеться похвалитися своїм винаходом - але ще двадцять років тому в мене був ось такого плану розкладний мангал:

1482.jpg

Він по функціоналу, зручності та вазі набагато кращий, ніж той, що в першому пості.

Да оно громоздкое, тяжёлое, возможно экономически не целесообразное, и трудное в изготовлении и.т.д….

- Но оно родное и теплое, потому что сделанное своими руками (в тему форума), а не тот двадцати летней давности мангал промышленного производства который идет в комплекте с шампурами и пластмассовым спец. тубусом.(если надо я сделаю его фото полного этого комплекта – мой шурин имеет). Не путайте тёплое с мягким.

А по поводу мангала из подручных средств, в первом посте даже фото выставлено (повторюсь)

post-16414-0-91481100-1335114631_thumb.j

Мангал - это мужской инструмент, поэтому мангал должен выглядеть грозно, солидно, и по-мужски немного агрессивно.

Подводя итог…

правильнее будет сказать : Особисто я розумію, що топікстартеру хочеться поділитись...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мангал - это мужской инструмент, поэтому мангал должен выглядеть грозно, солидно, и по-мужски немного агрессивно.

Мужской инструмент - це щось інше, повір мені... картинок на цю тему постити не буду, здогадайся сам.

Мангал - це знаряддя, завдяки якому належним чином готується страва над жаром, а не щось, що повинне вселяти страх :)

Ось приклади моїх творінь на хорошому мангалі:

028zrz.jpg

poppop.jpg

oto.jpg

Не лише гарно виглядає, а й смачне.

Так що в мангалах, як і в пожрать грильованих страв я толк знаю...

На "розкарячці" так би не вийшло :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На "розкарячці" так би не вийшло :)

Это точно :)!

А насчет мужского инструмента, я думаю что вы молоток имели ввиду?

Ведь чем чаще всего работают мужчины, ну, конечно же, молотком – именно этому, типично мужскому инструменту, поставили огромный памятник в центре города Гадяч.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вам дай потролити... Вступлюсь за ТС: от маю так сказать "хілєньку" дачу, далеко, транспорту власного нема, мангала нема, викидати 87 грн за китайське гуано - шкода. А кусок арматурини на подвір"ї знайдеться, в сусіда - сварка, каменюк назбирав - стінки які триматимуть тепло. І нікопійки "врагам". Зрозумійте правильно...

Суть не в тому щоб цю трахамудію за собою таскати, а вот тримати десь на дачі "прописаною" - як раз.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2Ярчик.

Дядьку - ви падлєц! (с) Я залив слюнями всю клавіатуру і з дикими матюками намагаюсь то всьо повитирати....

післязавтра гребу за мнєсом, бо вже сил нема))) Мав би совість таке постити....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

той мангал за 87,00 грн прогорить наскрізь за пару приготувань шашлику... Стінки мають бути товщиною мабуть мінімум від 2-3 мм

а ще за 30 хв можна вигнути мангал з товстого дроту, типу так:

polm.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі, про 87 грн-мангал. Температура виникнення окалини в сталі з якої він зроблений - близько 700 градусів, прям як температура горіння дров. А якщо туди накидати буровугільних брикетів то може і на раз не вистачити, з такою товщиною металу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...