Перейти до змісту

Спільне замовлення радіодеталей


Чи потрібні мені радіодеталі?  

136 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 533
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Я мав на увазі не breadboard, а просту плату з отворами та площадочками під пайку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не буду створювати окрему тему, запитаю тут: підкажіть, будь ласка, де у Луцьку можна прикупити мелочевку - резистори, клемники, макетку і т.і. Контейнер на Варшавці до 10-го у відпустці, а інших місць я не знаю...

На варшавці є 4,5 мість де продають ел. деталі

На Старому ринку 4 + ратекс

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Щоб не створювати тему спитаю тут. Підкажіть будь-ласка яка різниця між резисторами А10К і В10К в неті шукав і незнайшов або неправільно шукав. власне вирішив поремонтувати динаміки але на базарі незнайшов потрібного А10К, був лише В10К .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Різниця в залежності зміни опору від кута повороту осі, тип А має лінійну залежність, тип B - логарифмічну.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

яка різниця між лінійним логарифмічним. я в радіотехніці недуже обізнаний, мене цікавить кінцевий результат як буде змінюватись гучність плавно чи ривками

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сорі я трохи переплутав позначення, навпаки А -це логарифмічний, В - лінійний.

Різниця в регулюванні, в лінійному опір буде змінюватись на одинакову величину при однаковому куті повороту ручки, в логарифмічному, велична зміни опору від кута буде ще й залежити в якому положенні ручка знаходиться.

Оба варіанти регулювати звук будуть без ривків, в типі В звук буде регулюватись рівномірно з кутом повороту, в типі А буде швидше наростати і спадати, якось так.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

добре дуже вдячний за швидку і змістовну відповідь. тобто я можу припаювати ні небоятись?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, різниця тільки буде в тому, що з новим резистором гучність буде регулюватись не так зручно як з старим.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну якщо більше ніде немає то можна і логарифмічний, а так я би взяв лінійний, це ІМХО.

25.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

HWman, навпаки, в регулятор звуку ставлять логарифмічні, ними зручніше регулювати.

Наш тип Б відповідає типу А для закордонних, а наш тип А типу В для закордонних, я спочатку теж запитався.

Відповідно В10К це буде резистор опором 10кОм і з лінійною характеристикою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

ніхто з космодрома не замовляє? якщо нє! то через пару днів(десь понеділок-вівторок) буду замовляти, кому шо треба пишіть, сюди чи в лс

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

замовляю з космодрома кому що треба?

Вже замовив, чи ні ???

вже замовив

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

З понеділка буду замовляти на http://www.e-voron.dp.ua/

Комусь щось потрібно?

http://www.e-voron.dp.ua/catalog/020363

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Потребую у деяких деталях, було б чудово замовити через інет магазин, ато на базарі у двічі дешевше буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ато на базарі у двічі дешевше буде.

то беріть на базарі: навіщо платити в двічі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...