Перейти до змісту

Спільне замовлення радіодеталей


Чи потрібні мені радіодеталі?  

136 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Підкажіть де можна купити чи замовити термозапобіжник 250в 10А 120-130° C, типу такого як на фото. Згорів у тепловентиляторі.

4483.jpg

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 533
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

замовлення оплачуюю в пятницю

якшо шо звертайтесь

Оформив, хто невстиг той запізнився

Дарма я в луганську замовляв, вних там жарко, кажуть нема світла, нічого незнаєм, нічого не продамо

отже переношу все на http://radiocom.vinnitsa.com/

Прошу вибачення за незручності завтра оформлю і оплачу надіюсь

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в радіомазі

є на t = 119 ±2°C, 10A, 250V і t = 130 ±3°C, 15A, 250V

який треба?

Мабуть краще підійде на 130°C, бо 120°C згорів без причини. А Ви будете там щось замовляти?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

там

в середу там буду міг би купити. а зустрітись зможу в п'ятницю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в середу там буду міг би купити. а зустрітись зможу в п'ятницю.

Якщо не важко, то візьміть мені два таких, на 130°C.

Змінено користувачем nickel
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дарма я в луганську замовляв, вних там жарко, кажуть нема світла, нічого незнаєм, нічого не продамо отже переношу все на http://radiocom.vinnitsa.com/ Прошу вибачення за незручності завтра оформлю і оплачу надіюсь

Ну тоді я відмовляюсь від свого замовлення! Там бачу ціни в 2-3 рази більші.

Та й в тому прайсі шукати щось - аж верне...

На сайті одні ціни - на сайті інші! Почекаю, може хтось з радіомага буде замовляти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дарма я в луганську замовляв, вних там жарко, кажуть нема світла, нічого незнаєм, нічого не продамо отже переношу все на http://radiocom.vinnitsa.com/ Прошу вибачення за незручності завтра оформлю і оплачу надіюсь

Ну тоді я відмовляюсь від свого замовлення! Там бачу ціни в 2-3 рази більші.

Та й в тому прайсі шукати щось - аж верне...

На сайті одні ціни - на сайті інші! Почекаю, може хтось з радіомага буде замовляти.

Вже теж плюнув, часу тільки море вбив,

як то кажуть сідаю на хвіст,

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вже теж плюнув, часу тільки море вбив,

як то кажуть сідаю на хвіст,

відбій, затарився на http://radiomarket.lg.ua/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вже теж плюнув, часу тільки море вбив,

як то кажуть сідаю на хвіст,

відбій, затарився на http://radiomarket.lg.ua/

два раза на тіж граблі

якщо можна візьміть мене до компанії

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підкажіть де можна купити чи замовити термозапобіжник 250в 10А 120-130° C, типу такого як на фото. Згорів у тепловентиляторі.

4483.jpg

Я купляв тут:

map6.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Принесли комп подивитись чому не вмикається, проблему знайшов швидко - вздуті кондюки по всім лініям. Власне питання, де у нас в місті можна купити норм кондюки для бж, номінали:

1000 мкФ 10В,1000/16,2200/16.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Принесли комп подивитись чому не вмикається, проблему знайшов швидко - вздуті кондюки по всім лініям. Власне питання, де у нас в місті можна купити норм кондюки для бж, номінали:

1000 мкФ 10В,1000/16,2200/16.

Варшавка, знаєш де брати стоять?

але ціни певно вже кусаються

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для таких справ треба брати походу низькоімпендансні, LOW ESR чи як там, немає у них таких.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Планую купити на AliExpress ось такий step-down DC-DC перетворювач з 4.75...23В на фіксовану напругу 3,3В. 3 А. Побудований на мікросхемі MP1583. При бажанні, підбором резисторів, можна змінювати вихідну напругу (діапазон приблизно 1,2...21В). Якщо ще хтось хоче купити собі - пишіть в ЛС, домовимось. Умови: відсотків не беру - платите ціну вказану на сайті, вартість доставки ділимо на всіх, розрахунок в гривнях по курсу в приватбанку на день купівлі. Замовлення планую робити десь на наступному тижні. Детальніше про модуль можна прочитати тут.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У нас на форумі DarkCraft продає ось такі перетворювачі:

DC-DC-500x500.jpg

Налаштовується вихідна напруга в діапазоні від 1.2 В до (напруга живлення - 3 В), кожен тягне по 1-1.5 А на вихід в середньому, купити 2-3 таких і запаралелити і вуаля...

А можна купити сотню і отримати 3.3 В 150 А :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Детальніше про модуль можна прочитати тут.

Прочитав, цікавий девайс :ok2: . Але який сенс мені скидатись на доставку задля однієї платки?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Детальніше про модуль можна прочитати тут.

Прочитав, цікавий девайс :ok2: . Але який сенс мені скидатись на доставку задля однієї платки?

якщо людина думала б, замовляла б на 3 зелених дорожче тут, і продавала бордівцям з манюсьонькою накруточкою

для тих хто шарить в алі --- з китайцями можна домовитись :_08:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прочитав, цікавий девайс :ok2: . Але який сенс мені скидатись на доставку задля однієї платки?

Вийшло не гарно. Хитрий китаєць, поки я думав, поміняв ціну з $0,42 на $1.16 за штуку, що дуже суттєво при покупці 20 - 30 шт. Основні переваги вказаного переторювача: ціна, габарити, потужність. З ціною зараз скрутно, буду шукати дешевше

Детальніше про модуль можна прочитати тут.

Прочитав, цікавий девайс :ok2: . Але який сенс мені скидатись на доставку задля однієї платки?

якщо людина думала б, замовляла б на 3 зелених дорожче тут, і продавала бордівцям з манюсьонькою накруточкою

для тих хто шарить в алі --- з китайцями можна домовитись :_08:

Я не ставив собі за мету заробити, просто хотів купити собі десяток для експериментів і шукав однодумців, щоб доставка вийшла дешевше. Зараз вже не дуже актуально бо ціна зросла і поки що дешевше знайти не можу.... Я нікого не заставляю купувати і не рекламую товар.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прочитав, цікавий девайс :ok2: . Але який сенс мені скидатись на доставку задля однієї платки?

Вийшло не гарно. Хитрий китаєць, поки я думав, поміняв ціну з $0,42 на $1.16 за штуку, що дуже суттєво при покупці 20 - 30 шт. Основні переваги вказаного переторювача: ціна, габарити, потужність. З ціною зараз скрутно, буду шукати дешевше

Детальніше про модуль можна прочитати тут.

Прочитав, цікавий девайс :ok2: . Але який сенс мені скидатись на доставку задля однієї платки?

якщо людина думала б, замовляла б на 3 зелених дорожче тут, і продавала бордівцям з манюсьонькою накруточкою

для тих хто шарить в алі --- з китайцями можна домовитись :_08:

Я не ставив собі за мету заробити, просто хотів купити собі десяток для експериментів і шукав однодумців, щоб доставка вийшла дешевше. Зараз вже не дуже актуально бо ціна зросла і поки що дешевше знайти не можу.... Я нікого не заставляю купувати і не рекламую товар.

яж кажу, якшо шариш в алі то з китайцями можна домовитись, подивись на ютубів пару відео про скидки на алі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для того щоб китайці знизили ціну, треба зацікавити їх кількістю, замовити хоча б 100 штук. А за необхідних мені 10 шт сумніваюсь, що захочуть торгуватись... Найшов тут, хоч дорожче, але всеодно непогано. Якщо назбирається декілька людей і більше замовлення можна буде і поторгуватись з китайцями.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для того щоб китайці знизили ціну, треба зацікавити їх кількістю, замовити хоча б 100 штук. А за необхідних мені 10 шт сумніваюсь, що захочуть торгуватись... Найшов тут, хоч дорожче, але всеодно непогано. Якщо назбирається декілька людей і більше замовлення можна буде і поторгуватись з китайцями.

перш ніж аргументувати свої припущення сходи на ютуб і подивись шо і до чого

Змінено користувачем Voronin10
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В принципі так, знижку можна отримати. Якщо написати продавцю по першому посиланню і сказати, що мол ви продавали дешевше зробіть і мені знижку. Це певно найкращий метод з того, що я побачив на ютубі. Ну можливо, ще долар знижки випросити посилаючись на те що візму більшу партію чи стану постійним клієнтом, але основною сумою залишається вартість доставки, а не вартість перетворювача.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хтось тут замовляв? http://www.radiomagazin.mk.ua/tools/meters

хочу взяти терморегулятор (12В)

XH-W1209 або з динаміком на ARM XH-W1301

чи можна десь ще придбати аналоги?

9426.jpg

9424_1.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...