Coding

Спільне замовлення радіодеталей

Чи потрібні мені радіодеталі?   132 голосів

1. 1. Чи потрібні мені радіодеталі?

Please sign in or register to vote in this poll.

491 повідомлень в цій темі

Читаючи форум, та й з власного досвіду часто, коли щось паяєш, потрібно якусь радіодетальку. На базарі або її немає, або хочуть за неї як за "збитий самольот;)". Звичайно можна замовити її в якомусь інтернет-магазині. Але якщо вона коштує 15грн, а доставка 20грн - то не сильно хочеться її купувати.

Пропоную тут разом замовляти радіодеталі. Кому що потрібно - пишіть. Доставку - ділимо на тих хто бере участь в замовленні в процентному співвідношенні від суми заказу, або порівну на всіх(пропонуйте).

5

Поширити це повідомлення

Доставку ділити порівну , щоб не паритися особливо .

1

Поширити це повідомлення

Чекаємо перших "замовників";)

0

Поширити це повідомлення

мені треба LM2596T-ADJ або набір EK-2596Kit(якого не знайшов по силкам) готовий запастись терпінням.

0

Поширити це повідомлення

Я буду замовляти через тиждень десь .

0

Поширити це повідомлення

мені треба LM2596T-ADJ або набір EK-2596Kit(якого не знайшов по силкам) готовий запастись терпінням.

Чого немає, того немає;)

1

Поширити це повідомлення

Треба пару дрібничок , в основному СМД-польовики . Ніхто не збирається замовляти ?

0

Поширити це повідомлення

Буду дещо замовляти на http://radiomarket.lg.ua

Може ще хтось щось хоче?

Хочу запасний Конденсатор металлополипропиленовый 0,33 мкФ,10%,~280V(Class X2-MKP) (код: 06319),

а за такою ціною, і два лишніми не будуть :)

0

Поширити це повідомлення

Хочу запасний Конденсатор металлополипропиленовый 0,33 мкФ,10%,~280V(Class X2-MKP) (код: 06319), а за такою ціною, і два лишніми не будуть

заказувати? приїдеш забереш за 2.50?

0

Поширити це повідомлення

Буду дещо замовляти на http://radiomarket.lg.ua

Може ще хтось щось хоче?

хочу

Микросхема LB11880 2шт

Микросхема LM1085IT-3,3 2шт

Микросхема 7805CV(5V; 1.5A; 4%) 2шт

0

Поширити це повідомлення

Микросхема LB11880 2шт Микросхема LM1085IT-3,3 2шт Микросхема 7805CV(5V; 1.5A; 4%) 2шт

Підвозь гроші (щоб потім не передумав забирати) + половину доставки (мабуть з 10грн, не знаю скільки там точно буде...)

0

Поширити це повідомлення

Треба пару дрібничок , в основному СМД-польовики . Ніхто не збирається замовляти ?

Збирається.

HWman" post="1052586248"]мені треба LM2596T-ADJ або набір EK-2596Kit(якого не знайшов по силкам) готовий запастись терпінням.

є на радіомаркет перша

1

Поширити це повідомлення

Хочу запасний Конденсатор металлополипропиленовый 0,33 мкФ,10%,~280V(Class X2-MKP) (код: 06319), а за такою ціною, і два лишніми не будуть

заказувати? приїдеш забереш за 2.50?

Приїду, замовляй.

У мене через подібний конденсатор здохла плпта керування електродуховкою. В одному сервісному центрі заспівали близько 1000 грн. за нову плату, про ремонт і мови не було, в іншому сказали, що гривень за 350 поремонтують. На той момент я ще не знав причини несправності, і по симптомах запідозрив релє специфічне на платі. Пробував шукати, усе безуспішно. Потім добрі люди підказали, що може бути в конденсаторі проблема. Точно такого як на платі не знайшов (там було 300вольт і кліматичні допуски ширші 40/125/56), але знайшов на варшавці один подібний б/у, замінив, і, О ЧУДО!, усе запрацювало. Мало там що, знову здохне, нехай запас буде :)

Буду вдячний за покупку.

0

Поширити це повідомлення

риїду, замовляй. У мене через подібний конденсатор здохла плпта керування електродуховкою. В одному сервісному центрі заспівали близько 1000 грн. за нову плату, про ремонт і мови не було, в іншому сказали, що гривень за 350 поремонтують. На той момент я ще не знав причини несправності, і по симптомах запідозрив релє специфічне на платі. Пробував шукати, усе безуспішно. Потім добрі люди підказали, що може бути в конденсаторі проблема. Точно такого як на платі не знайшов (там було 300вольт і кліматичні допуски ширші 40/125/56), але знайшов на варшавці один подібний б/у, замінив, і, О ЧУДО!, усе запрацювало. Мало там що, знову здохне, нехай запас буде Буду вдячний за покупку.

окк

0

Поширити це повідомлення

Замовляю Unknown, більше ніхто нічого не сказав конкретно. Замовлятиму 0 17.00

0

Поширити це повідомлення

Пиши у приват, коли приїде замовлення.

Дякую.

0

Поширити це повідомлення

Пиши у приват, коли приїде замовлення. Дякую.

Приїхали. Як буду на роботі - пишу, бо зараз не вмісті.

0

Поширити це повідомлення

Якщо є хто має бажання щось замовити відпишіть. Дякую, є теж на замовлення одна деталь.

0

Поширити це повідомлення

Вибачай те шановні форумчани може не туди пишу!?

але всежтаки!

потрібен ШИМ WT7520

стоїть в б/ж до системного блоку

можливо хтось має, чи знає де дістати

наперед вдячний!

0

Поширити це повідомлення

Зареєєструйтесь або увійдить для відповіді

Ви маєте бути зареєстрованим учасником для коментування

Створити акаунт

Зареєструйтесь у нашій спільноті. Це легко!

Створити обліковий запис

Увійти

Маєте акаунт? Заходьте.

Увійти зараз