Перейти до змісту

Чи потрібні мені радіодеталі?  

132 голосів

1. 1. Чи потрібні мені радіодеталі?

Recommended Posts

Читаючи форум, та й з власного досвіду часто, коли щось паяєш, потрібно якусь радіодетальку. На базарі або її немає, або хочуть за неї як за "збитий самольот;)". Звичайно можна замовити її в якомусь інтернет-магазині. Але якщо вона коштує 15грн, а доставка 20грн - то не сильно хочеться її купувати.

Пропоную тут разом замовляти радіодеталі. Кому що потрібно - пишіть. Доставку - ділимо на тих хто бере участь в замовленні в процентному співвідношенні від суми заказу, або порівну на всіх(пропонуйте).

Поширити це повідомлення

Буду дещо замовляти на http://radiomarket.lg.ua

Може ще хтось щось хоче?

Хочу запасний Конденсатор металлополипропиленовый 0,33 мкФ,10%,~280V(Class X2-MKP) (код: 06319),

а за такою ціною, і два лишніми не будуть :)

Поширити це повідомлення

Хочу запасний Конденсатор металлополипропиленовый 0,33 мкФ,10%,~280V(Class X2-MKP) (код: 06319), а за такою ціною, і два лишніми не будуть

заказувати? приїдеш забереш за 2.50?

Поширити це повідомлення

Буду дещо замовляти на http://radiomarket.lg.ua

Може ще хтось щось хоче?

хочу

Микросхема LB11880 2шт

Микросхема LM1085IT-3,3 2шт

Микросхема 7805CV(5V; 1.5A; 4%) 2шт

Поширити це повідомлення

Микросхема LB11880 2шт Микросхема LM1085IT-3,3 2шт Микросхема 7805CV(5V; 1.5A; 4%) 2шт

Підвозь гроші (щоб потім не передумав забирати) + половину доставки (мабуть з 10грн, не знаю скільки там точно буде...)

Поширити це повідомлення

Треба пару дрібничок , в основному СМД-польовики . Ніхто не збирається замовляти ?

Збирається.

HWman" post="1052586248"]мені треба LM2596T-ADJ або набір EK-2596Kit(якого не знайшов по силкам) готовий запастись терпінням.

є на радіомаркет перша

Поширити це повідомлення

Хочу запасний Конденсатор металлополипропиленовый 0,33 мкФ,10%,~280V(Class X2-MKP) (код: 06319), а за такою ціною, і два лишніми не будуть

заказувати? приїдеш забереш за 2.50?

Приїду, замовляй.

У мене через подібний конденсатор здохла плпта керування електродуховкою. В одному сервісному центрі заспівали близько 1000 грн. за нову плату, про ремонт і мови не було, в іншому сказали, що гривень за 350 поремонтують. На той момент я ще не знав причини несправності, і по симптомах запідозрив релє специфічне на платі. Пробував шукати, усе безуспішно. Потім добрі люди підказали, що може бути в конденсаторі проблема. Точно такого як на платі не знайшов (там було 300вольт і кліматичні допуски ширші 40/125/56), але знайшов на варшавці один подібний б/у, замінив, і, О ЧУДО!, усе запрацювало. Мало там що, знову здохне, нехай запас буде :)

Буду вдячний за покупку.

Поширити це повідомлення

риїду, замовляй. У мене через подібний конденсатор здохла плпта керування електродуховкою. В одному сервісному центрі заспівали близько 1000 грн. за нову плату, про ремонт і мови не було, в іншому сказали, що гривень за 350 поремонтують. На той момент я ще не знав причини несправності, і по симптомах запідозрив релє специфічне на платі. Пробував шукати, усе безуспішно. Потім добрі люди підказали, що може бути в конденсаторі проблема. Точно такого як на платі не знайшов (там було 300вольт і кліматичні допуски ширші 40/125/56), але знайшов на варшавці один подібний б/у, замінив, і, О ЧУДО!, усе запрацювало. Мало там що, знову здохне, нехай запас буде Буду вдячний за покупку.

окк

Поширити це повідомлення

Вибачай те шановні форумчани може не туди пишу!?

але всежтаки!

потрібен ШИМ WT7520

стоїть в б/ж до системного блоку

можливо хтось має, чи знає де дістати

наперед вдячний!

Поширити це повідомлення

Зареєєструйтесь або увійдіть для відповіді

Ви маєте бути зареєстрованим учасником для коментування

Створити акаунт

Зареєструйтесь у нашій спільноті. Це легко!

Створити обліковий запис

Увійти

Маєте акаунт? Заходьте.

Увійти зараз