Перейти до змісту

Unknown

Power users
  • Постів

    2 585
  • Зареєстровано

  • Переможець днів

    18

Unknown став переможцем дня 21 червня

Unknown мав найпопулярніший контент!

Репутація

832 Професор

1 Підпищик

Відвідувачі профілю

13 294 перегляду профілю
  1. Та от я теж помітив, що ціни на старі запчастини якісь неадекватні, принаймні в комп сфері. Ті ж телефони б.у. часом можна непогано вловити, але теж часто ціни неадекватні, як на мене. Зато електровел можна відносно недорого купити зі старіших. А якщо не боятись типу "дефектних" – то зовсім за копійки, і потім самому підшаманити. Але то буде вел десь 2013-2019 років випуску, майже гарантовано "дамка", простий апарат для пересування, а не для кайфу кроскантрійного...
  2. Як думаєш, чого так? Це ж не адекватно за б.у. стільки просити. Чи він цього набагато дорожче новим купував, ніж в Україні можна було б ?, але навіть це не виправдання, бо потрібно відштовхуватись від сучасної ціни нового такого, або подібного по продуктивності.
  3. Чому ти так думаєш? Маєш якусь конкретну статистику, чи просто відчуття на основі власного кола знайомих?
  4. Майже не користувався провідником багато років (тотал командної мені його замінював), а останні років 7 і віндою мало користуюсь, то 10-ку і 11-ку і не знаю То еіні цей їх візуал до одного місця
  5. Ну то ясно, бо по процесору там майже у 2 рази швидше в однопотоці, і майже в 4 рази в багатопотоці. А ще ж оперативки буде 16 замість 6, + ще SSD буде підключений до SATA3 замість SATA2. Тому віддача буде неозброєним оком помітна. А от чи є сенс за додаткові відсотків 30, від продуктивності пропонованого 1155, доплатити ще стільки ж , чи навіть трохи більше (при цьому маючи той же об'єм оперативки), то в даній ситуації велике питання. Пропонували системник на і5-7500 (16 гіг оперативки, без диска) за майже 7к. Додатковим бонусом крім трохи вищої продуктивності бачу тільки наявність м.2, але то слабка втіха. Тому схиляюсь до системи на ДДР3 (8+8 якої обходиться трохи менше тисячі грн.)
  6. Маю ще питання, не по залізу , а по софту більше: якщо зараз стоїть 10-ка на SSD 250 на вищезгаданому пізньому 775 сокеті, то чи можна її без нової інсталяції мігрувати наприклад на 1155 сокет без зайвих ускладнень і з подальшою нормальною роботою? Чи то геть поганий шлях,і краще витратити час на нове налаштування системи ?
  7. З однієї сторони ніби так, в з іншої: юзер зараз якось живе на пізньому 775-му на двох ядрах (Е5700), і 6 гігах ддр3, (Win 10). Я тут нарив варіант : AsRock b75 pro3 (HDMI, DVI , USB 3.0, 4dim ) І5-3470 Озу 8+8 (+ще два вільні слоти) Корпус + бж Разом трохи менше 3к грн. Фактично то ціна десь двох планок ддр4 по 8 гіг, в тут комп без диска. Які такі переваги має вінда 11 проти 10-ї? Я давненько перестав слідкувати за тими всіми оновленнями..
  8. Для прикладу норм пропозиція? Плата підтримує м.2, і має 4 слоти ддр3.
  9. А можна я вклинюсь зі своїм питанням?: Потрібен системник для офісної роботи нічого складного і професійного (браузер з багатьма вкладками , кілька гуглекксельок не особливо складних, ще там якісь програми). Зараз 775 пеньок E5700 на 3,0гг. + 6 гіг оперативки і якийсь SSD . Питання наступні: чи дешевша суттєво ддр3 за 4-ту, якщо взяти (4*4 ддр3 чи вийде помітно зекономити)? Є думка взяти щось на 1150 з 4 слотами пам'яті і проц на 4 ядра. Чи економія з таким підходом невелика і дивитись в сторону наприклад 10-го покоління і3 (той же 10100)? Чи може краще в сторону АМД і тут дивитись?, якщо так, то які конкретні варіанти ? Відео встроєне, ігри не актуальні.
  10. Вибори трохи більше як рік тому були, до нових майже 3 роки. Влада не особливо зараз про вибори думає наступні, тому може здійснювати потрібні і непопулярні кроки. Ще є такий момент, що навіть якби умовно твої цифрибули результатами виборів, то з ким АфД можуть уряд сформувати? Погугли показові кейси Нідерландів й Австрії останніх року-двох... Не читай "жовту" пресу і хайпові заголовки. Замість них краще нормальну якісну аналітику типу: https://t.me/resurgammmm
  11. То ти мабуть з НАТО сплутав , який був створений невдовзі після закінчення 2СВ для протистояння союзу , але там США в одній компанії з країнами ЄС. А ЄС - це не про військо, то чиста економіка була завжди. І л ише останні кілька років є рухи у щось більш гробальне, хоча поки неясно, що з того вийде.
  12. То щось ти надто гониш... По-перше: ЄС виріс з економічного об'єднання у 50-х роках, де спочатку кілька країн було, а потім воно розширювалося. Саме ЄС офіційно у 1993 році створений , і я запитав геміні про 10 найбільших економік (+рашка і Китай) за ВВП на той час. Так от Китай + рашка тоді сукупно були менші відсотків на 10-15 за економіку наприклад Італії або Великобританії, а Німеччина була ще в два рази більшою за Італію. А ще Франція 1,3*Італії ... Сукупно ВВП всіх країн ЄС тоді фактично дорівнював ВВП США , в зараз вже ні (близько 2/3 від США). Тут треба добавити, що тоді ВБ рахувались, в зараз ні, але ж і країн багато добавилось, і вони сукупно трохи більший ВВП на 2025-й рік мають, ніж Британія. Європа по темпу відстає від США... А ще тоді Японія була монстром з ВВП 2/3 від США (а на 2025 рік лише біля 14%, бо в Японців номінальний ВВП мінімально навіть впав, а в америкосів виріс майже у 4,5 раза).
  13. Ну дорожчий газ трохи погіршив конкурентоздатність, але запас міцності великий, мають усі шанси переформатувати економіку. Щодо AfD , то це примітивний хайп. В них мізерні шанси стати владою на наступних виборах. І пройдуть ті вибори не за рік, в набагато пізніше. Щодо виходу із Євросоюзу: вже Великобританія вийшла (це в них була своя валюта, в не євро)... Гарний приклад для багатьох інших гарячих голів.
×
×
  • Створити...