Unknown
Power users-
Постів
2 585 -
Зареєстровано
-
Переможець днів
18
Unknown став переможцем дня 21 червня
Unknown мав найпопулярніший контент!
Репутація
832 ПрофесорВідвідувачі профілю
13 294 перегляду профілю
-
Та от я теж помітив, що ціни на старі запчастини якісь неадекватні, принаймні в комп сфері. Ті ж телефони б.у. часом можна непогано вловити, але теж часто ціни неадекватні, як на мене. Зато електровел можна відносно недорого купити зі старіших. А якщо не боятись типу "дефектних" – то зовсім за копійки, і потім самому підшаманити. Але то буде вел десь 2013-2019 років випуску, майже гарантовано "дамка", простий апарат для пересування, а не для кайфу кроскантрійного...
-
-
Ну то ясно, бо по процесору там майже у 2 рази швидше в однопотоці, і майже в 4 рази в багатопотоці. А ще ж оперативки буде 16 замість 6, + ще SSD буде підключений до SATA3 замість SATA2. Тому віддача буде неозброєним оком помітна. А от чи є сенс за додаткові відсотків 30, від продуктивності пропонованого 1155, доплатити ще стільки ж , чи навіть трохи більше (при цьому маючи той же об'єм оперативки), то в даній ситуації велике питання. Пропонували системник на і5-7500 (16 гіг оперативки, без диска) за майже 7к. Додатковим бонусом крім трохи вищої продуктивності бачу тільки наявність м.2, але то слабка втіха. Тому схиляюсь до системи на ДДР3 (8+8 якої обходиться трохи менше тисячі грн.)
-
Маю ще питання, не по залізу , а по софту більше: якщо зараз стоїть 10-ка на SSD 250 на вищезгаданому пізньому 775 сокеті, то чи можна її без нової інсталяції мігрувати наприклад на 1155 сокет без зайвих ускладнень і з подальшою нормальною роботою? Чи то геть поганий шлях,і краще витратити час на нове налаштування системи ?
-
З однієї сторони ніби так, в з іншої: юзер зараз якось живе на пізньому 775-му на двох ядрах (Е5700), і 6 гігах ддр3, (Win 10). Я тут нарив варіант : AsRock b75 pro3 (HDMI, DVI , USB 3.0, 4dim ) І5-3470 Озу 8+8 (+ще два вільні слоти) Корпус + бж Разом трохи менше 3к грн. Фактично то ціна десь двох планок ддр4 по 8 гіг, в тут комп без диска. Які такі переваги має вінда 11 проти 10-ї? Я давненько перестав слідкувати за тими всіми оновленнями..
-
А можна я вклинюсь зі своїм питанням?: Потрібен системник для офісної роботи нічого складного і професійного (браузер з багатьма вкладками , кілька гуглекксельок не особливо складних, ще там якісь програми). Зараз 775 пеньок E5700 на 3,0гг. + 6 гіг оперативки і якийсь SSD . Питання наступні: чи дешевша суттєво ддр3 за 4-ту, якщо взяти (4*4 ддр3 чи вийде помітно зекономити)? Є думка взяти щось на 1150 з 4 слотами пам'яті і проц на 4 ядра. Чи економія з таким підходом невелика і дивитись в сторону наприклад 10-го покоління і3 (той же 10100)? Чи може краще в сторону АМД і тут дивитись?, якщо так, то які конкретні варіанти ? Відео встроєне, ігри не актуальні.
-
Вибори трохи більше як рік тому були, до нових майже 3 роки. Влада не особливо зараз про вибори думає наступні, тому може здійснювати потрібні і непопулярні кроки. Ще є такий момент, що навіть якби умовно твої цифрибули результатами виборів, то з ким АфД можуть уряд сформувати? Погугли показові кейси Нідерландів й Австрії останніх року-двох... Не читай "жовту" пресу і хайпові заголовки. Замість них краще нормальну якісну аналітику типу: https://t.me/resurgammmm
-
То ти мабуть з НАТО сплутав , який був створений невдовзі після закінчення 2СВ для протистояння союзу , але там США в одній компанії з країнами ЄС. А ЄС - це не про військо, то чиста економіка була завжди. І л ише останні кілька років є рухи у щось більш гробальне, хоча поки неясно, що з того вийде.
-
То щось ти надто гониш... По-перше: ЄС виріс з економічного об'єднання у 50-х роках, де спочатку кілька країн було, а потім воно розширювалося. Саме ЄС офіційно у 1993 році створений , і я запитав геміні про 10 найбільших економік (+рашка і Китай) за ВВП на той час. Так от Китай + рашка тоді сукупно були менші відсотків на 10-15 за економіку наприклад Італії або Великобританії, а Німеччина була ще в два рази більшою за Італію. А ще Франція 1,3*Італії ... Сукупно ВВП всіх країн ЄС тоді фактично дорівнював ВВП США , в зараз вже ні (близько 2/3 від США). Тут треба добавити, що тоді ВБ рахувались, в зараз ні, але ж і країн багато добавилось, і вони сукупно трохи більший ВВП на 2025-й рік мають, ніж Британія. Європа по темпу відстає від США... А ще тоді Японія була монстром з ВВП 2/3 від США (а на 2025 рік лише біля 14%, бо в Японців номінальний ВВП мінімально навіть впав, а в америкосів виріс майже у 4,5 раза).
-
Ну дорожчий газ трохи погіршив конкурентоздатність, але запас міцності великий, мають усі шанси переформатувати економіку. Щодо AfD , то це примітивний хайп. В них мізерні шанси стати владою на наступних виборах. І пройдуть ті вибори не за рік, в набагато пізніше. Щодо виходу із Євросоюзу: вже Великобританія вийшла (це в них була своя валюта, в не євро)... Гарний приклад для багатьох інших гарячих голів.
