Перейти до змісту

Порадьте супутниковий ресивер


Рекомендовані повідомлення

Доброго здоров'я!!! Виникла необхідність придбання для знайомого ресивера для шари на 36-му з HD в районі 500 грн. Щось я на agsat.com.ua дивився, та нічого толком і не надивився :). Бачив там є бюджетні ресивери типу AB CryptoBox 500HD mini або U2C S+ Maxi HD (RCA). Так ось, потрібно щоб був відкритий Linux, поставити плагін mgcamd, час від часу фільми 1080p подивитися. Яка в них якість картинки? Та і взагалі... Хто що знає - говоріть :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 143
  • Створено
  • Остання відповідь

... якщо хочете реальну заміну Dreambox то візьміть

Gi S8895 Vu+ UNO

хороша цяця, шустра порівняно з моїм алієном 8900 :). Хм... бачу в ціні трохи піднялись на гривень так 400 O_o... покращення

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

придбання HD в районі 500 грн щоб був відкритий Linux

я думаю з такими вимогами в 500 грн. явно не вкладетесь...

... а от GI 8120 http://www.agsat.com...vations-s-8120/... з Енігмою "на борту" ... можна попробувати

правда ціна його 90 $ ... з хвостиком )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Доброго вечора, підскажіть будь-ласка у виборі тюнера, на даному етапі зупинився на OpenBox S2 i Amiko SHD-8900 Alien. Потрібен на дачу, але щоб можна було подивитися фільми з флешкі в .MKV форматі. Наперед вдячний за відповіді.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Amiko SHD-8900 Alien

для медіа він явно слабенький, більші mkv і ресивер буде завісати ,за аналог Gi 8120 не скажу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

підскажіть тюнер з можливістю дивитися офіційно Либідь та підримкою тв від тьтки Шури?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

підскажіть тюнер з можливістю дивитися офіційно Либідь та підримкою тв від тьтки Шури?

там знизу, вибирайте. Майже всі підтримують шару, одні будуть хвалити опенбокси інші гелексі :) Головне бюджет ...

http://satmaster.kie...?productID=5029

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

підскажіть тюнер з можливістю дивитися офіційно Либідь та підримкою тв від тьтки Шури?

там знизу, вибирайте. Майже всі підтримують шару, одні будуть хвалити опенбокси інші гелексі :) Головне бюджет ...

http://satmaster.kie...?productID=5029

Полюбасу "OPENBOX"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Amiko SHD-8900 Alien
для медіа він явно слабенький, більші mkv і ресивер буде завісати ,за аналог Gi 8120 не скажу.

А Openbox s2 буде підтримувати великі .MKV фідеофайли? більшість фільмів з хорошою якістю іде в цьому форматі. Можливо хтось мав діло з Openbox s2

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Вітаю! В мене наступне питання. Купили плазму на 32 дюйми, а Tiger Stars 8100 (Globo 4400), не витягує, та ще й через тюльпани. Інколи таке враження що дивився відео в 240р.

Порадьте тюнер з наступними вимогами: відео в HD, підтримка Т2, підтримка роботи з Wi - Fi. Ще бажано щоб на ньому можна було робити шару. Якщо написав якусь дурню, то сильно не бийте, бо мав справу лише з простеньким Tiger Stars 8100 (Globo 4400) і шару не робив.

Також цікавить як в таких тюнерах з настройкою каналів, бо в Globo 4400 залив свіжий дамп і дивишся, ну або сам настроюєш. А який принцип роботи в HD тюнерах?

Що скажете про цей тюнер GI S8120 HD ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можеш брати не задумуючись тільки Т2 там нема, для цього спеціальний тюнер потрібен

Я вже і сам додивився що нема. А взагалі є тюнери з підтримкою супутника і Т2?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

троха петраю в області супутникового телебачення, за пиво надам вичерпну консультацію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

троха петраю в області супутникового телебачення, за пиво надам вичерпну консультацію.

Ну якщо приїдеш в Турійськ, то не тільки пиво буде)))))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А взагалі є тюнери з підтримкою супутника і Т2?

Є. Наприклад, Openbox S9 HD PVR або Optibox Raptor HD

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо хочеш тюнер да ще і HD, да і ще щоб шарінг дивитись, то на..я тобі те Т2.? Купляй "Openbox SX4 HD"(ціна,якість просто супер) підключайся в сетку і балдєй.)))

А якщо дорого то "Скай Прайм" тоже вроді робить нормуль а ціна я рахую дешева,ну відносно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Купили плазму на 32 дюйми

а може ваша плазма підтримує T2 ??? Наприклад майже всі моделі LG 2013 року з T2 и з S2.

Порада, на всяк випадок беріть ресивер з CI+ слотом

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є. Наприклад, Openbox S9 HD PVR або Optibox Raptor HD

Дякую! Але ціни кусючі((((

то на..я тобі те Т2.?

Не повіриш, місцеві канали дивитися))))))))) Наприклад я не знав що вже є 3 обласних канали.

Я подумаю над Openbox SX4 HD.

а може ваша плазма підтримує T2 ??? Наприклад майже всі моделі LG 2013 року з T2 и з S2. Порада, на всяк випадок беріть ресивер з CI+ слотом

Та така історія що купили, а зі мною не порадилися. Плазма цифру приймає, але лише DVB-S/S2 і DVB-T. Її просто з Польші присунули...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не повіриш, місцеві канали дивитися))))))))) Наприклад я не знав що вже є 3 обласних канали. Да аргумент)))))))))))))) підключай інтернет і дивись нтв, то забудеш про місцеві на довго)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можеш каммодуль з картою Либідь взяти.Зараз не знаю,але до Нового року 40уе. і 3 роки безкоштовно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ig_rok, А воно варте того? І ще питання: на тарілку де головки направлені на Сіріус, Амос і Гарячу пташку, можна впихнути головку на Єутелсат?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ig_rok, А воно варте того? І ще питання: на тарілку де головки направлені на Сіріус, Амос і Гарячу пташку, можна впихнути головку на Єутелсат?

Я не можу однозначно сказати чи варто,але якщо модуль підходить в телевізор і ви розглядаєте варіанти Т2.То цей варіант набагато кращий.Звичайно варіант який запропонував yura-patriot кращий.Але це вже інша цінова категорія і наявність інтернету.Ну і щомісячна оплата.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не можна, потрібна ще одна антена

Зрозумів, дякую!

ig_rok,Дякую! Подивився пакет каналів, щось не дуже радує. Т2 я розглядаю лише як додаткову опцію, якщо можна так сказати. Мені потрібний тюнер, який може видавати HD зображення і мав можливість дивитися тв чи фільми, через інтернет

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я і про додаткову опцію писав.Дешевше чим Т2 і каналів на порядок більше.Це аж ніяк не замінить HD тюнер.Ось брали в село в баню,тв+либідь.1 тарілка і компанії є що подивитися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...